RADIOSITE Fórum

  • Dunakanyar FM - Vác - 94.1 MHz

 #194925  Szerző: Glenn
 
frekivadasz írta: 2021.11.13. 21:12 Hetek óta csak pucér vivőt sugároz. Igazán lekapcsolhatnák.
Még ez is jobb, mint amikor modulálták. :vomit:
 #193049  Szerző: mihalylovics
 
Glenn írta: 2021.06.20. 18:11 Igen, Trimedio és mulatós, de hogy ez szabályos-e az engedélyük alapján, az érdekelne.
Ere asszem mind a ketten tudjuk a választ. Elég annyi, hogy ezzel a vállalt extrém magas (50 százalék fölötti) szövegarány mennyire teljesül.
 #193040  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta: 2021.06.19. 21:51 Megerősítem: tényleg újra szól, Trimedio Rádió néven, főként mulatós zenét ad, a régi RDS-sel (PS: DUNA K. , PTY: Varied , RT: Dunakanyar Radio Vac), monóban.
Igen, Trimedio és mulatós, de hogy ez szabályos-e az engedélyük alapján, az érdekelne.
mihalylovics írta:Gödön amúgy autóban tényleg katyvasz van, de nem emiatt, hanem a Devin keveredik a Trend FM-mel, de általában a Trend kerekedik felül (ismerős gödi lakásában tökéletesen veszi a Trendet). A Trend/Devin amúgy Vác egyes részein is zavarja.
A III. kerületben a hegyoldalakon mindenhol nagyon rossz a Trend FM vétele, sőt több helyen a Devín jön helyette sztereóban. 20 éve nem értem, hogyan lehetett ezt a frekit itt pályáztatni. :x
 #193037  Szerző: mihalylovics
 
Megerősítem: tényleg újra szól, Trimedio Rádió néven, főként mulatós zenét ad, a régi RDS-sel (PS: DUNA K. , PTY: Varied , RT: Dunakanyar Radio Vac), monóban. OFF: Gödön amúgy autóban tényleg katyvasz van, de nem emiatt, hanem a Devin keveredik a Trend FM-mel, de általában a Trend kerekedik felül (ismerős gödi lakásában tökéletesen veszi a Trendet). A Trend/Devin amúgy Vác egyes részein is zavarja.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8