RADIOSITE Fórum

  • Rádió 88 - Szeged - 95.4 MHz

 #52598  Szerző: ravasz
 
Cseszettül idegesítő az az intro szignál a netes adásukon...

Maga a rádió rendben van, az egyik legjobban összerakott helyi.
 #42702  Szerző: Galaxy
 
BajakiGabesz írta:Szeged is FM2200D-t használ, de gondolom hamarosan lecserélik majd, mert nem tudja az ITU limitálást még frissítéssel sem. A 2300-asban viszont benne van, bár én azt gondolom, hogy egy Omnia One, vagy egy Orban FM8300 jobb választás lehetne és persze időtállóbb megoldás.
2200 rulez, nagyon jó kis processzor az! és nem feltétlen kell lecserélni, kis ügyeskedéssel még sokáig lehet használni.
 #42693  Szerző: BajakiGabesz
 
Szeged is FM2200D-t használ, de gondolom hamarosan lecserélik majd, mert nem tudja az ITU limitálást még frissítéssel sem. A 2300-asban viszont benne van, bár én azt gondolom, hogy egy Omnia One, vagy egy Orban FM8300 jobb választás lehetne és persze időtállóbb megoldás.
 #42667  Szerző: csattila
 
Szeged is 2200-ast használ? Vagy rosszul tudom?
 #42652  Szerző: LuciFerko
 
szerintem cegléden 2200 :D
 #42647  Szerző: csattila
 
88 melyik típusú Orban Optimod FM adásprocesszort használja?
 #34285  Szerző: mgabor
 
Nightman01 írta:A szegedi 88 úgy tud ,,nagy'' kereskedelmi lenni,hogy Ceglédnek tolják az ő közszolgálati idejüket is.. Hogy tehetik meg? Nemtom,gondolom pénz beszél.. Cegléd az önkormányzati műsorokkal termeli a zsét Szegednek,amiért cserébe,kapnak egy elavult honlapot,a szignálparkjuk majd'tíz éves,és még netes stream-ük sincs..
??? :D
 #34263  Szerző: Nightman01
 
Én sajnálom hogy a ceglédi 88hoz senki sem szól,pedig egész jók,csak........ Hát igen. A szegedi 88 úgy tud ,,nagy'' kereskedelmi lenni,hogy Ceglédnek tolják az ő közszolgálati idejüket is.. Hogy tehetik meg? Nemtom,gondolom pénz beszél.. Cegléd az önkormányzati műsorokkal termeli a zsét Szegednek,amiért cserébe,kapnak egy elavult honlapot,a szignálparkjuk majd'tíz éves,és még netes stream-ük sincs.. Pedig megérdemelnék. Süveges Cegléden nagy arc,birom ahogy hétvégén osztja az észt.. :D ..Szóval Cegléd megélt szebb napokat is,és még remélem fog is.. Itt döntötte meg még anno Vass Imre a leghosszabb ideig rádiózás Guinnes rekordját.. Jó ezekre visszagondolni.. :)
 #27513  Szerző: SzD
 
molnarb írta:Mindkettőben volt már korábban.
Akkor nem is olyan új. :D
Mindegy, a lényeg a lényeg: szerintem jó. ;)
 #27511  Szerző: molnarb
 
mgabor írta:Márk már volt régebben is, nem ugrik be most, hogy a 88-ban vagy a Juventuson vagy mindkettőben.
Mindkettőben volt már korábban.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24