RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #197225  Szerző: homerhamm
 
shadoe írta: 2022.09.26. 22:05 Igen, szépen eljutottunk a 2 évvel ezelőtti Pendulum, One OK Rock, Alice Merton, Declan J Donovan, Celeste, Morris Madrone, Zoe Wees, Dominic Fike, Royal Blood számait egyedüliként felkapó és játszó Petőfitől a 2022-es "verzióig", amikor már a R1-es számok mennek, plusz rohadt sok spanyol nyelvű és latin popcsoda, amit ebben a mennyiségben és felhozatalban enyhén szólva túlzónak érzek.
Szerintem ezzel a sok magyar dallal is lehetne valamit kezdeni hétvégente, meg éjszakákként.
 #197223  Szerző: shadoe
 
Igen, szépen eljutottunk a 2 évvel ezelőtti Pendulum, One OK Rock, Alice Merton, Declan J Donovan, Celeste, Morris Madrone, Zoe Wees, Dominic Fike, Royal Blood számait egyedüliként felkapó és játszó Petőfitől a 2022-es "verzióig", amikor már a R1-es számok mennek, plusz rohadt sok spanyol nyelvű és latin popcsoda, amit ebben a mennyiségben és felhozatalban enyhén szólva túlzónak érzek.
 #197221  Szerző: zenefalo
 
Hallhatóan megszaporodtak a Rádió 1 szénné játszott dalai a kínálatban, Tuesday; 1,2,3; Midnight Sky stb. Úgy tűnik, próbálnak átcsábítani az R1-től hallgatókat :roll:
 #197220  Szerző: noartist
 
Nagyon szép a hírek bed üresen, meghallgatnám még párszor végig. :) :(
 #197197  Szerző: 007
 
Már csak azt kellene megoldani, hogy ne fagyjon le egy pillanatra a Dalet a reklám végén, vagy ne akadjon picit, ha elindul egy megszólalás... konkrétan 10 megszólalásból 7-8 akad. Véleményem szerint teljesen feleslegesen cserélték le a 42NET-et, mert ehhez sem értenek. :party:
 #197172  Szerző: noartist
 
007 írta: 2022.09.04. 23:14 Tényleg nincs egy hiba nélkül lebonyolított óra... A szipiszupi Dalet vagy 4x megállt a Hammer world műsor közben. Hihetetlennek tartom, hogy nem tudnak hiba nélkül megcsinálni egy órát sem.

Volt, aki említette a Kronehitet meg az Öe3-t. Hát kötve hinném, hogy ott is lefagy egy adásvezérlő, vagy akadoznak az egyes megszólalások. Pláne hogy percekig üres bed menjen, vagy kimaradjon a műsorajánló rendszeresen... nem hiszem, hogy mindenért az adásvezérlő(k) felelnek. Szerintem itt valami egész más lehet a probléma. Mindenesetre kínos hibák ismétlődnek rendszeresen. Ha az óra eleje jó, akkor a végén lesz hiba. Ha a vége jó, akkor az elején már letudták a "bakit" :S :S :S

+1
Reggel 6:00-kor Faragó Janka szeretettel köszöntötte augusztus 4-n vasárnap a kedves korán ébredőket. Talán ez az egy ami még aranyos hiba is lehetne. De összességében nagyon kínosnak tartom azt, hogy sem a SZIN első napjának tudósítását, sem egy vendégműsort nem lehet lebonyolítani. A 42NET után ez az egész rádió a Dalettel még sokkal rosszabb. :mellow:

Kár érte, mert egyébként van néhány értelmes műsor.


Tudom, sokadjára is ezen lovagolok, hogy hibáznak. De itt tényleg nem kell keresni, elég csak hallgatni egész nap és jönne maguktól is. Sehol nincs ennyi hiba, mint itt egy nap alatt... :(

Szomorú, nem akarom már mindig a hibákat sorolni... de tényleg nincs olyan, hogy bekapcsolás után az ember ne találkozzon legalább óránként egy adáshibával. Néha úgy összefolynak már a dolgok, hogy az kínos.

Szerintem érdemes lenne ezt intézményi szinten vizsgálni. Gyakorlatilag lubickol a péznben az MTVA, mi tartja vissza őket attól, hogy felvegyenek 1-2 embert technikusnak? Vagy nem tudom, hol van emberhiány... de ezt most már orvosolni kéne.

A Rádió 1 (központi) és a Retro adása alig tartalmaz ilyen hibákat.
 #197168  Szerző: 007
 
Tényleg nincs egy hiba nélkül lebonyolított óra... A szipiszupi Dalet vagy 4x megállt a Hammer world műsor közben. Hihetetlennek tartom, hogy nem tudnak hiba nélkül megcsinálni egy órát sem.

Volt, aki említette a Kronehitet meg az Öe3-t. Hát kötve hinném, hogy ott is lefagy egy adásvezérlő, vagy akadoznak az egyes megszólalások. Pláne hogy percekig üres bed menjen, vagy kimaradjon a műsorajánló rendszeresen... nem hiszem, hogy mindenért az adásvezérlő(k) felelnek. Szerintem itt valami egész más lehet a probléma. Mindenesetre kínos hibák ismétlődnek rendszeresen. Ha az óra eleje jó, akkor a végén lesz hiba. Ha a vége jó, akkor az elején már letudták a "bakit" :S :S :S

+1
Reggel 6:00-kor Faragó Janka szeretettel köszöntötte augusztus 4-n vasárnap a kedves korán ébredőket. Talán ez az egy ami még aranyos hiba is lehetne. De összességében nagyon kínosnak tartom azt, hogy sem a SZIN első napjának tudósítását, sem egy vendégműsort nem lehet lebonyolítani. A 42NET után ez az egész rádió a Dalettel még sokkal rosszabb. :mellow:

Kár érte, mert egyébként van néhány értelmes műsor.


Tudom, sokadjára is ezen lovagolok, hogy hibáznak. De itt tényleg nem kell keresni, elég csak hallgatni egész nap és jönne maguktól is. Sehol nincs ennyi hiba, mint itt egy nap alatt... :(
 #197162  Szerző: shadoe
 
Fura ez a péntek 20.00-21.00 közti óra nagyon.
Nyáron hozzászoktattak, hogy engem nem érdeklő műsor menjen, tegnap ránézek a playlistre, és megint vadonatúj zenékkel volt tele az óra, mint pár hónapja is alkalmanként - de anno is összevissza.
Jól esett volna hallgatni így utólag, de a hülyeségdíjas műsorszerkezet variálás áldozata lett ez is.
Nem nagyon tudok ezen a péntek esti újdonságok-órán eligazodni, de hogy ebben sincs rendszer, az hótziher.
  • 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 607