RADIOSITE Fórum

  • KORONAfm100 - Kalocsa - 100.0 MHz

 #138229  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta:Régebbi vevőkön ez volt a sáv vége, nem lehet, hogy még ez van mögötte? (tehát enyhén elavult a szabályozás)
Több, mint 30 éve a 108 a sáv vége. Nálunk is 20 éve kiosztják a 104 feletti frekiket.
 #138227  Szerző: mihalylovics
 
Pasa írta:
admin írta:a 104.5-ön miért nem?
A kérdés jó, fogalmam sincs. Mióta van CCIR sugárzás itthon, ezt a frekit sosem pályáztatták, és régen olvastam valahol, hogy hiába üres (valaki találtként pályáztatni szerette volna), nem lehet kiadni.
Régebbi vevőkön ez volt a sáv vége, nem lehet, hogy még ez van mögötte? (tehát enyhén elavult a szabályozás)
 #138218  Szerző: Glenn
 
admin írta:a 104.5-ön miért nem?
A kérdés jó, fogalmam sincs. Mióta van CCIR sugárzás itthon, ezt a frekit sosem pályáztatták, és régen olvastam valahol, hogy hiába üres (valaki találtként pályáztatni szerette volna), nem lehet kiadni.
 #138215  Szerző: markfelt
 
Pasa írta:
Ivoa írta:Szombaton hallgattam először, és tetszett! Kérdés: nem tiltja semmi, hogy a 100,0-n menjen műsor? Mintha egyszer valami ilyet olvastam volna.
A 87,5-ön, 104,5-ön és a 108,0-án nem sugározhatnak itthon.
a 104.5-ön miért nem?
 #138212  Szerző: Glenn
 
Ivoa írta:Szombaton hallgattam először, és tetszett! Kérdés: nem tiltja semmi, hogy a 100,0-n menjen műsor? Mintha egyszer valami ilyet olvastam volna.
A 87,5-ön, 104,5-ön és a 108,0-án nem sugározhatnak itthon.
 #138207  Szerző: Ivoa
 
Szombaton hallgattam először, és tetszett! Kérdés: nem tiltja semmi, hogy a 100,0-n menjen műsor? Mintha egyszer valami ilyet olvastam volna.
 #135603  Szerző: Kovi02
 
Ma sikerült belehallgatnom,és egész jó volt! :yes:
Jók a szignálok,a zenei szerkeztés perfekt! Ha nem lenne ott a 100MHz-n a RTV3 program,talán sikerülne hallgathatóan fognom. :hit:
 #122045  Szerző: Zorro90
 
Itt és most szeretném részben visszavonni az EL-DO Rádió topikjába tett egyik, talán augusztus eleji hozzászólásomat - amely a dunaföldvári 97.4 Koronának történő "eladásának" ötletére kívánkozott ki belőlem -, és megkövetni a benne említett műsorvezető hölgyet, akinek kilétét továbbra is fedje homály. Tőle a közelmúltban hallottam olyan megszólalást, amelyben az adásban a felettese által azonnal, majd később az EL-DO-s topikban általam felrótt hibát ügyesen kikerülte. Tudom, hölgyek korával nem illik foglalkozni, de csak most tudtam meg, mennyire fiatal nőről van szó, így nyilván nem szerezhetett túl sok tapasztalatot a szakmában, de számomra fejlődőképesnek tűnik hallgatói füllel. Hajrá X. Y.! :)