RADIOSITE Fórum

  • Rádió Dabas - Dabas - 93.4 MHz

 #193534  Szerző: Pihe8
 
A közkedvelt Dj testvéreket lecserélték más djk-re és aljasmódon lenyúlták az eredeti műsorcímet is. :( sajnos már a Discó Mánia család nem hallgathatja ezt az eredeti műsort.😞
 #193138  Szerző: mihalylovics
 
Pihe8 írta: 2021.06.26. 21:31 Valaki erti a vezetőséget miért vette le a rádió egyik leghallgatottabb szombat esti Disco műsorát?
Nem lehet, hogy csak szabadság miatt maradt el?
 #193135  Szerző: almos629
 
Pihe8 írta: 2021.06.26. 21:31 Valaki erti a vezetőséget miért vette le a rádió egyik leghallgatottabb szombat esti Disco műsorát?
Valószínűleg pénzügyi megfontolásból. :csukottszem:
 #193132  Szerző: Pihe8
 
Valaki erti a vezetőséget miért vette le a rádió egyik leghallgatottabb szombat esti Disco műsorát?
 #191096  Szerző: mihalylovics
 
Glenn írta: 2021.03.06. 20:50 Ha esetleg valaki sírna a Sláger FM vagy a Retro gagyi szombat esti műsora (mixe) miatt, a megoldás a Dabas. Most belefutottam és este hét óta "nem tudom letenni". Mix megy, semmi belebeszélés, semmi szpot, semmi reklám (kivéve egész órakor), viszont a legjobb 90-es (és időnként 80-as) zenék szépen ritmusra keverve. Akár bulizni is lehetne rá, de így gép előtt ülve is hibátlan. 40 felett kihagyhatatlan, alatta ajánlott. ;) 8-)
Tegnap belehallgattam, ez a műsor tényleg zseniális. Az egész olyan, mint valami időutazás a 90-es évek vége/2000-es évek elejei vidéki helyi rádiók világába, nem csak zeneileg, hangulatilag is, főleg az este 10 után jelentkező kívánság-blokk. Érezhetően megszokott közösség telefonál, kezdve az érdi idős nénitől, de még Pécsről is van állandó hallgató (!). Ellentétben az országos rádiókban hallhatótól, itt tényleg hihető, hogy mindig ugyanazok telefonálnak :) A mix meg tényleg odaveri az előbb említett két rádiót. Kár, hogy csak korlátozottan fogható, lőné le valaki a szlovák egyházi adót a 93.3-ról... (amúgy a rádió ezt a műsort leszámítva sem rossz, igazi helyi adó, jó lenne egy ilyen az északi agglomerációban is, kár, hogy a gödi 97.3-at kijátszották Mariskának, az a freki tökéletesen alkalmas lett volna egy ilyesmire)
 #190418  Szerző: Glenn
 
Indulhatna az ország legjobb helyi rádiója címért is. :yes:
 #190414  Szerző: Glenn
 
Ezt nem tudtam, mert eddig ilyenkor nem kapcsoltam oda. Más napszakban is jó hallgatni, de ezzel most valóban nagyot lépett nálam előre. :yes:
 #190413  Szerző: Pihe8
 
Aki nem tudná a műsor cime diaco mánia 19-23-között a szuri tesók kívánság illetve mix műsora egy jól összeszokott törzsahallgatói családdal a műsor utolsó órája egy-egy hallgató kívánságai alapján összemixelt óra.