RADIOSITE Fórum

  • Érd FM - Érd - 101.3 MHz

 #196608  Szerző: Davee
 
Pár hete megújult. Új a szlogen is.
Délután is lett műsorvezetés Balogh Esperes Ákossal és este mixműsor.

Szerintem egész jó lett.
 #196301  Szerző: Davee
 
Fenállása óta ma hallottam benne először reklámbokkot. :shock:
 #191579  Szerző: Snake05
 
"ÉrdFM százegyhárom - hallgatható kempingágyon" :megusta:
Amikor meghallottam, összeomlott az agyam, öt percig csak meredtem magam elé... de legalább valamennyire kreatív, és Bertók anikózásánál még mindig jobb.
 #191561  Szerző: nermalcat
 
Szerintem meg fos, a szignálok is (ezek az új, értelmetlen kreatívkodások különösen), a zene is, meg úgy en bloc az egész rádió is, de akinek megfelel ez a színvonal, hallgassa nyugodt szívvel! :)
 #191560  Szerző: noartist
 
Nekem tetszik, tök kreatív. A rádió maga is nagyon rendben van, az egyik legjobb itthon.
 #191486  Szerző: potyi
 
Egyszer-kétszer kreatív és szórakoztató, de MINDEN ID-ban ott van...
 #191477  Szerző: pébégáz
 
7 éves volt nemrég a rádió, és erre kitaláltak néhány viccesnek szánt szlogent is. Pl.:
Érd FM 101,3-Nem fogták még tyúklopáson
Érd FM 101,3-Nem hallgatják Kunszentmárton

Ezeket jegyeztem meg, a többi is hasonlóan sziporkázó, és ezeket a volt petőfis női állomáshang mondja be.
 #191474  Szerző: almos629
 
Béci09 írta: 2021.04.19. 16:50 "Bundáskenyér - Az Érd FM reggeli mqsora (műsora?)"
Ez most komoly, vagy csak vicc?
Teljesen komoly, különben nem írnák ki a rádiótextbe. Igen, elég béna, erőltetett műsorcímek vannak, de engem személy szerint még jobban zavarnak a minden második rádiónál fellelhető sablonos nevek, pl. "Café". Mondjuk ennél a rádiónál pont nem számít, hogy milyen néven futnak a műsorok, mert olyan rossz az egész, hogy két mondatot nem érdemelne (szerintem, de úgy gondolom, ezzel elég sokan egyetértenek).
 #191472  Szerző: Béci09
 
"Bundáskenyér - Az Érd FM reggeli mqsora (műsora?)"
Ez most komoly, vagy csak vicc?
 #175746  Szerző: mlaszlo
 
Marcii írta: 2018.05.21. 11:11
mlaszlo írta: 2018.05.21. 08:15
Marcii írta: 2018.04.09. 20:57 Nekik még mennyi van hátra?Mert SAJNOS ez is egy tipikus éterszennyező rádió.
2014 elején indultak, így 3 évük még biztosan van. Sajnos tényleg egy nagyon gyenge rádió, a Rádió 6-tól nagyon távol van, mind műsorilag, mind zeneileg.
Amúgy mennyire szól be pestre?Mert emlékszek rá,hogy anno az R6 eléggé nagy részén volt fogható.
Budapesten inkább csak Nagytéténybe szól be, illetve Budafok magasabb pontjain fogható. Az agglomerációban Diósd, Százhalombatta, Tárnok, kicsit Martonvásár, Budaörs nyugati része, Budakeszi felé, Biatorbágy amiket lefed.
Ami furcsa, hogy kereskedelmi frekvencia, ennek ellenére a működése alatt egy reklámot nem hallottam rajta, egy-két partneri rendezvény reklámon kívül.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 15