RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #193073  Szerző: kondalyuk
 
Mára átírták a PetőfiLive-on a műsorrendet, de a médiaklikken ezt találtam.
Vajon mi az ott pénteken este 7 órakor? :o

Kép
 #193055  Szerző: shadoe
 
Vajon mi történhetett a Top 15-tel? Pont ma nem tudtam hallgatni, és pont ma nincs. Ezt honnan tudták... :D
Az EU toplista szerintem abban a formában volt jobb (= hitelesebb), amikor még Top 30 volt, és nem TT-nek hívták a Petőfi zenei "agytrösztjét". Az a műsor akkor ...lt el (ez a csúnya kifejezés jutott eszembe, így kipontoztam, bocsánat... de sajnos igaz volt), amikor Top 40 lett vasárnaponként. Én egyáltalán nem bántam a megszűnést, mert már a végén a tényleges Number One-okat se adták be, de a mostani koncepcióval nagyon is áldásom adnám a folytatásra.
 #193054  Szerző: almos629
 
Az Európai Top 40-et is újra lehetne indítani, régen imádtam összehasonlítani a 104.6 Best EURO Top 40-ével. :)
 #193052  Szerző: Patrik09
 
Változott a műsorrend gondolom a nyár miatt:
- Éjféltől elmaradt, vagy megszünt a Petőfi Jazz. (Ennek például örülök) :)
- Visszatért a Petőfi összes 1 órától és ismét Majoros Rita vezette. Utána az Egész útont Meggyesi Gábor. Elmúlt 6 óra és még nem megy a Top 15..
 #193030  Szerző: pébégáz
 
Hallgattam délután egy kicsit. Valamivel jobb lett, mint a Tiszttartó-korszakban. Tetszik, hogy már nem mondják be minden magyar szám előtt, hogy egy újabb magyar sláger,és vannak felvillanások, amik egy kicsit az MR2 idejére emlékeztetnek, de szerintem a rotáció még mindig atomkommersz.
 #193020  Szerző: Glenn
 
IstvánB írta: 2021.06.16. 20:21 A számozás az elindulás sorrendjében történt.
MR1 1924
MR2 1933
MR3 1960
stb
Igen, bár az MR elnevezés csak 2007-ben jelent meg. Előtte Budapest I. és II. volt, majd Kossuth, Petőfi és 3. műsor lett.
 #193018  Szerző: IstvánB
 
A számozás az elindulás sorrendjében történt.
MR1 1924
MR2 1933
MR3 1960
stb
 #193017  Szerző: djlacee
 
Glenn írta: 2021.06.16. 19:28 úgyis az minősít, mi szól rajta. Nem-e? :shock:
Ebben bizony teljesen igazad van
 #193016  Szerző: Glenn
 
tomee írta: 2021.06.16. 08:59 Nekem személy szerint az azonosító + név kombináció jött be, azzal én sem értettem egyet, hogy idővel a Petőfi nevet is el akarták hagyni, azt hiszem volt egy ilyen elképzelés is. Ugyanakkor abban mindig éreztem némi képzavart, hogy bár érthető módon Petőfi = fiataloknak szóló kontentként van aposztrofálva, az égvilágon semmilyen módon nem köthető semmifajta zenei tartalomhoz, tekinve, hogy irodalmi személyiségről van szó. (a Kossuth meg Bartók megnevezés a másik kettő adón ezzel szemben inkább alátámasztható).
Igen, lehetne MR2 Petőfi is akár, nem lenne zavaró, csak ugye mi a fene az az MR2? :shock:
Miért a Petőfi a kettes. Miért nem az 1-es? Ja, persze, a Kossuthon vannak a hírek, ezért 1-es. Ki az, aki eldönti, melyik a legfontosabb, azaz az egyes?
És van már 4-es meg 5-ös is.
Most ha lenne MR2 vagy 3, 4, akármi, az miért lenne jó? Arctalan, semmilyen, nulla, kb. ezt hozná el, mert az szerintem nagy dolog, ha egy rádiónak saját egyedi neve van. Ez, amit Rákosiék (akiket most is tarkón lőnék) kitaláltak, időtálló. Jó ez így, úgyis az minősít, mi szól rajta. Nem-e? :shock:
 #193015  Szerző: tomee
 
Nekem személy szerint az azonosító + név kombináció jött be, azzal én sem értettem egyet, hogy idővel a Petőfi nevet is el akarták hagyni, azt hiszem volt egy ilyen elképzelés is. Ugyanakkor abban mindig éreztem némi képzavart, hogy bár érthető módon Petőfi = fiataloknak szóló kontentként van aposztrofálva, az égvilágon semmilyen módon nem köthető semmifajta zenei tartalomhoz, tekinve, hogy irodalmi személyiségről van szó. (a Kossuth meg Bartók megnevezés a másik kettő adón ezzel szemben inkább alátámasztható).

Mindenesetre a jelenlegi irányvonal továbbra is jó, csak pakolják már végre ki a "te mivel eszed a pörköltöt" témákat, meg a "poci küldi macinak, hogy szereti sms-eket", éppen elég van ezekből a R1-en...
  • 1
  • 142
  • 143
  • 144
  • 145
  • 146
  • 607