RADIOSITE Fórum

  • Cegléd Rádió - Cegléd - 92.5 MHz

 #181699  Szerző: Glenn
 
adam1400 írta: 2019.02.12. 10:46
Médiatanács írta: A 92,5 MHz Cegléd rádió kérelme
Vajon mire készülnek?
Van arrafelé Rádió 1?
 #110635  Szerző: Chucky
 
Volt valami power emelés? Vagy polarizáció váltás? Pár napja vettem észre, hogy majdnem teljesen tisztán szól, holott nem is abba az irányba néz a V antenna.
 #95358  Szerző: jimmer
 
egyrészt igen,

másrészt a szegedi alapvetően kereskedelmi jelleg, szóval ha jól tudom nem is nagyon volt magas a közszolgálati arány, ergo nem volt mit átpasszolni. a ceglédi esetében pedig valószínűleg közszolgálati volt eredetileg, és ezért kellett ott magasabb arányban.

az viszont látszódott, hogy hosszú-hosszú éveken keresztül le sem sz.rta a tulajdonos ezt a rádiót, ami szomorú, hiszen a szegedi is köszöni szépen jól megy, miért ne mehetett volna ez is így már évekkel ezelőtt? jó kérdés.

azonban fura hogy milyen gyorsan történt meg a pályázati eredmény ezen a frekin, illetve rögtön el is lett adva (utóbbi majd kiderül megérte-e).

mindenesetre sok sikert az újaknak, remélem többet hoznak ki belőle.
 #95341  Szerző: mimi
 
Nightman írta:Szeged évekig nekik passzolta át a közszolgálati kötelezőt,hogy kereskedelmizni tudjon gond nélkül..
Ez nem történhetett meg, mert ha van kötelező közszolgálati arány, az rádiónként és nem cégenként értendő...
 #95212  Szerző: Nightman
 
Akár át is lehet nevezni a topicot.. Leváltak a 88as gárdáról? Új nevük: Cegléd rádió.. (kreatív..) :) uj weblap: http://cegledradio.com ....miközben még működik a régi is.. : http://cegledradio88.hu ...Ha viszont kiváltak Szegedből,az jó döntés volt,Szeged évekig nekik passzolta át a közszolgálati kötelezőt,hogy kereskedelmizni tudjon gond nélkül.. Mjuk,ahogy átutazoban hallottam,a közszolgálati tartalom rengeteg most is.. Elvileg onjány is elindultak..
 #94412  Szerző: Nightman
 
Ha valaki vételkörzeten belül van,belehallgathatna,elvileg hnap megújulnak.. Online viszont továbbra sincsenek..
 #83560  Szerző: markfelt
 
jimmer írta:nem pályáztak? én láttam beadva egy pályázatot erre a frekire. szerintem ők azok.
Az eddigi üzemeltető a Telekom Kft. (ahogy a Szeged 95.4-é is), ez meg más. Ki tudja, kik állnak mögötte.
 #83552  Szerző: jimmer
 
nem pályáztak? én láttam beadva egy pályázatot erre a frekire. szerintem ők azok.