RADIOSITE Fórum

• Petőfi Rádió

#195062  Szerző: nermalcat

Ma délelőtti téma: "ti belenéztek más telefonjába?" 2016. óta legalább negyvenedszer. Amúgy az arculat tényleg kurvajó lett, és a zene is, ha elekintünk a sok magyar borzalomtól.
 #195056  Szerző: altermanus

knoskamatee írta: 2021.11.26. 14:10
altermanus írta: 2021.11.26. 11:01 Még 1 dologra kitérnék.
,,Petőfi, Zenében Első!"
Bocs az a YouTube! :troll:
Én még azt mondom, hogy az életet ritmusa szlogen még mindig elütött a többi rádiótól, mint ,,A te slágered!", vagy a ,,Zenében Első!"
rádiók között lehet zenében első. meg amúgy milyen zenékhez képest első? dubstep és trap fronton valóban első a Petőfi.
ez ugyan olyan “kötekedős”, mint a Rádió 1 szlogenje.
sok féleképen lehet definiálni, csak az aktuális menedzsmenten múlik, hogy épp mit ért “Csak Igazi Mai Sláger” alatt (Fly/Bazsa vs. Sivák/Juhász) :D
meg egyébként kár is a szlognnel foglalkozni, mert úgy is csak egy ilyen van ebbő’ az országba’ :)
Jó ezt a végét viccnek szántam, de hogy kívánságműsor van? :o
Lehetne kérni Dj Karányi valamelyik régi Setjét, mondjuk 12 és 13 óra között pénteken, a harangszó után hírek nélkül? :troll:
Egy szónak is száz a vége, 2016. Május 30 után, csak akkor hallgatom, ha valahol valaki bekapcsolja.
 #195055  Szerző: knoskamatee

altermanus írta: 2021.11.26. 11:01 Még 1 dologra kitérnék.
,,Petőfi, Zenében Első!"
Én még azt mondom, hogy az életet ritmusa szlogen még mindig elütött a többi rádiótól, mint ,,A te slágered!", vagy a ,,Zenében Első!"
rádiók között lehet zenében első. meg amúgy milyen zenékhez képest első? dubstep és trap fronton valóban első a Petőfi.
ez ugyan olyan “kötekedős”, mint a Rádió 1 szlogenje.
sok féleképen lehet definiálni, csak az aktuális menedzsmenten múlik, hogy épp mit ért “Csak Igazi Mai Sláger” alatt (Fly/Bazsa vs. Sivák/Juhász) :D
meg egyébként kár is a szlognnel foglalkozni, mert úgy is csak egy ilyen van ebbő’ az országba’ :)
 #195054  Szerző: knoskamatee

altermanus írta: 2021.11.26. 11:01 Nekem az nem tetszik, hogy egy közszolgálati rádióban még mindig megkérdezik a szerencsétlen hallgatót, hogy - hasracsapok - ,,nektek mi a kedvenc kajátok?"
1) Kit érdekel
2) Az pláne nem érdekel, hogy a 21 éves Pistike
Balogunyomból szereti a bablevest.
Épp emiatt a reggeli műsorba még nem volt ,,bátorságom" belehallgatni, de ha olyan a műsor mint a délutáni, akkor megnézem inkább a napi szinten a playlistet.
Értelmes zenei híreket akarok, ami azt elmondja nekem, hogy a pl.: Konyha Zenekarnak mikor lesz fent a streaming felületeken a legújabb dala, vagy albuma. (Az óránkénti híreket ami 3 perces azt meg elviselem valahogy.)
És a streaming miatt, kívánságműsor ne is legyen (tudtommal még nincs, de kinézem a szerkesztőségből, hogy lesz.) :lool:
Egyéb más kifogásolni valóm nincs, de ennél még a Retro is jobb. :yeah:
borzalmas valóban ezek a körkérdések! elkér ide egy kreatív stáb.

“kívánságműsor” van, 10-14 között.
 #195052  Szerző: pébégáz

A Facebook oldalukon még mindig lelkesen osztogatják a színészekkel kapcsolatos híreket, zenei hírekről viszont egyáltalán nem számolnak be. Zeneileg is legfeljebb annyit változott az előző vezetés leváltása óta, hogy eltűntek az Eros Ramazotti, Backstreet Boys, Jennifer Lopez számok,meg egy-két MR2-korszakból származó együttest visszahoztak. Minden más maradt. Nem lesz ez már jobb szerintem.
 #195051  Szerző: altermanus

Előre mondom, nem felháborodás, csak vélemény:
Olvasgatom itt a hozzászólásokat, és nekem egy bajom van - most eltérek a mixműsortól, az a zenéktől az arculattól - mert egy ismerős akinek adok a véleményére (remélem majd magára ismer), mondta neki tetszik.
Nekem az nem tetszik, hogy egy közszolgálati rádióban még mindig megkérdezik a szerencsétlen hallgatót, hogy - hasracsapok - ,,nektek mi a kedvenc kajátok?"
1) Kit érdekel
2) Az pláne nem érdekel, hogy a 21 éves Pistike
Balogunyomból szereti a bablevest.
Épp emiatt a reggeli műsorba még nem volt ,,bátorságom" belehallgatni, de ha olyan a műsor mint a délutáni, akkor megnézem inkább a napi szinten a playlistet.
Értelmes zenei híreket akarok, ami azt elmondja nekem, hogy a pl.: Konyha Zenekarnak mikor lesz fent a streaming felületeken a legújabb dala, vagy albuma. (Az óránkénti híreket ami 3 perces azt meg elviselem valahogy.)
És a streaming miatt, kívánságműsor ne is legyen (tudtommal még nincs, de kinézem a szerkesztőségből, hogy lesz.) :lool:
Egyéb más kifogásolni valóm nincs, de ennél még a Retro is jobb. :yeah:
----------------
Még 1 dologra kitérnék.
,,Petőfi, Zenében Első!"
 #194985  Szerző: knoskamatee

a múltheti warm up szett megy. :blush: nem rónám fel hibának, ha a két ismétlés között hónapok telnének el.
 #194975  Szerző: noartist

Ez a magyar zenei óra - duma nélkül - a legjobb dolog, ami egy közszolgálati rádióval történhet Magyarországon.
 #194924  Szerző: Glenn

david72 írta: 2021.11.14. 00:01 Bocs, érthető okokból ezeket messze kerülöm,
Ez magánügy (a te bajod), de akkor is tévedtél. Én csak ezt korrigáltam teljesen politikamentesen. Bocs... ;)
 #194919  Szerző: knoskamatee

Snake05 írta:Abban sincs sok logika, hogy az új - többnyire elvontabb zenét játszó - DJ-k a 22-23 sávot kapták meg, a sokkal poulárisabb Peter Sharp pedig a 23-24-et. Fordítva kellett volna.
azért, mert ez már nem mainstream csatorna. levezetésnek pont jó az a 23-24 órás időpont. jó kis átmenetet ad a veretős zene és az éjjeli rotáció között.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 496