RADIOSITE Fórum

  • Rádió Plusz - Marcali - 88.0 MHz

 #196224  Szerző: Milán
 
Marcaliban (FM 88.0), és Dombóváron (FM 98.7) tesztelte valaki hogy szól-e?
 #196187  Szerző: hori
 
Nickman írta: 2022.03.02. 18:14
bandika írta:Szól még? Nem úgy volt, hogy február 28-ig?
Kaptak újabb fél évet. Szeptember 10-ig szólhat.
Forrás itt
És a köztes időszak ?
Február 28 és Március 15 között ?
Kalózrádió vagy eladjuk teszt időszaknak ? 😈😄
 #196185  Szerző: asr27
 
Választások előtt elnémítani egy fidesz érdekeltségbe tartozó rádiót?
Magyarországon vagyunk! :lool:
 #195672  Szerző: Glenn
 
Hát mindegy, itt a célegyenes, ismét szint alá csúsztatok. Hiába van nektek politikai dühöngő, mindenhol is ez a fő témátok. Marad a remény, hogy három hónap múlva abbahagyjátok és jöhet ismét a rádiózás. Vagy nem... :gülü2:
 #195659  Szerző: p0tyi
 
Attis írta: 2022.01.14. 18:56
p0tyi írta:
Glenn írta: Nem vagyok belé szerelmes, hetero vagyok (bármennyire is furcsa ez a fogalom neked)
Magas labda. Leüssem?
Még szép! Miután te a csúti röfögőre tett megjegyzésedre személyedet sértő választ kaptál...
Ja, én nem vagyok sértődős, plusz elég jól szórakozom. :D Csupán annyi a "labda", hogy hétről-hétre derül ki valami újabb mocsok a pártelitről, lassan úgy tűnik, Varga Juditon kívül nem sokan szeretik a nőket ott. Talán pont Sertés, de neki úgyse jut senki évek óta. Mondjuk ha ez velem így lenne, lehet, hogy nekem is türkmenbasi ambícióim lennének...

De oké, ne politizáljunk itt, bocs Rádió Plusz, nem akartam széttrollkodni a topikot, hajrá, jók vagytok stb. És azt a bohóckodást is elfogadom, hogy valakinek még mindig bejön ez az Orwell-i pártállam (1984 & Állatfarm mix). Semmi közöm hozzá, semmi dolgom vele.

Peace!
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 21