RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #195892  Szerző: noartist
 
Abból az idei 130 milliárdból biztosan futná egy új, normális weboldalra is a már a kiadásakor is amatőr Petőfi Live helyett. (Igaz, a közmédiának nincs egy normálisan összerakott honlapja sem, talán az M4 Sport weboldala a legjobb, de az is darabos kicsit.)
 #195886  Szerző: HubbaBubba
 
noartist írta: 2022.01.26. 09:10
p0tyi írta: 2022.01.25. 15:05 A Boldog Óra azért van, hogy az a maradék néhány hallgató is Lölő rádióira kapcsoljon, ugye?

Vagy csak engem nem tesz boldoggá ez a sok ótvar zene? Mindig előfeltevések nélkül futok neki, mert vannak jó magyar zenék, de aztán 10 perc után már csak a kúl szignálok miatt maradok, 20 perc elteltével meg megállapítom, hogy ehhez az egészhez túl rövid az élet…
Én szeretem. Tóth Gabinál nyelek egy nagyot, és 3 percig kiszállok, de amúgy teljesen rendben van. Ahogyan Tóth Gabi az én esetemben, úgy a tiédben is biztosan vannak olyan számok, amelyek nem jönnek be. Egyéni ízléskérdés. Olyan zenék is mennek a Boldog Óra alatt, mint a Soerii / Poolek - Vaddisznó, Brains - Benned a tűz, stb. Tök jó, hogy van ilyen.

Engem sokkal jobban meglepett tegnap dél környékén egy Budapest Bar-szám, ami már-már inkább a Dankón állná meg a helyét. :blush: De a közszolgálati adón az a napi egy óra magyar zenei blokk teljesen oké.
Főleg, ha megnézzük, hogy mennyit ér egy Petőfis lejátszás a zenészeknek. Ha így nézzük, akkor tökjó, hogy tamogatják a magyar zenészeket. Hallottam olyanról is, hogy az egész éjszaka magyar lesz ejfetol otig a "Nagy magyar ejszaka" savban. Nem mondom, hogy orulok, neki, de meg tudom erteni. Olyankor amugy is keves a hallgato, de legalabb megy a jogdij a jogtulajdonosoknak ... es akkor mar jobb ha a hazaiaknak megy es nem amerikaba, meg mas orszagokba. :yeah:
 #195811  Szerző: p0tyi
 
Ez az 1 óra is sok az életemből, főleg munkaidőben. És akkor ott van még a szintén rémes esti sáv is.
 #195810  Szerző: noartist
 
p0tyi írta: 2022.01.26. 09:53 A töménységgel van problémám. A desszertet is szeretem, de ha csak dobos tortát lehetne enni napokig, cukorsokkot kapnék. Magyarzene sokkot kapok.
Csak egy óra a 24-ből. :)
 #195804  Szerző: p0tyi
 
A töménységgel van problémám. A desszertet is szeretem, de ha csak dobos tortát lehetne enni napokig, cukorsokkot kapnék. Magyarzene sokkot kapok.
 #195800  Szerző: noartist
 
p0tyi írta: 2022.01.25. 15:05 A Boldog Óra azért van, hogy az a maradék néhány hallgató is Lölő rádióira kapcsoljon, ugye?

Vagy csak engem nem tesz boldoggá ez a sok ótvar zene? Mindig előfeltevések nélkül futok neki, mert vannak jó magyar zenék, de aztán 10 perc után már csak a kúl szignálok miatt maradok, 20 perc elteltével meg megállapítom, hogy ehhez az egészhez túl rövid az élet…
Én szeretem. Tóth Gabinál nyelek egy nagyot, és 3 percig kiszállok, de amúgy teljesen rendben van. Ahogyan Tóth Gabi az én esetemben, úgy a tiédben is biztosan vannak olyan számok, amelyek nem jönnek be. Egyéni ízléskérdés. Olyan zenék is mennek a Boldog Óra alatt, mint a Soerii / Poolek - Vaddisznó, Brains - Benned a tűz, stb. Tök jó, hogy van ilyen.

Engem sokkal jobban meglepett tegnap dél környékén egy Budapest Bar-szám, ami már-már inkább a Dankón állná meg a helyét. :blush: De a közszolgálati adón az a napi egy óra magyar zenei blokk teljesen oké.
 #195786  Szerző: p0tyi
 
kondalyuk: Igen, azzal a régi beddel valaki nagyon jól járhat. :D Valaki biztos leszólt.
 #195785  Szerző: p0tyi
 
A Boldog Óra azért van, hogy az a maradék néhány hallgató is Lölő rádióira kapcsoljon, ugye?

Vagy csak engem nem tesz boldoggá ez a sok ótvar zene? Mindig előfeltevések nélkül futok neki, mert vannak jó magyar zenék, de aztán 10 perc után már csak a kúl szignálok miatt maradok, 20 perc elteltével meg megállapítom, hogy ehhez az egészhez túl rövid az élet…
 #195782  Szerző: kondalyuk
 
noartist írta: 2022.01.21. 14:00 Készültek új, egészen friss-ropogós music menük.
Igen, ezért piros pont! Mondjuk nem értem, miért nem a sweeperek között vannak és miért kitöltőnek az óra végén? :mellow:

És fekete pont, hogy hétköznap nappal már megint a tuc-tuc bed megy. Lassan 6 éve hallgatjuk MINDEN EGYES MEGSZÓLALÁSNÁL. Már nem illik az arculathoz és borzasztóan idegesítő. Vagy ezt is Ákos gyártotta, azért ragaszkodnak hozzá?
noartist írta: 2022.01.24. 10:46 Máris visszatért a tavaly nyáron már (nagyon helyesen) rongyosra játszott Pendulum - Come Alive.
Kíváncsi leszek, egyszeri alkalom, vagy visszaszivárog recurrentként ilyen hamar. Referenciaként kezelem. :D
Én nem vettem észre, hogy a Pendulum vagy a Royal Blood eltűnt volna, csak napi 3 helyett kb. 2-3 naponta megy már csak.
noartist írta: 2022.01.20. 10:48 Valaki szólhatott, hogy a The Anahit - Messages című számával kezdeni kéne valamit, mert napközben nem annyira oké eredetiben játszani. :D Most hallom először cenzúrázva.
Ezt a lépést is érdekesnek tartom, hisz bár magyar zenekar, de angolul énekelnek. Az új, nemrég készült music menüben viszont a cenzúrázatlan verzió megy. Ahogy Lil Nas X - That's what I want esetében a power intrós változatnál az album verzió szól, nincs cenzúrázva, de ha óra elején van, powerintró nélkül, az a clean version...Miért? Ilyenekre oda lehetne figyelni.
 #195781  Szerző: galacus965
 
p0tyi írta: 2022.01.24. 22:52 Nekem az a véleményem, hogy miközben a Petőfi szélsebesen száguld és túl gyorsan cserélgeti a rotációt, addig a Rádió 1 belassult és megragadt a közelmúltban. Így aztán nyílik az olló, és a kettő közti "ideális", CHR zenei világ kimarad a rádiós piacról, megint.
Majd Szerintem A 96.4 Base FM Fogja behozni azt amit a rádió1nek nem sikerült
  • 1
  • 101
  • 102
  • 103
  • 104
  • 105
  • 605