RADIOSITE Fórum

  • Méz Rádió - Veszprém - 103.1 MHz

 #199707  Szerző: p0tyi
 
mate0130 írta: 2023.06.27. 11:23
kondalyuk írta: 2023.06.26. 22:42 Mikor van a helyi ablak?
A hírek központiak vagy helyiek?
Úgy hallom vannak helyi hírek, de helyi műsorablak nem tudom hogy külön van-e, eddig azt tapasztaltam, hogy a központi pesti adás megy.
Próbáltak a pesti műsorvezetők is veszprémi dolgokról beszélni, de jobban tették volna szerintem ha inkább nem teszik, mivel hatalmas ökörségeket mondtak és mindent hibásan, fingjuk nincs a helyi dolgokról, mi hol van stb.
Igen, a hétfő reggeli műsorban szórakoztató pillanatok voltak, de sajnos nem velük, hanem rajtuk lehetett röhögni:
- kiskoromban sokat kirándultunk. én nagyon szeretem Veszprémet, van ott egy jó... étterem.
- igen?
- te már voltál ott?
- de melyikben? nem mondtad el a nevét
- ja igen, meg egy cukrászda is van, szóval nagyon szeretem Veszprémet.

:D :D :D
 #199705  Szerző: mate0130
 
kondalyuk írta: 2023.06.26. 22:42 Mikor van a helyi ablak?
A hírek központiak vagy helyiek?
Úgy hallom vannak helyi hírek, de helyi műsorablak nem tudom hogy külön van-e, eddig azt tapasztaltam, hogy a központi pesti adás megy.
Próbáltak a pesti műsorvezetők is veszprémi dolgokról beszélni, de jobban tették volna szerintem ha inkább nem teszik, mivel hatalmas ökörségeket mondtak és mindent hibásan, fingjuk nincs a helyi dolgokról, mi hol van stb.
 #199690  Szerző: p0tyi
 
mate0130 írta:
p0tyi írta: 2023.06.25. 23:00
mihalylovics írta: 2023.06.25. 22:58 off: a svéd állami "P3 SR"-en napi rotációban van :D
Az utolsó dal valami Veszprémes, a Fuck You előtti meg a United - Keserű MÉZ volt, szóval jó humora van a szelektor szoftvernek. :D
Szerintem, tekintve amilyen csúnyán elbántak velük, ez nem véletlen volt, hanem szándékos. Az utolsó dal Rubber Puppet - Kossuth utcán című dal volt. A stúdió a Kossuth utcán volt a 20 emeletesben.
Persze ezt sem hagyták teljesen végigjátszani, egy fél perc lemaradt a végéről, mert a Sláger FM-nek mindenképp közben át kellett kapcsolni a hírekre. :x

Jöhet akkor ismét az a korszak, 12 év után, amikor nincs helyi rádiónk Veszprémben. :hit:
Átérzem a fájdalmad, de valószínűleg vagy ez, vagy a fehérzaj volt a két kizárólagos opció.
 #199689  Szerző: djlacee
 
Azért csinál érdekes dolgokat az adáslebény
 #199688  Szerző: mate0130
 
p0tyi írta: 2023.06.25. 23:00
mihalylovics írta: 2023.06.25. 22:58
p0tyi írta: 2023.06.25. 22:55 Búcsúzene: Lily Allen - Fuck You :D
off: a svéd állami "P3 SR"-en napi rotációban van :D
Az utolsó dal valami Veszprémes, a Fuck You előtti meg a United - Keserű MÉZ volt, szóval jó humora van a szelektor szoftvernek. :D
Szerintem, tekintve amilyen csúnyán elbántak velük, ez nem véletlen volt, hanem szándékos. Az utolsó dal Rubber Puppet - Kossuth utcán című dal volt. A stúdió a Kossuth utcán volt a 20 emeletesben.
Persze ezt sem hagyták teljesen végigjátszani, egy fél perc lemaradt a végéről, mert a Sláger FM-nek mindenképp közben át kellett kapcsolni a hírekre. :x

Jöhet akkor ismét az a korszak, 12 év után, amikor nincs helyi rádiónk Veszprémben. :hit:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26