RADIOSITE Fórum

  • Best FM - Debrecen - 104.6 MHz

 #191228  Szerző: Garfield
 
Oké, elhiszem, ezek szerint megint én nem figyeltem eléggé, de nem emlékszem, hogy mondták volna, hogy ez rendkívüli alkalom. Meg ugye ilyen esetben Szabó Anita szokta helyettesíteni Ginát, a műsora teljes időtartamában. Vili valóban a szokott sávjában volt 15-19 között, csak én írtam rosszul, a 12/24 órás időformátumokkal sosem voltunk haverok.
 #191225  Szerző: Garfield
 
Ismét lefaragtak ill. összevontak a hétköznapi shiftekből:
6-12: Fazekas Laci
12-15: nincs műsorvezető
15-17: Balogh Vili
Fogalmam sincs, mire fel ez a nagy spórolás.
 #190984  Szerző: almos629
 
Béci09 írta: 2021.04.01. 18:04 Akkor az On-air arculat nem is lesz lecserélve?
Passz. Minden esetre elég hosszadalmas meló lenne, mert sok power intro, előadói ID, filmrészletes szignál és egyéb tarckekbe "égetett" arculati elem van, mindet újra kéne gyártani, minden egyes dalnál, ahol van ilyen.
 #190975  Szerző: nermalcat
 
lgh írta: 2021.04.01. 09:17
Béci09 írta: 2021.04.01. 05:34 Most már a facebookon is az új logo és a "legjobb zenék" szlogen van. Az adásba is belehallgattam, érdekes módon az On-Air arculat továbbra is a régi.
Ez vajon műsorstruktúra szempontjából mit jelenthet, vannak erről hírek? Ez is hálózatosítva van/lesz/lehet, ha ez történne megszűntetnék a sok helyi tartalmat és leszűkítenék? (Bocsi ha teljesen másképp megy, a debreceni Bestet régebben hallgattam csak rendszeresen, nem vagyok naprakész a helyzetével, csak láttam a hozzászólást.)
Csak az off-air arculat újult meg, egyébként a hálózattól teljesen függetlenül működik továbbra is.
 #190966  Szerző: lgh
 
Béci09 írta: 2021.04.01. 05:34 Most már a facebookon is az új logo és a "legjobb zenék" szlogen van. Az adásba is belehallgattam, érdekes módon az On-Air arculat továbbra is a régi.
Ez vajon műsorstruktúra szempontjából mit jelenthet, vannak erről hírek? Ez is hálózatosítva van/lesz/lehet, ha ez történne megszűntetnék a sok helyi tartalmat és leszűkítenék? (Bocsi ha teljesen másképp megy, a debreceni Bestet régebben hallgattam csak rendszeresen, nem vagyok naprakész a helyzetével, csak láttam a hozzászólást.)
 #190962  Szerző: Béci09
 
Most már a facebookon is az új logo és a "legjobb zenék" szlogen van. Az adásba is belehallgattam, érdekes módon az On-Air arculat továbbra is a régi.
 #190952  Szerző: almos629
 
Új, a többi Best-éhez hasonló logója lett, a honlapon már lecserélték, a Facebook-on még a régi van kint. A hangzóarculat egyelőre nem változott.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 32