RADIOSITE Fórum

  • Rádió 7 - Hódmezővásárhely, Kistelek, Makó

 #150625  Szerző: Promenád
 
Kovi02 írta:
Pasa írta:
Promenád írta:ez szerintem antennától is függhet.
Az RDS? :D
Az RDS vételezésére gondolhatott,de inkább rádiótól függ,hogy hozza le az RDS-t. Nekem 3 rádión is összekavarodott itt az RDS PS.
Igen, arra gondoltam, csak elfelejtettem hozzá írni. :)
 #150624  Szerző: Kovi02
 
Pasa írta:
Promenád írta:ez szerintem antennától is függhet.
Az RDS? :D
Az RDS vételezésére gondolhatott,de inkább rádiótól függ,hogy hozza le az RDS-t. Nekem 3 rádión is összekavarodott itt az RDS PS.
 #150620  Szerző: Kovi02
 
Promenád írta:Ó, csak próbálják utánozni a 88-t, de nagyon kezdők szegények. :D Az RDS meg a kezdetek óta túl van lökve, de ez szerintem antennától is függhet.
Az RDS-en pár hónapja javítottak,azóta normális,de most megint túl van lökve. Ami még érdekes,ami le van írva PS-ben,az megy RT-ben is.
 #150615  Szerző: Promenád
 
Ó, csak próbálják utánozni a 88-t, de nagyon kezdők szegények. :D Az RDS meg a kezdetek óta túl van lökve, de ez szerintem antennától is függhet.
 #150603  Szerző: Kovi02
 
Tegnap ránéztem az RDS-re,a PS-ben lett küldve a trafi infó,de scrollozva,túllökve,Szegeden belül(ahol vannak kis vételi lyukak) teljesen szétesik. Ezért kár küldeni a trafi infókat,vagy csinálják úgy mint a 88-nál.
 #150175  Szerző: Promenád
 
djlacee írta:Én meg abban a hitben voltam, hogy azért Promenád a neved, mert van némi közöd a rádióhoz

A rádióhoz nincsen, de a helyi viszonyokat nagyjából ismerem. Másrészt volt benne nekem is részem a 90-es évek közepén. :)
 #150153  Szerző: djlacee
 
Én meg abban a hitben voltam, hogy azért Promenád a neved, mert van némi közöd a rádióhoz
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 22