RADIOSITE Fórum

• Petőfi Rádió

#193498  Szerző: noartist

Lehet, hogy csak én vagyok hülye, de néhány szignál mintha új lenne.
 #193476  Szerző: djlacee

Hihetetlen, hogy ez még mindig megy
http://mr2-log.blogspot.com/
 #193434  Szerző: p0tyi

Én pl. azt, hogy "Petőfi Rádióóóó, a Te slágereeed", odaképzelem az undorító kickoffjuk helyére.
 #193432  Szerző: noartist

A nap kérdése:

Ti mit szoktatok énekelni?

:ayfkm:

Légyszi-légyszi, vegyetek fel egy kreatív stábot.
 #193400  Szerző: mihalylovics

shadoe írta: 2021.07.15. 20:42 Az Ivan & The Parazolnak pl. ennél sokkal jobb számai is voltak, ez a lagymatag, eret vágós és egy idő után elég idegesítő semmi viszont túl van tolva,
Tényleg túl van tolva, de ez a szám nekem speciel tetszik, bár, lehet, hogy csak az "elvonási tüneteim" miatt van így (szívesen cserélném erre az összes Wellhellót és társait)
 #193365  Szerző: homerhamm

p0tyi írta: 2021.07.15. 22:50 Gondolom nemsokára rendbeteszik a 19 utáni sávot is. Szerintem teljesen felesleges heti 6 nap mixműsor, mikor a Rádió1-en és már a Besten is van, pont elég lenne pénteken és szombaton ez a három-három óra.

Azzal is egyetértek, hogy 19-kor még sokan úton vannak, sőt, még egészen 9-ig jó lenne, ha olyan zene menne, ami nem tér el nagyon a rotációtól, és kevés szöveg. Ez a tömény magyar zene sok érdektelen beszélgetéssel szerintem elég hallgatóűző. Viszont nyilván valamiféle kvóta, vagy egyéb vállalás eredménye. Pont jó lenne 21-23 közt.
Én azért a mixműsort meghagynám legalább hétvégére. :)

Magyar zene: eszrevehetően kevesebb az Ákos és Rúzsa Magdi, és változatosabbak kicsit a magyar előadók, főleg éjjel, de kicsit még mindíg túl sok a magyar zene.
 #193364  Szerző: p0tyi

Gondolom nemsokára rendbeteszik a 19 utáni sávot is. Szerintem teljesen felesleges heti 6 nap mixműsor, mikor a Rádió1-en és már a Besten is van, pont elég lenne pénteken és szombaton ez a három-három óra.

Azzal is egyetértek, hogy 19-kor még sokan úton vannak, sőt, még egészen 9-ig jó lenne, ha olyan zene menne, ami nem tér el nagyon a rotációtól, és kevés szöveg. Ez a tömény magyar zene sok érdektelen beszélgetéssel szerintem elég hallgatóűző. Viszont nyilván valamiféle kvóta, vagy egyéb vállalás eredménye. Pont jó lenne 21-23 közt.
 #193363  Szerző: almos629

