RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #195051  Szerző: altermanus
 
Előre mondom, nem felháborodás, csak vélemény:
Olvasgatom itt a hozzászólásokat, és nekem egy bajom van - most eltérek a mixműsortól, az a zenéktől az arculattól - mert egy ismerős akinek adok a véleményére (remélem majd magára ismer), mondta neki tetszik.
Nekem az nem tetszik, hogy egy közszolgálati rádióban még mindig megkérdezik a szerencsétlen hallgatót, hogy - hasracsapok - ,,nektek mi a kedvenc kajátok?"
1) Kit érdekel
2) Az pláne nem érdekel, hogy a 21 éves Pistike
Balogunyomból szereti a bablevest.
Épp emiatt a reggeli műsorba még nem volt ,,bátorságom" belehallgatni, de ha olyan a műsor mint a délutáni, akkor megnézem inkább a napi szinten a playlistet.
Értelmes zenei híreket akarok, ami azt elmondja nekem, hogy a pl.: Konyha Zenekarnak mikor lesz fent a streaming felületeken a legújabb dala, vagy albuma. (Az óránkénti híreket ami 3 perces azt meg elviselem valahogy.)
És a streaming miatt, kívánságműsor ne is legyen (tudtommal még nincs, de kinézem a szerkesztőségből, hogy lesz.) :lool:
Egyéb más kifogásolni valóm nincs, de ennél még a Retro is jobb. :yeah:
----------------
Még 1 dologra kitérnék.
,,Petőfi, Zenében Első!"
Bocs az a YouTube! :troll:
Én még azt mondom, hogy az életet ritmusa szlogen még mindig elütött a többi rádiótól, mint ,,A te slágered!", vagy a ,,Zenében Első!"
 #194985  Szerző: knoskamatee
 
a múltheti warm up szett megy. :blush: nem rónám fel hibának, ha a két ismétlés között hónapok telnének el.
 #194975  Szerző: noartist
 
Ez a magyar zenei óra - duma nélkül - a legjobb dolog, ami egy közszolgálati rádióval történhet Magyarországon.
 #194924  Szerző: Glenn
 
david72 írta: 2021.11.14. 00:01 Bocs, érthető okokból ezeket messze kerülöm,
Ez magánügy (a te bajod), de akkor is tévedtél. Én csak ezt korrigáltam teljesen politikamentesen. Bocs... ;)
 #194919  Szerző: knoskamatee
 
Snake05 írta:Abban sincs sok logika, hogy az új - többnyire elvontabb zenét játszó - DJ-k a 22-23 sávot kapták meg, a sokkal poulárisabb Peter Sharp pedig a 23-24-et. Fordítva kellett volna.
azért, mert ez már nem mainstream csatorna. levezetésnek pont jó az a 23-24 órás időpont. jó kis átmenetet ad a veretős zene és az éjjeli rotáció között.
 #194916  Szerző: david72
 
Bocs, érthető okokból ezeket messze kerülöm,
Glenn írta: 2021.11.13. 17:36
david72 írta: 2021.11.13. 13:46SIkerült megálmodni az ország legnagyobb mikrofonkar-erdejét egy olyan helyre, ahol az országban egyedül tvvel együtt dolgoznak.
Persze nem így van, mivel az M1 is összekapcsolódik a Kossuth-tal és a Karc FM meg a Hír TV is közös műsort ad minden hétköznap. ;)
A többi stimmel. :D
 #194912  Szerző: Snake05
 
Abban sincs sok logika, hogy az új - többnyire elvontabb zenét játszó - DJ-k a 22-23 sávot kapták meg, a sokkal poulárisabb Peter Sharp pedig a 23-24-et. Fordítva kellett volna.
 #194903  Szerző: Glenn
 
david72 írta: 2021.11.13. 13:46SIkerült megálmodni az ország legnagyobb mikrofonkar-erdejét egy olyan helyre, ahol az országban egyedül tvvel együtt dolgoznak.
Persze nem így van, mivel az M1 is összekapcsolódik a Kossuth-tal és a Karc FM meg a Hír TV is közös műsort ad minden hétköznap. ;)
A többi stimmel. :D
 #194897  Szerző: david72
 
Előre látni lehetett, hogy alkalmatlan lesz a stúdió arra, hogy használható interjút lehessen benne forgatni a tv-nek. Alulról is meglehetett volna oldani a mikrofonok tartásást, nem értem, ha az voltam a koncepció, hogy majd a tvvel együtt szerelemben tartalmat gyártanak, akkor erre miért nem gondolt senki? SIkerült megálmodni az ország legnagyobb mikrofonkar-erdejét egy olyan helyre, ahol az országban egyedül tvvel együtt dolgoznak. Gratulálok a precíz, szuper tehetséges vezetésnek. Legalább jó drága volt! :)

Előttem szólót idézném:
Hogy ne csak a fikázás menjen: így több mint egy hét után szerintem kijelenthető, hogy nagyon jó, szakmai munkát végzett a csapat.
IGEN, IGAZAD VAN! :lool:


Kép
Kép
 #194894  Szerző: fdm019
 
p0tyi írta:Hogy ne csak a fikázás menjen: így több mint egy hét után szerintem kijelenthető, hogy nagyon jó, szakmai munkát végzett a csapat. Gondolom ezen belül is főleg Dominik Zsolté az érdem.

Karakteres brand, jó arculat, markáns zenei koncepció, sőt, jók az új hangok is, és en bloc kihozták a maximumot a rádióból és a Petőfi márkából. Még majd egy új website-app kell, illetve a 19-21-es sáv nekem továbbra is szívfájdalmam (zenei téren), de én azért ettől eltekintve úgy gondolom, hogy ez teljesen frankó lett.
+1
  • 1
  • 110
  • 111
  • 112
  • 113
  • 114
  • 607