RADIOSITE Fórum

• Retro Rádió

#193923  Szerző: Snake05

p0tyi írta: 2021.09.16. 19:06 Remélem, az új vezetőség első pontja a borzasztó esti dumálós műsorok eltüntetése és a szombat-vasárnap délután rendberakása lesz.
Új vezetőség? Miről maradtam le?
 #193922  Szerző: Beci45

Nem tudom mennyire releváns, de a webolalon a ‘Most szólnál “A 60-as, 70-es, 80-as évek legnagyobb retro slágerei” van kiírva.
 #193917  Szerző: adika4444

Itt és az R1-nél is, ahogy elnézem, az online stream-nél a Bytestorm-ot leváltották az AHR-féle megoldásra. Kár, hogy ezt nem sikerült pl. a Retro mobilappon lekövetni, meg ugye akiknek (pl. nekem) fixen mentve a stream.retroradio.hu, most lehet mindenütt átírni.
 #193912  Szerző: p0tyi

Remélem, az új vezetőség első pontja a borzasztó esti dumálós műsorok eltüntetése és a szombat-vasárnap délután rendberakása lesz.
 #193902  Szerző: Glenn

Félreérted (félremagyarázod?) a dolgot. Nem írtam ilyet, hogy bolond vagy, egyszerűen csak jeleztem, hogy a politikának van saját topikja. :gonosz:
Azt viszont nem hiszem, hogy te okosabb, tájékozottabb, tisztánlátóbb lennél nálam amiatt, mert neked az ATV és az RTL a hírforrásod, sőt... ;)
Peace! ^^
 #193899  Szerző: zoLee

Mindenkinek szíve joga ostobának lenni, rátok hagyom a döntést. Ha nektek a páros is páratlan, legyen úgy :)

És ezt nem sértésből írom, távol álljon tőlem.

Nem muszáj elfogadni a valóságot, lehet tovább búra alatt, álomvilágban élni, nekem aztán édesmindegy, ha pl. Glenn vagy bárki azt gondolja hogy én vagyok a bolond :D
Ha kis országunk maga az aranybánya, minden szép és jó, minden rádió független, engem pedig gumiszobába kell dugni, mert azt gondolom, hogy szegénység és diktatúra van, pedig nem is. Hát jó :lool:
Mivel értelmes beszélgetést, pro-kontra érveket képtelen bárki is felhozni, inkább abba is hagyom.
Úgysem tudnátok meggyőzni, hogy pl. 2x2 az 5, mert a Tényekben és az M1-en azt mondták :D
Mielőtt bárki ezt most kiragadná, ez egy szimpla példa volt.

Pá! :yes:
 #193895  Szerző: Glenn

kl439 írta: 2021.09.14. 17:05 Mélységesen egyetértek! Unalmas már nagyon ez a sok diktatúrázás. A mártírfórum nem itt van!
Hát látod, hogy képtelenek abbahagyni, pedig intéztem nekik az adminnál egy külön gumiszobát. :hehe:
 #193893  Szerző: kl439

Mélységesen egyetértek! Unalmas már nagyon ez a sok diktatúrázás. A mártírfórum nem itt van!
 #193891  Szerző: Glenn

Beci45 írta: 2021.09.14. 12:34Ezt remélem csak poénból írtad, és nem gondolod komolyan, amit a mostani “állampárt” összehordoz.
Most ez mire jó, hogy te is beírsz ide butaságokat, mikor van nektek külön topik erre?
zoLee írta: 2021.09.14. 14:47 Sajnos úgy gondolom, hogy nem poénnak szánta :D
Te meg láthatóan képtelen vagy abbahagyni...
A rádiós témák iránt érdeklődőket ez nem érdekli. Akinek ez a fontos, az ott figyel az agyhalottak játszóházában. Ti is siessetek gyorsan oda! :hehe:
(segítek: http://forum.radiosite.hu/viewtopic.php ... a1020e6be5) :yes:
 #193890  Szerző: zoLee

Sajnos úgy gondolom, hogy nem poénnak szánta :D

Félelmetes, amilyen agymosást hajtott végre a kormány az elmúlt 11 év alatt...

Egyszerű példával élve: ha valaki az utolsó falatot is elveszi a számból, megaláz, hülyére vesz, megsarcol, megkárosít, és ezek után én még mindig fejet hajtok neki, sőt, éljenzem, támogatom őt, lába nyomát is csókolom, akkor ki az oltári nagy hülye (már bocsánat)?
Én, vagy aki ezt tette velem?

Szerintem egyértelmű a válasz.

Akinek ugye nem inge.... :)

És oké, értem én, hogy van erre külön topik...
De minden rádióhoz szorosan kapcsolódik a politika... hírek, reklámok, műsorvezetői megszólalások...

Hasonlítsuk már össze a rádiókat bő 10, vagy akár 20 éve és most. Mennyire függetlenek?
Na ugye...

Muszáj politizálni, mert ha nem ébrednek fel egyesek, akkor a következő években még mindig lesz lejjebb...

Szép napot!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 176