RADIOSITE Fórum

  • Rábaköz Rádió - Kapuvár - 94.5 MHz

 #166773  Szerző: djlacee
 
lacus írta:Egész jó az zenei összeállítás,már csak több műsorvezetés kellene. :shock:
Ami pénteken este 8 után megy?
 #155077  Szerző: LG
 
Valaki nem tudja, hova tűnt Turbók Attila? Már jó ideje nem hallottam a hangját, és a Kisalföldben sem ír mostanában cikkeket...
 #95046  Szerző: szemilan
 
Pihe írta:Másnál sem működik az online adás ennél a rádiónál?
Jó ideje nem működik már, állítólag egy villámcsapás tönkretett mindent és azóta nem tudták megoldani.
Gondolhatod mikor volt... és mióta nem megy. :gonosz:
 #94685  Szerző: Redfox81
 
djlacee írta:Tegnap pár órán keresztül hallgattam, hát mit mondjak, nem győzött meg. A RDS még mindig JUVENTUS / FM_94,5_ . Zeneileg érdekes az összeállítás, volt, hogy egyszer egymás után 5 ilyen nyáltenger magyar dal, aztán 2 Pitbull egymás után. Az viszont tetszett, hogy van tematikus "retro óra" is. Reklám 0, a műsorvezető egy órában kb 3-4× szólalt meg, akkor is 20mp-es megszólalás erejéig kb. Ráadásul valahogy úgy vágta meg a megszólalást, hogy a levegővétel túl hosszúnak tűnt. ID-k a Juventus korszak előttiek mennek, plusz ilyenek hogy "Kovács Béla vagyok, azért hallgatom a Rábaköz Rádiót, mert friss, fiatalos, és mindenki szereti" elég gagyi hatást kelt. Helyi infó szinte alig van, egy-két programajánlót hallottam, de ott is vicces volt, mert az egyik eseménynél például nem mondta el hogy mikor lesz, csak hogy hol, hogy mi, és egy weboldalt :D A hírek MTI-sek már itt is, a radiorabakoz.hu pedig szerintem gyászos, ahogy a facebook oldaluk is, valahogy ezt a Juventust nem tudják feledni.Egy jó programming kellene, ütős zenei választékkal, meg sok helyi infóval, és egy jó kis helyi rádiót lehetne összehozni.
Teljesen egyetértek, január 1. óta megy újra Rábaköz Rádió néven, de azóta szinte semmiben sem fejlődött. Zeneileg talán kicsit frissebb mint a Juventus idejében volt, de sok változás nincs. Műsorvezető is csak délután van, délelőtt csak zenék meg szignálok mennek. A tematikus órákban néha előfordul, hogy 1-1 előadótól, együttestől mennek dalok 1 órán keresztül, azért ez így kicsit durva :D .
Az "igazi" Juventustól nem szólt nekik még senki, hogy már ne használják a nevet? Egyáltalán van értelme ilyen rádiót fenntartani?