RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #196711  Szerző: Nickman
 
troll írta: 2022.06.06. 20:37 Ha korábban hangsúlyozták, hogy közszolgálati rádióként "nem számítanak a hallgatottsági adatok", akkor mire fel ez a műsorstruktúra váltás? Egy év sem telt el az előző óta. Kimondhatjuk, hogy a megújított Petőfi megbukott? Pozícióban vannak még az kitalálói és elkövetői? :sealed:
Ha új gárda lenne, valószínűleg az Elektrik sem lenne már ebben a formában.
 #196710  Szerző: Pihe8
 
Szikora Tamás helyett? Vele mi lesz.
 #196708  Szerző: troll
 
Ha korábban hangsúlyozták, hogy közszolgálati rádióként "nem számítanak a hallgatottsági adatok", akkor mire fel ez a műsorstruktúra váltás? Egy év sem telt el az előző óta. Kimondhatjuk, hogy a megújított Petőfi megbukott? Pozícióban vannak még az kitalálói és elkövetői? :sealed:
 #196707  Szerző: Milán
 
Csáki Attila (ex. Rádió 88) fogja vezetni hétfőtől szombatig 21:00 - 24:00-ig az Elektriket....
 #196699  Szerző: shadoe
 
Az nem lesz baj, ha a 19-20 órás műsorsávval végre csinálnak valamit, mert konkrétan hétköznap meg lehet bolondulni 19 órától, ahogy a Petőfi átvált magyar zenékre. Szarabbnál szarabb rádiók ill. pár tévé demagóg ill. agyelszívó műsora közül lehet "válogatni", így sajnos már hónapok óta garantált az egy órás mérgelődés este nyolcig, nekem meg pont ez a szabad sáv. Így legalább ennek végre vége lesz, a 20h utáni helyzet meg engem már amúgy se érdekel.
 #196698  Szerző: p0tyi
 
Hát éppen ezaz, hogy a nagy része befrissült a Médiaklikken (igaz, elég nagy a káosz, mint mindig), de az esti sávban továbbra is kétórásnak írja a Mezgerélőt és egyórásnak az Üzenőfalt. A műsorpromót nem hallottam, legyen igazad. :)

Csak azért jeleztem, mert volt már ilyen többször is, hogy kiadtak a tévéújságoknak valamit, és az utolsó pillanatban végülis máshogy alakult a műsorrács, amit a saját weboldalukon jeleztek kizárólag. És úgy is lett.

A félelmeim beszélnek belőlem, hogy 19-20 óra között továbbra se lehet majd rádiózni, amikor én még bőven úton szoktam lenni. :D És nem szokott érdekelni a Platon Karataev 35. nagy slágere, meg Lábas Viki magánélete.
 #196697  Szerző: kondalyuk
 
p0tyi írta: 2022.06.04. 20:46 A Médiaklikkes műsorrend alapján mégis marad 2 órás a Mezgerélő. :D :D Egyszerűen kiirthatatlan ez a két órás, kora esti érdektelen pofázás a semmiről senkikkel és szörnyű zenével. :)

A műsorvezetők mindent megtesznek, hogy elviselhetővé tegyék, ezt aláírom, de szinte izzad a rádióm.
Egy órásra rövidül, 20:00 és 21:00 között lesz, ez az új Petőfi Üzenőfal c. műsor promójából kiderül. A Médiaklikkes műsorrendet nem frissítik, a novemberi váltáskor sem nagyon foglalkoztak vele, most se helyes a jelenlegi.
Itt megtalálod a nyári műsorrendet: https://musor.tv/napi/tvmusor/MR2/2022.06.07
 #196696  Szerző: p0tyi
 
A Médiaklikkes műsorrend alapján mégis marad 2 órás a Mezgerélő. :D :D Egyszerűen kiirthatatlan ez a két órás, kora esti érdektelen pofázás a semmiről senkikkel és szörnyű zenével. :)

A műsorvezetők mindent megtesznek, hogy elviselhetővé tegyék, ezt aláírom, de szinte izzad a rádióm.
 #196672  Szerző: p0tyi
 
A menő új műsorrenden túl új weblapot is kéne izzítaniuk lassan. Már vagy 7 éves a mostani, és pont 7 éve nagyon ronda.
 #196671  Szerző: Glenn
 
Attis írta: 2022.05.25. 19:22A szölő megérik, az ember megél. Műveltség. ;)
A szőlő (nem szölő) megél, az ember megérik...
A dolgokat megéljük, az életünk végét megérjük...
Művelődjünk még? :hehe:
U.i: egyébként kár volt ezért kóstolgatni, mivel mindkét verzió helyes. Aki művelt, ezzel tisztában van. ;)
  • 1
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 607