RADIOSITE Fórum

• OXYGEN MUSIC - Tihany - 105.7 MHz

#202266  Szerző: mihalylovics

p0tyi írta: 2024.06.20. 22:08 Lécci legyen állandó, ne csak nyári. :D
jaj-jaj, az nem lenne jó, még a végén lölőbácsi kapna egy erős konkurenst :troll: (amúgy, ha a hálózatos Best FM-et átalakítanák kb. ilyesmire, még talán hallgatnák is. ja, hogy nem az a cél, értem :D )
 #202109  Szerző: p0tyi

A Balatonnál tökéletesen fogható a Rádió 1, csak szar a hangminőség, szemben mondjuk a Petőfivel vagy a Retroval, amiknek pl. az északi parton szánalmas a vétele, de legalább szépen szólnak. :)

Szerintem az Oxygennek így éri meg jobban, télen szellemtanya a Balaton. Más rádiókat meg szerintem nem nagyon érdekel a tó.
 #202105  Szerző: mihalylovics

p0tyi írta: 2024.05.22. 11:48 Ha hivatalosan korlátozták le DNY irányban, akkor viszont jövőre lehet, hogy a 98.9-et lenne érdemesebb kérni, amennyiben az jobb.
azt a Val 202 nem zavarja a nyugati medence környékén? amúgy ezeket már örökre bassza pályáztatni az nmhh? a Petőfi kiesésével már gyakorlatilag monopolhelyzetbe került arrafelé a Retro (a Rádió 1 nem fogható tökéletesen mindenhol), vagy netán ez is a cél?
 #202104  Szerző: p0tyi

Igen, lehet! Kelet-északkelet felé talán még jobb is (vagy ugyanolyan), mint tavaly, de Balatonszemestől délnyugatra, végig a partmenti településeken sokkal szarabb. Konkrétan a 100 wattos - szintén tihanyi - 97.6 MKR jobban szól, persze H polárban.

Lehet, hogy az NMHH így adta ki idén az engedélyt, passz. De az is lehet, hogy valami adó-, vagy antenna beállítási probléma, ezért is szóltam.

Ha hivatalosan korlátozták le DNY irányban, akkor viszont jövőre lehet, hogy a 98.9-et lenne érdemesebb kérni, amennyiben az jobb.
 #202099  Szerző: mihalylovics

tegnap Fót egyik magasabb pontján (!) jött valami monóban a 105.7-en, lehet, hogy ez volt az? ezek szerint kelet felé van irányítva (biztosan nem a 105.6 Kossuth-ot hallottam félrehangolva, mert az is jött, különben is ennyit képes szétválasztani a kocsim rádiója). megjegyzem, a 106.6 HírFM és a 99.2 Vörösmarty is jött sztereóban, igaz, RDS nélkül.
 #202089  Szerző: p0tyi

Siófok körül, Fehérvár felé tök jó a 105.7, viszont délnyugatra sokkal szarabb, mint tavaly. Mi lehet az oka? Már Lellénél döglik, Fonyódnál hallgathatatlan. 1 éve nem volt gond.
 #200424  Szerző: Milán

Pihe8 írta:Meddig szól az ideiglenes?
péntekig
 #200422  Szerző: Pihe8

Meddig szól az ideiglenes?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11