RADIOSITE Fórum

• Petőfi Rádió

#195903  Szerző: p0tyi

A magyar zenészek is jobban járnak, ha egy fogyaszthatóbb playlistbe kerülnek be a dalaik elszórtan, mint egy ilyen "ehetetlen" valamibe.
 #195901  Szerző: kondalyuk

A Nagyon Zenés Petőfin is volt magyar zenei óra. Reggel 5-kor és hétvégén délben. Igaz, hogy ez a napi egy a nap közepén többnek tűnhet, de legalább eltűnt a vasárnapi 6 órás magyar zenei műsor. Na az volt igazán tömény.

Aláírom, hogy ez az átlaghallgatónak sok lehet, de mégis úgy gondolom, ez a helyes út. Bár én átszervezném az egészet. Mehetne egy óra magyar zene (hasonlóan a régi Vadonat műsorhoz) este 7-8 között, majd egy két órás programajánlóval teli pörgős, friss zenés műsor, 10-től pedig mehetne a mix. Így nem lenne "kettévágva" a délután.
p0tyi írta: 2022.01.28. 10:57 Ha valamire nincs igény, minek pénzelni?
Erre a kérdésre pedig sok más példát is lehetne hozni, a közmédia berkein belül is: M5, Duna World, Bartók Rádió továbbá Karc FM, Pesti TV? Az igény jóval kevesebb, mint amibe kerülnek.
 #195896  Szerző: p0tyi

HubbaBubba írta: 2022.01.28. 03:24
noartist írta: 2022.01.26. 09:10
p0tyi írta: 2022.01.25. 15:05 A Boldog Óra azért van, hogy az a maradék néhány hallgató is Lölő rádióira kapcsoljon, ugye?

Vagy csak engem nem tesz boldoggá ez a sok ótvar zene? Mindig előfeltevések nélkül futok neki, mert vannak jó magyar zenék, de aztán 10 perc után már csak a kúl szignálok miatt maradok, 20 perc elteltével meg megállapítom, hogy ehhez az egészhez túl rövid az élet…
Én szeretem. Tóth Gabinál nyelek egy nagyot, és 3 percig kiszállok, de amúgy teljesen rendben van. Ahogyan Tóth Gabi az én esetemben, úgy a tiédben is biztosan vannak olyan számok, amelyek nem jönnek be. Egyéni ízléskérdés. Olyan zenék is mennek a Boldog Óra alatt, mint a Soerii / Poolek - Vaddisznó, Brains - Benned a tűz, stb. Tök jó, hogy van ilyen.

Engem sokkal jobban meglepett tegnap dél környékén egy Budapest Bar-szám, ami már-már inkább a Dankón állná meg a helyét. :blush: De a közszolgálati adón az a napi egy óra magyar zenei blokk teljesen oké.
Főleg, ha megnézzük, hogy mennyit ér egy Petőfis lejátszás a zenészeknek. Ha így nézzük, akkor tökjó, hogy tamogatják a magyar zenészeket. Hallottam olyanról is, hogy az egész éjszaka magyar lesz ejfetol otig a "Nagy magyar ejszaka" savban. Nem mondom, hogy orulok, neki, de meg tudom erteni. Olyankor amugy is keves a hallgato, de legalabb megy a jogdij a jogtulajdonosoknak ... es akkor mar jobb ha a hazaiaknak megy es nem amerikaba, meg mas orszagokba. :yeah:
Nagyon nem értek egyet ezzel az elvvel. Ha valamire nincs igény, minek pénzelni?
 #195892  Szerző: noartist

Abból az idei 130 milliárdból biztosan futná egy új, normális weboldalra is a már a kiadásakor is amatőr Petőfi Live helyett. (Igaz, a közmédiának nincs egy normálisan összerakott honlapja sem, talán az M4 Sport weboldala a legjobb, de az is darabos kicsit.)
 #195886  Szerző: HubbaBubba

noartist írta: 2022.01.26. 09:10
p0tyi írta: 2022.01.25. 15:05 A Boldog Óra azért van, hogy az a maradék néhány hallgató is Lölő rádióira kapcsoljon, ugye?

Vagy csak engem nem tesz boldoggá ez a sok ótvar zene? Mindig előfeltevések nélkül futok neki, mert vannak jó magyar zenék, de aztán 10 perc után már csak a kúl szignálok miatt maradok, 20 perc elteltével meg megállapítom, hogy ehhez az egészhez túl rövid az élet…
Én szeretem. Tóth Gabinál nyelek egy nagyot, és 3 percig kiszállok, de amúgy teljesen rendben van. Ahogyan Tóth Gabi az én esetemben, úgy a tiédben is biztosan vannak olyan számok, amelyek nem jönnek be. Egyéni ízléskérdés. Olyan zenék is mennek a Boldog Óra alatt, mint a Soerii / Poolek - Vaddisznó, Brains - Benned a tűz, stb. Tök jó, hogy van ilyen.

Engem sokkal jobban meglepett tegnap dél környékén egy Budapest Bar-szám, ami már-már inkább a Dankón állná meg a helyét. :blush: De a közszolgálati adón az a napi egy óra magyar zenei blokk teljesen oké.
Főleg, ha megnézzük, hogy mennyit ér egy Petőfis lejátszás a zenészeknek. Ha így nézzük, akkor tökjó, hogy tamogatják a magyar zenészeket. Hallottam olyanról is, hogy az egész éjszaka magyar lesz ejfetol otig a "Nagy magyar ejszaka" savban. Nem mondom, hogy orulok, neki, de meg tudom erteni. Olyankor amugy is keves a hallgato, de legalabb megy a jogdij a jogtulajdonosoknak ... es akkor mar jobb ha a hazaiaknak megy es nem amerikaba, meg mas orszagokba. :yeah:
 #195811  Szerző: p0tyi

Ez az 1 óra is sok az életemből, főleg munkaidőben. És akkor ott van még a szintén rémes esti sáv is.
 #195810  Szerző: noartist

p0tyi írta: 2022.01.26. 09:53 A töménységgel van problémám. A desszertet is szeretem, de ha csak dobos tortát lehetne enni napokig, cukorsokkot kapnék. Magyarzene sokkot kapok.
Csak egy óra a 24-ből. :)
 #195804  Szerző: p0tyi

A töménységgel van problémám. A desszertet is szeretem, de ha csak dobos tortát lehetne enni napokig, cukorsokkot kapnék. Magyarzene sokkot kapok.
 #195800  Szerző: noartist

#195786  Szerző: p0tyi

kondalyuk: Igen, azzal a régi beddel valaki nagyon jól járhat. :D Valaki biztos leszólt.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 508