RADIOSITE Fórum

  • Rádió 7 - Hódmezővásárhely, Kistelek, Makó

 #197129  Szerző: Promenád
 
Promenád írta: 2022.09.01. 17:15
Glenn írta: 2022.09.01. 17:04
Promenád írta: 2022.09.01. 16:58Minek? Itt van egy köpésre Szeged. Nézz utána mielőtt ilyeneket írsz. :)
Kiskunmajsán például kihúzott antennával épphogy vehető, minap teszteltem (ezen meg is lepődtem). Namost az lehetséges, hogy irányítottan észak és kelet felé sugároz, de hogy sem HMVH, sem Makó nem tartozik a vételkörzetéhez, ez egyértelmű. Mielőtt ezt cáfolnád, nézz utána. :)
Én egyébként egy szóval sem mondtam, hogy kell oda egy adó a Rádió1-nek, de tény, ha megszerzi valamelyiket a "konzorcium", az az esélyesebb, pedig a Best FM jobb lenne oda.
Épp ezért jó, ha valaki nem a kis kínai gazdaságos rádiót használja készüléknek, hanem egy normális tunert egy megfelelő, irányított sok elemes antennával, vagy gyárt házilag egy tripleget. Én az utóbbival gyönyörűen veszem időnként olyan szinten, hogy az RDS is bejön. Sőt tovább megyek Tiszakécskéről az Aktív Rádió dettó, pedig ott sem vagyok a vonzáskörzet környékében sem elvileg. ^^ ilyen ez a Paraszt Párizs. 8-)
 #197128  Szerző: Promenád
 
Glenn írta: 2022.09.01. 17:04
Promenád írta: 2022.09.01. 16:58Minek? Itt van egy köpésre Szeged. Nézz utána mielőtt ilyeneket írsz. :)
Kiskunmajsán például kihúzott antennával épphogy vehető, minap teszteltem (ezen meg is lepődtem). Namost az lehetséges, hogy irányítottan észak és kelet felé sugároz, de hogy sem HMVH, sem Makó nem tartozik a vételkörzetéhez, ez egyértelmű. Mielőtt ezt cáfolnád, nézz utána. :)
Én egyébként egy szóval sem mondtam, hogy kell oda egy adó a Rádió1-nek, de tény, ha megszerzi valamelyiket a "konzorcium", az az esélyesebb, pedig a Best FM jobb lenne oda.
Épp ezért jó, ha valaki nem a kis kínai gazdaságos rádiót használja készüléknek, hanem egy normális tunert egy megfelelő, irányított sok elemes antennával, vagy gyárt házilag egy tripleget. Én az utóbbival gyönyörűen veszem időnként olyan szinten, hogy az RDS is bejön. Sőt tovább megyek Tiszakécskéről az Aktív Rádió dettó, pedig ott sem vagyok a vonzáskörzet környékében sem elvileg. ^^
 #197127  Szerző: Glenn
 
Promenád írta: 2022.09.01. 16:58Minek? Itt van egy köpésre Szeged. Nézz utána mielőtt ilyeneket írsz. :)
Kiskunmajsán például kihúzott antennával épphogy vehető, minap teszteltem (ezen meg is lepődtem). Namost az lehetséges, hogy irányítottan észak és kelet felé sugároz, de hogy sem HMVH, sem Makó nem tartozik a vételkörzetéhez, ez egyértelmű. Mielőtt ezt cáfolnád, nézz utána. :)
Én egyébként egy szóval sem mondtam, hogy kell ott egy adó a Rádió 1-nek, de tény, ha megszerzi valamelyiket a "konzorcium", az az esélyesebb, pedig a Best FM valóban jobb lenne oda.
 #197126  Szerző: Promenád
 
Glenn írta: 2022.08.31. 17:52
Promenád írta: 2022.08.30. 23:40Addig csinálják, hogy ezeket a frekvenciákat is újra pályáztatják.
Naná, mivel ott még nincs Rádió 1... :o
Minek? Itt van egy köpésre Szeged. Nézz utána mielőtt ilyeneket írsz. :)
 #197125  Szerző: Promenád
 
p0tyi írta: 2022.08.31. 22:07 Dehogynincs... a 87.9 szinte tökéletesen jön Hódon, Makón és Kisteleken is, többnyire még a belvárosok eldugott zegzugaiban is.

Best viszont nincs :)
Így igaz. A szegedi tökéletesen jön Vásárhelyről az 1kilójával, az ügyesebbje meg kitekeri Kiskunfélegyházáról is a Rádió1-t. ;) :) Felesleges belőle húszon kilométeres körzetbe még egy adó belőle. Viszont a Bestben már lenne esetleg fantázia.
 #197119  Szerző: p0tyi
 
Dehogynincs... a 87.9 szinte tökéletesen jön Hódon, Makón és Kisteleken is, többnyire még a belvárosok eldugott zegzugaiban is.

Best viszont nincs :)
 #197113  Szerző: Glenn
 
Promenád írta: 2022.08.30. 23:40Addig csinálják, hogy ezeket a frekvenciákat is újra pályáztatják.
Naná, mivel ott még nincs Rádió 1... :o
 #197109  Szerző: Promenád
 
https://nmhh.hu/cikk/230657/A_Mediatana ... mu_dontese - Egy újabb közigazgatási hatósági eljárás. Addig csinálják, hogy ezeket a frekvenciákat is újra pályáztatják.
 #196272  Szerző: Promenád
 
A Médiatanács közigazgatási hatósági eljárást indít a Dél-alföldi Média Centrum Kft. médiaszolgáltatóval szemben – olvasható a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság március elsejei közleményében.
A médiatörvény egyik rendelkezésének a 2021. december 8-i adásnapján történt vélelmezett megsértése tárgyában vizsgálódik a hatóság a Rákay Philip többségi tulajdonában lévő cég által üzemeltetett Rádió 7-nél. A Médiatanács kötelezte a vásárhelyi médiaszolgáltatót, hogy az üggyel kapcsolatban terjessze elő nyilatkozatát.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 23