RADIOSITE Fórum

  • Rádió 24 - Dunaújváros - 102.9 MHz

 #37644  Szerző: boly
 
Zsolt írta:Nos azért ne keverjük a dolgokat...
Az, hogy mennyire idegesítő ez a hiba? Igazat adok, talán nem annyira (bár azért egy-két autórádió elég bosszantóan tud viselkedni ilyen esetben, de oké elnézzük, hiszen technikai hiba, előfordul).
Hogy egy a rádió ennyire szarik önmagára, hogy egy ilyen hibát képes lassan 9 hónapig észre se venni, az még mindig nem idegesítő, de a rádiónak egy olyan szintű önvallomása, hogy...
Ami viszont tényleg, de kurvára idegesít, az az, hogy a rádió nem csak magát, de a hallgatóit is leszarja. Az e-mail-re nem válaszol, a nyílvános fórumon, pedig... Hát... Akárhogy nézem "nem igaz állítással" reagál. De mindenképp kellett egy pár hónap, hogy egyáltalán "rá legyen nézve".

Konkludálva; nem a hiba idegesítő, hanem a rádió vezetésének nemtörődömsége/pofátlansága ami döbbenetes.

Bocsánat a hangnemért. Mikor először szóltam, mind itt, mind pedig e-mail-en, relatíve normálisan tettem.
Véleményem szerint míg nem ismered a pontos okokat, addig nem tudod mi van a háttérben.

Más ! Sajnos a hibával most nem lehet mit kezdeni, mert maga az eszköz (shark) romlott el. Már egyáltalán nem kommunikál a számítógéppel. Tehát senki nem kapcsolta be "csak elromlott"
Az eszköz javítása már nem a mi feladatunk, hanem a karbantartó cég fogja megcsinálni. Mikor ? Ez erősen függ a hiba mértékétől és elsősorban a javítás költségétől. Nem olcsó játékok ezek.
 #37528  Szerző: Zsolt
 
Nos azért ne keverjük a dolgokat...
Az, hogy mennyire idegesítő ez a hiba? Igazat adok, talán nem annyira (bár azért egy-két autórádió elég bosszantóan tud viselkedni ilyen esetben, de oké elnézzük, hiszen technikai hiba, előfordul).
Hogy egy a rádió ennyire szarik önmagára, hogy egy ilyen hibát képes lassan 9 hónapig észre se venni, az még mindig nem idegesítő, de a rádiónak egy olyan szintű önvallomása, hogy...
Ami viszont tényleg, de kurvára idegesít, az az, hogy a rádió nem csak magát, de a hallgatóit is leszarja. Az e-mail-re nem válaszol, a nyílvános fórumon, pedig... Hát... Akárhogy nézem "nem igaz állítással" reagál. De mindenképp kellett egy pár hónap, hogy egyáltalán "rá legyen nézve".

Konkludálva; nem a hiba idegesítő, hanem a rádió vezetésének nemtörődömsége/pofátlansága ami döbbenetes.

Bocsánat a hangnemért. Mikor először szóltam, mind itt, mind pedig e-mail-en, relatíve normálisan tettem.
 #37454  Szerző: Nightman01
 
micsoda ,,idegesítő,, problémák..
 #37446  Szerző: radukanorbert
 
:roll: Szombati nap folyamán a probléma megoldásra kerül.
 #37404  Szerző: boly
 
Zsolt írta:
radukanorbert írta:Jelentem, a laptopomon fent van a progi :)
Amúgy pedig csak az RDS-PS és az RDS-RT van bekapcsolva. Ezt onnan tudom, hogy annó még én kapcsoltam be.
És akkor a rideg valóság:
http://www.youtube.com/watch?v=IEy-6QvSibk
http://www.youtube.com/watch?v=6FJUHKrAy1k

A második alig 10 perce készült.
Oké, tegnap felvetettem a kérdést. Felmegyünk az adóhoz és átnézzük. Hamarosan az új arculat miatt változtatni kell a kiírásokon is.
 #37385  Szerző: Zsolt
 
radukanorbert írta:Jelentem, a laptopomon fent van a progi :)
Amúgy pedig csak az RDS-PS és az RDS-RT van bekapcsolva. Ezt onnan tudom, hogy annó még én kapcsoltam be.
És akkor a rideg valóság:
http://www.youtube.com/watch?v=IEy-6QvSibk
http://www.youtube.com/watch?v=6FJUHKrAy1k

A második alig 10 perce készült.
 #37368  Szerző: radukanorbert
 
Jelentem, a laptopomon fent van a progi :)
Amúgy pedig csak az RDS-PS és az RDS-RT van bekapcsolva. Ezt onnan tudom, hogy annó még én kapcsoltam be.
 #37287  Szerző: boly
 
Zsolt írta:
boly írta:
Zsolt írta:Még mindig semmi. Levelet is írtam, de szartok a fejemre. :)
Kérem szépen, ez a rádió egy kullantás.
Zsolt - Kinek és milyen ügyben írtál levelet ? Talán, mint némileg illetékes tudok segíteni ?

Üdv,
Csak simán a honlapon talált címre (info@radio24dunaujvaros.hu) írtam, úgy 4-5 héttel ezelőtt, a bekapcsolt RDS TA-val kapcsolatban. Megköszönném a segítséget, mert a hiba elég idegesítő.
Elvileg előfordulhat, mivel az én készülékem nem jelzi. Viszont mióta nem szoftveres procizás van, hanem bekerült egy Omnia one proci, azóta sajna már nincs fenn számítógép. Ez azt jelenti holnap biztos nem tudom megnézni.
Remélhetőleg nem kell várni addig, még az antenna rendszer csere lesz :)
Majd beszélek Norbival és ha megvan az RDS meghajtó szoftver, akkor felmegyünk egy Laptoppal valamikor. Addig kitartás !
Köszi hogy jelezted, holnap stábon azért felvetem!
 #37284  Szerző: Zsolt
 
boly írta:
Zsolt írta:Még mindig semmi. Levelet is írtam, de szartok a fejemre. :)
Kérem szépen, ez a rádió egy kullantás.
Zsolt - Kinek és milyen ügyben írtál levelet ? Talán, mint némileg illetékes tudok segíteni ?

Üdv,
Csak simán a honlapon talált címre (info@radio24dunaujvaros.hu) írtam, úgy 4-5 héttel ezelőtt, a bekapcsolt RDS TA-val kapcsolatban. Megköszönném a segítséget, mert a hiba elég idegesítő.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22