RADIOSITE Fórum

• Mega Rádió - Békéscsaba, Orosháza

#197619  Szerző: Marcii

Nem is értem... Ha egyet el is engednek,akkor nem lett volna célszerűbb a 88.9-et elengedi ezt meg újrapályázni? Nyilán értem hogy így is (mint mindenki) csak túl próbál élni most, de ha csak egy maradhat akkor lehetett volna ez. Vagy lehet hogy a Csabát beszántják ez meg megy a 88.9-re?
 #178365  Szerző: Gyurii

Ha a megyeszékhelyt nézzük, mint potenciális hallgató bázis ezen régióban a Mega működhet továbbra is a megszokott műfajában, hisz helyi vállalatok, belvárosi irodák akik eretvágnak az R1-től, vagy csak régebbi zene "szerelmesei" nem fogna irányított antennával bohóckodni, hanem csak szól 100% jelerősséggel a Mega továbbra is. (Meg is kockáztatom befoghatatlan konyharádióval a belvárosban a Retro.)
 #178360  Szerző: Gr3g0ry

nyikolaj írta: 2018.06.03. 14:32 Akkor egy kis image váltás... fókuszáljon a 80-as,90-es évek zenéire,mellette pedig rotációban szólhatnak a megszokott zenék.
Ha minden igaz hasonló "formátumal" már van rádió.Szerintem inkább maradjanak a csak 90'-es illetve 2000' évek zenéinél.Abból úgyis hiány van(országszerte).
 #178355  Szerző: Gyurii

Úgy van! Katy Perry - I kissed a girl stb. is szokott menni.. :lool:

Amúgy végre vannak műsorvezetők egész nap. (Újoncok, exCsabások) Sajnos ahogy hallom sablonrádiózás megy továbbra is.

Nem értem, hogy miért nem akarják a Csaba rádió által hagyott űrt betölteni. Hiába van vidéki viszonylatban több adó, hendikeppjük is van hisz Retrot sem egyszerű, illetve Petőfit egyáltalán nem hallgatnak erre, hisz csapni való a vétel.
 #176860  Szerző: nyikolaj

Akkor egy kis image váltás... fókuszáljon a 80-as,90-es évek zenéire,mellette pedig rotációban szólhatnak a megszokott zenék.
 #174414  Szerző: Gyurii

Meghosszabbították ezt is.. Van hallgatottsága amúgy minőségtől függetlenül, hisz Kossuth, 2 Radio 1-en kivül más alternatíva nem játszik. 40+ korosztály, sőt még én is a megszokott 30 R1 zene után. (Petőfi hallgathatatlan még autóban is, Bartók tábort meg nem nevezném nagynak.)

Amúgy admin(ok) figyelmébe ajánlanám a Mega Rádió - Gyula rádió topic-ok egyesítését, hisz egy rádióról van szó különböző RDS-ekkel.. :troll:
 #174332  Szerző: kukac

Gyurii írta:A hozzáértő, optimalizált 2018-at igéző kv@ életbe már! :shock:

Komolyan... Nem azt mondom, hogy hiperszuper mobilnézetes weblap kell, de könyörgöm legalább az ablak/kép felbontást korlátozzák már. :wailing:

Arról nem beszélve, hogy az orosházi 90,2 RDS: MEGA

RT: 90.2 RADIO 1 90.2 RADIO 1 90.2 RADIO 1 90.2 RADIO 1

WTF? :wailing:
óriás tévére optimalizálták.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15