RADIOSITE Fórum

  • Rádió 7 - Hódmezővásárhely, Kistelek, Makó

 #150149  Szerző: Promenád
 
frekvenciapásztor írta:Átjáróház, ez tetszik :D Valaki esetleg dolgozott ott? :O
Sajnos csak ritkán van időm keresgélni autózás közben, de majd még megyek egyszer vásárhely felé :D Stúdió milyen? :shock:
Például külsősként itt dolgozott a Rádió 88-as Tóth Péter legutoljára. Amikor Facebookon osztottam a fejét, hogy nagyon kár volt ebbe rádióba jönnie dolgoznia, megsértődött. Nem tudta mibe csöppent bele. :D De,úgy látszik az idő engem igazolt. Studióról nem tudok nyilatkozni, mert sose léptem át a rádió küszöbét. Viszont a 90-es évekből megörökölt Régió Rádiós keverőt használják, aminek a fele sincs kihasználva, mert nem, használnak annyi bemenetet, mint a másik rádiónál anno. De, ha felmész a Facebook oldalukra időnként láthatsz képeket a studiókról. :)
 #150097  Szerző: Promenád
 
frekvenciapásztor írta:Hallom... Retro zenei cuccos ment, amikor belehallgattam :D Egyébként egész jó volt. Kik a műsorvezetők? Némi infó van róluk? beírtam, hogy rádió 7 és a promenádra visz... nem tom, mi köze a rádióhoz, de lehet hallgatni rajta. Hát igazából semmi infót nem találtam róluk. Valakinek valamilyen hasznos infója van? Megköszönném! ;)
A rádió és a hírportál egy ugyanazon céghez, a Kisbíró BT.-hez tartozik. Amikor még nem működött a rádió volt egy hetente jelentkező városi lapjuk is a: 7 nap hetilap. De, mivel a rádiózás volt a fő cél, így egy idő után a lapot megszüntették. Műsorvezetőkről nem tudok nyilatkozni, mert a rádióvezetője (Égető Gyula) személye miatt az egész egy átjáróház. Amúgy meg : http://promenad.hu/radio-7/munkatarsak
 #150020  Szerző: frekvenciapásztor
 
Hallom... Retro zenei cuccos ment, amikor belehallgattam :D Egyébként egész jó volt. Kik a műsorvezetők? Némi infó van róluk? beírtam, hogy rádió 7 és a promenádra visz... nem tom, mi köze a rádióhoz, de lehet hallgatni rajta. Hát igazából semmi infót nem találtam róluk. Valakinek valamilyen hasznos infója van? Megköszönném! ;)
 #149885  Szerző: Kovi02
 
Pár hónapja erősebb lett a 97,6 ,autóban(vagy Sangeannal autón belül :) ) általában RDS+ST,talán a rókusi részen gyengébb egy kicsit,mobillal már azért nem olyan erős,az utcákon sűrűn besistereg,de a várost elhagyva Vásárhely felé nincs gond.
96,8: dróttal is jön Szeged déli-keleti részén,de a rókusi,tápéi(pedig itt kéne erősnek lennie) részen nagyon gyenge
107,0: tán a leggyengébb,a rókusi részen a legjobb,ahol a 97,6 meg a 96,8 se szól olyan jól. kissé túl van lökve "brummos",túl van lökve,gyengébb vételnél is stereo jelet produkál.

Összességében: egy nem teljesen szar kocsitunerrel,vagy egy jobb telefonos rádióval(és ennél jobb készülékekkel persze) Szeged 95% át lefedi zajmentesen,kivétel kb a Tisza Lajos körút(itt egyik HELYI adó se szól normálisan!),Bécsi körút(itt a 90,3 94,9 87,9 kifejezetten gyenge)
 #149883  Szerző: Kovi02
 
frekvenciapásztor írta:Szia mindenki! Van aki hallgatja ezt a rádiót köztetek? Milyen műsorokat adnak mostanság, mi a véleményetek róla? :D
Régebben hallgattam,hát kb. megy minden,2 órán át tartó talk műsortól kezdve(csak hírekkel meg egy kis reklámmal megszakítva),szar magyar zenéktől át,lakodalmas zenééig minden,néha játszanak egy kis külföldi zenét is. A 97,6 RDS-e régebben meg úgy túl volt lökve,hogy az adás teljesen torz lett,de néha zajos mono vételnél is lehozta az RDS PS-t. Amúgy szerintem még így is hallgatható tud lenni,csak hozzá kell szokni. :D
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 22