RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Debrecen - 104.6 MHz

 #192963  Szerző: Yellowbell
 
Semmi extra. Nem írok róla litániát, mert az ember minden szavát kiforgatják. Lényeg az, hogy egyes műsorvezetők eldönthetnék, hogy rádióznak vagy inkább esküvőznek....!
Nem igazán frankó! :party: Peace! :yeah:
 #192040  Szerző: Garfield
 
Hétfőtől 1,5 év kihagyás után végre újra lesz lakcímjáték a Best FM-en! :)
 #191655  Szerző: nermalcat
 
biG írta: 2021.04.25. 13:17 Hi! Van valakinek infója arról,hogy a debreceni Best mikor tervezi lecserélni az arculatát? Nincs bajom a mostanival sem, csak furcsa, hogy már mindenhol ugyanaz van, kivéve Debrecenben.
A közeljövőben biztos nem, ha le akarták volna cserélni, akkor április 1-én a vizuális arculattal együtt csinálták volna meg, ill. szerintem a továbbiakban sem fogják az egészet kidobni, hanem csak alakítgatnak rajta, mint eddig. Úgy gondolom, végső soron Szabó Tamás lesz a férfi hang, a két női pedig marad, aki volt. De mindezek csak saját megérzések, nem biztos, hogy így lesz!
A központi arculatot pedig teljesen értelmetlen lenne itt bevezetni szvsz, debreceneinek a többi Besthez - a néven és az üzemeltetőn kívül - nem sok köze van. :)
 #191643  Szerző: biG
 
Hi! Van valakinek infója arról,hogy a debreceni Best mikor tervezi lecserélni az arculatát? Nincs bajom a mostanival sem, csak furcsa, hogy már mindenhol ugyanaz van, kivéve Debrecenben.
 #191400  Szerző: djlacee
 
És akkor abba is lehet hagyni a sértegetést és a személyeskedést.
 #191399  Szerző: Rickykeee23
 
lnw49 írta: 2021.04.15. 17:49
Rickykeee23 írta: 2021.04.15. 12:00 Jelentem! Nem vagyok hajdúsági. Sőt k*rva messze lakom onnan. ;)
Sajnos az élet úgy hozta, hogy a hajdú-bihari emberek többnyire nem épp atomfizikusi IQval rendelkeznek, bár úgy látom, neked se vág az eszed túlságosan, szóval simán elmennél hajdúsági parasztnak a kedves fórumtársaid meg a kedvenc rádiód zseniális műsorvezetői mellé ;)
Leállhatnék veled dumcsizni, de kihagyom. Örülök, hogy megtiszteled az óriási IQ-dal a fórumot. Felviszed a színvonalat!
Részemről ennyi.
Aztán hallgasd csak tovább azt a rádiót, ami nem tetszik :boldog:
A jó isten áldjon meg!

Ricsike32 kiszáll. :P
 #191398  Szerző: lnw49
 
Rickykeee23 írta: 2021.04.15. 12:00 Jelentem! Nem vagyok hajdúsági. Sőt k*rva messze lakom onnan. ;)
Sajnos az élet úgy hozta, hogy a hajdú-bihari emberek többnyire nem épp atomfizikusi IQval rendelkeznek, bár úgy látom, neked se vág az eszed túlságosan, szóval simán elmennél hajdúsági parasztnak a kedves fórumtársaid meg a kedvenc rádiód zseniális műsorvezetői mellé ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32