RADIOSITE Fórum

  • Mega Rádió - Orosháza - 90.2 MHz

 #197832  Szerző: Gyurii
 
Marcii írta: 2022.12.15. 09:20 A másik elképzelhető variációnak azt tartom, hogy ezt elengedték és a 90.2 és a 90.5 átfedésére bízzák a 98.4 pótlását. (Tudom, a 90.5 az Gyula, de inkább hagyjuk... :D )
Esélytelen... 90.5 tető yagival szól max Békéscsabán. Átlagvevővel félúton vége a dalnak autóban. Szerintem elkellene engedniük a Csabát, és a Megára "koncentrálni" csak. 88.9-et hálózatba kérni újra a 90.2-vel + ugye a 90.5..
Bár lehet ha ez a cél, a 90.5-t is leakarják, hogy morzsolódjon ha lejár... Na majd kiderül. :X.:
 #197792  Szerző: Marcii
 
A másik elképzelhető variációnak azt tartom, hogy ezt elengedték és a 90.2 és a 90.5 átfedésére bízzák a 98.4 pótlását. (Tudom, a 90.5 az Gyula, de inkább hagyjuk... :D )
 #197790  Szerző: Gyurii
 
Marcii írta: 2022.11.22. 23:57 Nem is értem... Ha egyet el is engednek,akkor nem lett volna célszerűbb a 88.9-et elengedi ezt meg újrapályázni? Nyilán értem hogy így is (mint mindenki) csak túl próbál élni most, de ha csak egy maradhat akkor lehetett volna ez. Vagy lehet hogy a Csabát beszántják ez meg megy a 88.9-re?
Szerintem "benéztek" valamit a pályázaton..
Ha pedig nem lesz erre valami megoldás, én is azt tudom elképzelni, hogy 88.9 lesz a Mega, és a Csaba jegelve lesz egy darabig (örökre).
 #197619  Szerző: Marcii
 
Nem is értem... Ha egyet el is engednek,akkor nem lett volna célszerűbb a 88.9-et elengedi ezt meg újrapályázni? Nyilán értem hogy így is (mint mindenki) csak túl próbál élni most, de ha csak egy maradhat akkor lehetett volna ez. Vagy lehet hogy a Csabát beszántják ez meg megy a 88.9-re?
 #178365  Szerző: Gyurii
 
Ha a megyeszékhelyt nézzük, mint potenciális hallgató bázis ezen régióban a Mega működhet továbbra is a megszokott műfajában, hisz helyi vállalatok, belvárosi irodák akik eretvágnak az R1-től, vagy csak régebbi zene "szerelmesei" nem fogna irányított antennával bohóckodni, hanem csak szól 100% jelerősséggel a Mega továbbra is. (Meg is kockáztatom befoghatatlan konyharádióval a belvárosban a Retro.)
 #178360  Szerző: Gr3g0ry
 
nyikolaj írta: 2018.06.03. 14:32 Akkor egy kis image váltás... fókuszáljon a 80-as,90-es évek zenéire,mellette pedig rotációban szólhatnak a megszokott zenék.
Ha minden igaz hasonló "formátumal" már van rádió.Szerintem inkább maradjanak a csak 90'-es illetve 2000' évek zenéinél.Abból úgyis hiány van(országszerte).
 #178355  Szerző: Gyurii
 
Úgy van! Katy Perry - I kissed a girl stb. is szokott menni.. :lool:

Amúgy végre vannak műsorvezetők egész nap. (Újoncok, exCsabások) Sajnos ahogy hallom sablonrádiózás megy továbbra is.

Nem értem, hogy miért nem akarják a Csaba rádió által hagyott űrt betölteni. Hiába van vidéki viszonylatban több adó, hendikeppjük is van hisz Retrot sem egyszerű, illetve Petőfit egyáltalán nem hallgatnak erre, hisz csapni való a vétel.
 #176860  Szerző: nyikolaj
 
Akkor egy kis image váltás... fókuszáljon a 80-as,90-es évek zenéire,mellette pedig rotációban szólhatnak a megszokott zenék.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17