RADIOSITE Fórum

• Rádió Plusz - Marcali - 88.0 MHz

#195672  Szerző: Glenn

Hát mindegy, itt a célegyenes, ismét szint alá csúsztatok. Hiába van nektek politikai dühöngő, mindenhol is ez a fő témátok. Marad a remény, hogy három hónap múlva abbahagyjátok és jöhet ismét a rádiózás. Vagy nem... :gülü2:
 #195659  Szerző: p0tyi

Attis írta: 2022.01.14. 18:56
p0tyi írta:
Glenn írta: Nem vagyok belé szerelmes, hetero vagyok (bármennyire is furcsa ez a fogalom neked)
Magas labda. Leüssem?
Még szép! Miután te a csúti röfögőre tett megjegyzésedre személyedet sértő választ kaptál...
Ja, én nem vagyok sértődős, plusz elég jól szórakozom. :D Csupán annyi a "labda", hogy hétről-hétre derül ki valami újabb mocsok a pártelitről, lassan úgy tűnik, Varga Juditon kívül nem sokan szeretik a nőket ott. Talán pont Sertés, de neki úgyse jut senki évek óta. Mondjuk ha ez velem így lenne, lehet, hogy nekem is türkmenbasi ambícióim lennének...

De oké, ne politizáljunk itt, bocs Rádió Plusz, nem akartam széttrollkodni a topikot, hajrá, jók vagytok stb. És azt a bohóckodást is elfogadom, hogy valakinek még mindig bejön ez az Orwell-i pártállam (1984 & Állatfarm mix). Semmi közöm hozzá, semmi dolgom vele.

Peace!
 #195657  Szerző: Attis

p0tyi írta:
Glenn írta:
nermalcat írta: 2022.01.13. 18:19Te szerelmes vagy orbánba hogy ennyira felkapod a vizet ha szidják?
Nem vagyok belé szerelmes, hetero vagyok (bármennyire is furcsa ez a fogalom neked)
Magas labda. Leüssem?
Még szép! Miután te a csúti röfögőre tett megjegyzésedre személyedet sértő választ kaptál...
 #195656  Szerző: p0tyi

Glenn írta:
nermalcat írta: 2022.01.13. 18:19Te szerelmes vagy orbánba hogy ennyira felkapod a vizet ha szidják?
Nem vagyok belé szerelmes, hetero vagyok (bármennyire is furcsa ez a fogalom neked)
Magas labda. Leüssem?
 #195655  Szerző: Glenn

Nem vagyok belé szerelmes, hetero vagyok (bármennyire is furcsa ez a fogalom neked), meg hát amúgy sem lenne ehhez közöd. :twisted:
Vajon ha én itt elkezdenék "szemlőhegyi csótányozni", nem lenne semmi reakció? Vagy ha mégis valaki reagálna, az akkor szerelmes a gyurcsányba?
A lényeg az, hogy az ilyen megnyilvánulások nem idevalók. Pont ezért intéztem nektek az adminnál egy külön topikot (politika), miért nem ott őrjöngtök? Szerintem rájöttetek, hogy ott csak egymás között vagytok és az úgy nem izgalmas, ugyehogyugye...? :fuckyou:
 #195647  Szerző: nermalcat

Glenn írta: 2022.01.13. 17:29
p0tyi írta: 2022.01.13. 17:20 Elnézést kérek, ha valakit megsértettem. Csúti Ártányt szerettem volna írni!
Gratulálok neked, te IQ-negatív...
Te szerelmes vagy orbánba hogy ennyira felkapod a vizet ha szidják? :D
Abban viszont igazad van, hogy mégis mi a fszért kell előhozni a politikát egy rádiós topikban, ha van neki sajátja!
 #195646  Szerző: Glenn

p0tyi írta: 2022.01.13. 17:20 Elnézést kérek, ha valakit megsértettem. Csúti Ártányt szerettem volna írni!
Gratulálok neked, te IQ-negatív...
 #195643  Szerző: Glenn

p0tyi írta: 2022.01.12. 21:04Csúti Sertés
Látom, beindult nálad a kampány. :fuckyou:
Azért én azt javaslom, hogy a suttyóbbik énedet inkább a számodra létesített topikban tombold ki, mert itt erre a stílusra a normálisabb fórumtagok nem kíváncsiak. :vomit:
 #195638  Szerző: asr27

Remélhetőleg kormányváltás után, az új kormány módosítani fogja a médiatörvényt és lehetősége lesz a helyi rádióknak normális, hosszú távú működésre...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9