RADIOSITE Fórum

  • Rádió 24 - Dunaújváros - 102.9 MHz

 #37283  Szerző: boly
 
Zsolt írta:Még mindig semmi. Levelet is írtam, de szartok a fejemre. :)
Kérem szépen, ez a rádió egy kullantás.
Zsolt - Kinek és milyen ügyben írtál levelet ? Talán, mint némileg illetékes tudok segíteni ?

Üdv,
 #36772  Szerző: Zsolt
 
Imádom ezt a rádiót. Jó kis monó.
 #35699  Szerző: Zsolt
 
Még mindig semmi. Levelet is írtam, de szartok a fejemre. :)
Kérem szépen, ez a rádió egy kullantás.
 #34691  Szerző: radukanorbert
 
Zeegee22 írta:
radukanorbert írta:Szia!

Ha úgy hallgatod online, hogy nincs bekapcsolva semmiféle EQ, akkor a mikrofon se recseg.
Amúgy mi az ami miatt már egyáltalán nem tetszik???
Szia Norbi!

Köszi a választ, ok EQ nélkül, oksa.
De én szerintem azzal miki torzulással is lehetne mit kezdeni (legalábbis netes streamnél és kicsit hangosabb beszédnél, illetve röhögéseknél)
Hozzáteszem, nem bántani és nem feltétlen kritizálni szeretnék, isten ments, hogy más munkáját ilyen negatív mértékben kritizáljam, pusztán (lehet) csak engem zavartak.
Azt nem tudom pontosan, hogy mi miatt nem tetszik, talán ezek miatt, meg talán? a station voice miatt is :blush:. Nekem nem jön be a hangja, de ez csak az én véleményem és részemről nem piszkálás. Meg valamiért nem adja azt át amit a régi R24, amikor Pentából lett 24. Viszont Szűcs Máriának (is) nagyok örülök. Szal végülis minden jót és kiatrtást az egész stábnak...
Szia!

A mikrofonok kissé torzulását a mikrofon processzor hiánya eléggé befolyásolja. Frekvenciás adásnál nem annyira hallható ez a torzulás, mert az Omnia One valamennyire tudja korrigálni.
A Station Voice kérdésre meg annyit tudok mondani, hogy egyetértek veled, de ebben a kérdésben a vezetőség dönt.
 #34447  Szerző: Zeegee22
 
radukanorbert írta:Szia!

Ha úgy hallgatod online, hogy nincs bekapcsolva semmiféle EQ, akkor a mikrofon se recseg.
Amúgy mi az ami miatt már egyáltalán nem tetszik???
Szia Norbi!

Köszi a választ, ok EQ nélkül, oksa.
De én szerintem azzal miki torzulással is lehetne mit kezdeni (legalábbis netes streamnél és kicsit hangosabb beszédnél, illetve röhögéseknél)
Hozzáteszem, nem bántani és nem feltétlen kritizálni szeretnék, isten ments, hogy más munkáját ilyen negatív mértékben kritizáljam, pusztán (lehet) csak engem zavartak.
Azt nem tudom pontosan, hogy mi miatt nem tetszik, talán ezek miatt, meg talán? a station voice miatt is :blush:. Nekem nem jön be a hangja, de ez csak az én véleményem és részemről nem piszkálás. Meg valamiért nem adja azt át amit a régi R24, amikor Pentából lett 24. Viszont Szűcs Máriának (is) nagyok örülök. Szal végülis minden jót és kiatrtást az egész stábnak...
 #33378  Szerző: radukanorbert
 
Teljes mértékben tudom, hogy miről beszélsz. Szombati nap folyamán megnézem, és ha tényleg fennáll akkor orvosolom.
 #33359  Szerző: Zsolt
 
Zsolt írta:
radukanorbert írta:Szia!


Az RDS TA az kikapcsolt állapotban van, a rádiónak nem áll szándékában senkit se szivatni :)
Akkor rendbe' van :) De, hogy azelőtt 3 hónapig nem úgy volt az biztos.
Illetve nincs rendbe', tegnap, vagy tegnapelőtt néztem rá. De a TRAFFIC felirat egyből megjelent a kijelzőn, a hangerő meg felugrott. Tehát nem nagyon értem a válaszodat, vagy azt se tudod, hogy miről beszélek (akkor meg egy sima nem tudom elég lett volna válasznak), vagy füllentesz (de ennek nincs nagy realitása).
 #32929  Szerző: Zsolt
 
radukanorbert írta:Szia!


Az RDS TA az kikapcsolt állapotban van, a rádiónak nem áll szándékában senkit se szivatni :)
Akkor rendbe' van :) De, hogy azelőtt 3 hónapig nem úgy volt az biztos.
 #32914  Szerző: radukanorbert
 
Szia!


Az RDS TA az kikapcsolt állapotban van, a rádiónak nem áll szándékában senkit se szivatni :)
 #32872  Szerző: Zsolt
 
radukanorbert írta:Szia!

Ha úgy hallgatod online, hogy nincs bekapcsolva semmiféle EQ, akkor a mikrofon se recseg.
Amúgy mi az ami miatt már egyáltalán nem tetszik???
Ha netán-tán ott dolgoznál, lenne egy kicsinykét bunkócska kérdésem. Azért bunkócska, mert most látom, hogy már 4 hónapja is beírtam, bár csak erre a fórumra. Szóval, tényleg nincs az egész stábban senkinek RDS TA-t tudó rádiója, vagy csak simán szeretitek szivatni az embereket?

*: Legutóbb 2 hete fogtam R24 RDS-t, akkor még jelen volt a probléma, ha esetleg a 2 hét alatt megoldódott volna, akkor tárgytalan.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22