RADIOSITE Fórum

  • Cegléd Rádió - Cegléd - 92.5 MHz

 #83534  Szerző: markfelt
 
Jani írta:Néhány napja még szólt.
Köszönöm!
 #83531  Szerző: Jani
 
Néhány napja még szólt.
 #83521  Szerző: markfelt
 
Ez a rádió szól még?

Nem pályáztak újra ugyanis a frekvenciára.
 #77626  Szerző: Nightman
 
Kb másfél éve voltam náluk,sokat dumáltam az ügyvezetővel. 50es éveiben jár,és nagyon büszkén mesélt a 88ról...A szegediről!! Mai napig furállom.. Zenei szerkesztés Cegléden nincs,Szegedről kűldik a zenék sorrendjét.. A rádió sosem a pörgésről volt híres.. Mindíg voltak "büfészünetek" :D
 #77595  Szerző: jimmer
 
Engem a következő zavart nagyon, pár hete kedd délután jártunk ott és hallgattuk.

Mikrofon hang ezerszer hangosabb a zenéknél, szinte kiabál. Zene minőség hát igen, egyetértek a lentebb írtakkal, de ami ennél is jobban zavart: keverések nincsenek. Nickelback - Rockstar lement, utolsó lecsengés a zenében, büfészünet, majd szignál nélkül indul a következő zene. Ha volt szignál, kb ott is ugyanezek a büfészünetek.

A honlap ezer éve nincs frissítve, és ahhoz képest hogy testvérrádió és elvileg ugyanaz a tulajdonosi kör, mégis ég és Föld a kettő mind minőségben, mind megjelenésben :S

Kár..
 #77589  Szerző: Zoey
 
Én is pont a hétvégén hallgattam a ceglédi 88-at. Ez saját műsorvezetőkkel, saját stúdióval működik, ugye?
Az volt fura, hogy MTI-s hírek mentek, gondolom a szegedin hétvégén is helyi hírek szólnak.
Zenék terén voltak azért friss dalok, épp egy toplistás műsort hallottam.
Stream meg valóban lehetne, ha ennyire különbözik a szegedi adástól.
 #77425  Szerző: Attis
 
Nightman írta::D nem írtam csak egyszer,mobilról firkálok,lehet opera a bűnös nem tudom
;) Gondoltam, hogy nem benned van a hiba. ;) Mobilon az operától nem vagyok elájulva... :oops:
 #77424  Szerző: Nightman
 
:D nem írtam csak egyszer,mobilról firkálok,lehet opera a bűnös nem tudom
 #77421  Szerző: Attis
 
Nightman írta:A mikrofonprocesszor szépen szól,jól be van állítva,de valami változás van technikailag,mert míg a megszólalások szépen szólnak,addig a zenék minősége pocsék lett.. Más.. A ceglédi 88 az egyetlen rádió,ahol úgy gondolják h nem kell stream?? Why? ? ? Más.. Mikor indult a rádió,a 90es évek közepén,még jó volt a szignálpark,de eltelt 15 év,jóreggeltkivánok! Lehet hogy ügyvezető urunk mhm.. retromániás,de attól még a hallgatók nem biztos.. Hirdetők ezerrel,közszolgálat ezerrel,tessék vérfrissíteni!!t a rádió,a 90es évek közepén,még jó volt a szignálpark,de eltelt 15 év,jóreggeltkivánok! Lehet hogy ügyvezető urunk mhm.. retromániás,de attól még a hallgatók nem biztos.. Hirdetők ezerrel,közszolgálat ezerrel,tessék vérfrissíteni!!
Mindent mindent kétszer kétszer mondasz mondasz?? :lol:
 #77393  Szerző: Nightman
 
A mikrofonprocesszor szépen szól,jól be van állítva,de valami változás van technikailag,mert míg a megszólalások szépen szólnak,addig a zenék minősége pocsék lett.. Más.. A ceglédi 88 az egyetlen rádió,ahol úgy gondolják h nem kell stream?? Why? ? ? Más.. Mikor indult a rádió,a 90es évek közepén,még jó volt a szignálpark,de eltelt 15 év,jóreggeltkivánok! Lehet hogy ügyvezető urunk mhm.. retromániás,de attól még a hallgatók nem biztos.. Hirdetők ezerrel,közszolgálat ezerrel,tessék vérfrissíteni!!t a rádió,a 90es évek közepén,még jó volt a szignálpark,de eltelt 15 év,jóreggeltkivánok! Lehet hogy ügyvezető urunk mhm.. retromániás,de attól még a hallgatók nem biztos.. Hirdetők ezerrel,közszolgálat ezerrel,tessék vérfrissíteni!!