mihalylovics írta: 2021.07.15. 19:19 Napokon keresztül hallgattam, hát, ez elég félkész produktum. Ha már a 2015 előtti vonalat akarják visszahozni, íme néhány dolog, aminek (szerintem) a kukában lenne a helye.
- A jelenlegi reggeli műsor ezzel a nóném, tehetségtelen Bikfalvival és a ripacs Harsányival
Nekem jobban tetszik, mint a R1 és a Retro reggeli műsora, mert több a zene és normálisabbak a témák. Az igazi persze az lenne, ha újra Buda Marci vezetné a Talpra magyart, de erre 0% esély van, úgyhogy maradjon csak így.
mihalylovics írta: 2021.07.15. 19:19 - Múltbéli sztárok műsorvezetői szerepben (Boros Csaba, Feró, Kiki). Ez a 90-es évek elején még menő lett volna, de lássuk be, az az évtized már elmúlt (és azóta még 2 másik is).
- Az előzőhöz: a "Minek nevezzelek?" helyén jobb lenne egy pörgősebb, amolyan régi Kultúrfitnessz-szerű műsorfolyam, nem feltétlen magyar zenei tematikában
Továbbra is úgy gondolom, hogy a Minek nevezzelek nagyon rossz helyen van este 7 és 9 között, amikor sokan még úton vannak. Zeneileg nagyon tömény, meg vonatott is. A Dalra magyarra ugyanez vonatkozik, de vasárnap este még elfér. Pár hete írták a fórumon, hogy Horváth Gergely felmondott a jelenlegi munkahelyén, szóval szerintem hamarosan kapunk egy Kultúrfitneszt. :) Addig lehetne pl. Bekker Dávid minden este.
mihalylovics írta: 2021.07.15. 19:19
- Oké, hogy ez a magyar zene egyik fő fóruma akar lenni, de lássák már be, a minőség fontosabb a mennyiségnél (magyarul: a 2015 előtti vonalat jobb lenne erőltetni, aminek jelei már látszanak, de KÖNYÖRGÖM, a Wellhellót, Halott Pénzt, Pápai Jocit, "Falódöflót" "Margaretálylendet" és egyéb "megasztárikszfaktort" FELEJTSÜK MÁR EL, LÉGYSZIIII!!!)
Én sem rajongok a magyar zenékért, de ezzel nem értek egyet. Rengetegen szeretik ezeket az előadókat (aki az ellenkezőját állítja, tuti nem látott még Halott Pénz vagy Wellhello koncertet, képen sem), úgyhogy a közszolgálati zenei rádiónak kutya kötelessége játszani a dalaikat, legalábbis én így gondolom.
 #193362  Szerző: almos629

mihalylovics írta: 2021.07.15. 19:19 Napokon keresztül hallgattam, hát, ez elég félkész produktum. Ha már a 2015 előtti vonalat akarják visszahozni, íme néhány dolog, aminek (szerintem) a kukában lenne a helye.
- A jelenlegi reggeli műsor ezzel a nóném, tehetségtelen Bikfalvival és a ripacs Harsányival
Nekem jobban tetszik, mint a R1 és Retro reggeli műsora, mert több a zene és normálisabbak a témák. Az igazi persze az lenne, ha újra Buda Marci vezetné a Talpra magyart, de erre 0% esély van, úgyhogy maradjon csak így.
mihalylovics írta: 2021.07.15. 19:19 - Múltbéli sztárok műsorvezetői szerepben (Boros Csaba, Feró, Kiki). Ez a 90-es évek elején még menő lett volna, de lássuk be, az az évtized már elmúlt (és azóta még 2 másik is).
- Az előzőhöz: a "Minek nevezzelek?" helyén jobb lenne egy pörgősebb, amolyan régi Kultúrfitnessz-szerű műsorfolyam, nem feltétlen magyar zenei tematikában
Továbbra is úgy gondolom, hogy a Minek nevezzelek nagyon rossz helyen van este 7 és 9 között, amikor sokan még úton vannak. Zeneileg nagyon tömény, meg vonatott is. A Dalra magyarra ugyanez vonatkozik, de vasárnap este még elfér. Pár hete írták a fórumon, hogy Horváth Gergely felmondott a jelenlegi munkahelyén, szóval szerintem hamarosan kapunk egy Kultúrfitneszt. :) Addig lehetne pl. Bekker Dávid minden este.
mihalylovics írta: 2021.07.15. 19:19
- Oké, hogy ez a magyar zene egyik fő fóruma akar lenni, de lássák már be, a minőség fontosabb a mennyiségnél (magyarul: a 2015 előtti vonalat jobb lenne erőltetni, aminek jelei már látszanak, de KÖNYÖRGÖM, a Wellhellót, Halott Pénzt, Pápai Jocit, "Falódöflót" "Margaretálylendet" és egyéb "megasztárikszfaktort" FELEJTSÜK MÁR EL, LÉGYSZIIII!!!)
Ezzel nem értek egyet. Rengetegen szeretik ezeket az előadókat (aki az ellenkezőját állítja, tuti nem látott még Halott Pénz vagy Wellhello koncertet, képen sem), úgyhogy a közszolgálati zenei rádiónak kutya kötelessége játszani a dalaikat, legalábbis én így gondolom.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 468