RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #198183  Szerző: Snake05
 
Vicces, hogy a műsorajánló szpotokban elhangzik az az igazán eredeti szlogen, hogy itt csak olyan zene szól, amit ismersz és szeretsz, közben meg tele van a rotáció ismeretlen és vállalhatatlan magyar zenékkel, nappal is. Pl. Paulina - jajdogálni fogsz és még ennél is borzalmasabb dalok. Így hogy akarják visszahozni a 600 000 elvesztett hallgatót?
 #198178  Szerző: altermanus
 
Akkor én is megszólalok fikázás gyanánt :D
Légyszike, a Kaukázus Teszkóját rádióverzióban lejátszani, mert nagyon gagyi az eredeti verzió, és a rádió verzióval tanultam meg, nem a album verzióval.
 #198161  Szerző: p0tyi
 
Ha már ennyire olvassák a fórumot, légyszi legyen új weboldal már a Petőfi Live-nak, mert nagyon kellemetlen ez a ronda őskövület.

Továbbá szokás szerint nagyon szeretnék fikázni, de jelenleg semmi mást nem tudok kritizálni a Petőfivel kapcsolatban. :D
 #198159  Szerző: kondalyuk
 
Kicserélték a Depeche Mode-dalt :boldog:

Amúgy az Ej, mi a COOL?-on miért kell 2 hetente változtatni? Teljesen rendben volt, hogy mindennap más lista volt, főleg az angol és amerikai volt változatos. Most megint valami ömlesztett megy.
 #198108  Szerző: kondalyuk
 
Kicsit szatirikus, hogy az említett Depeche Mode-dalt az előző vezetés tette vissza rotációba 2016-os kiszedése után, majd a mostani kukázta októberben, de most a Last of Us miatt "kénytelenek" újra játszani. ;)
noartist írta: 2023.01.25. 13:18 Örvendetes, hogy már a Depeche Mode – Never let me down again is rendszeresen felbukkan a rotációban, de senkinek nem tűnt fel, hogy hibás a track? [...]
Egyébként ez tényleg ciki. Gondolom általában csak keverik a dalt, bár reggel és délután élő a műsor...
 #198107  Szerző: shadoe
 
noartist írta: 2023.01.25. 13:18 Örvendetes, hogy már a Depeche Mode – Never let me down again is rendszeresen felbukkan a rotációban, de senkinek nem tűnt fel, hogy hibás a track? Először azt hittem, csak a stream rossz, de már sokadjára minimum gyanús, hogy mindig ugyanott akad meg a szám, mint egy karcos CD-nél.
Ennek én is nagyon örülök. Most megint mintha inkább nyílna ki a rotáció ahelyett, hogy összezárna ill. elfogyna.
Újból vannak 80-as évekbeli, régebbi dalok, amik nélkül azért elég szürke lenne, ezt a "visszatekintősdit" én már tavaly is nagyon szerettem, ráadásul sok ilyen nótának a Retron esélye se lenne felbukkanni.
Ma is volt Bob Marley, ill. A-HA és Soft Cell (utóbbi kettő a Top 15 részeként), ill. Kate Bush és hasonlók is még lemennek. Hát maradjon is ez így.
 #198103  Szerző: altermanus
 
noartist írta: 2023.01.25. 13:18 Örvendetes, hogy már a Depeche Mode – Never let me down again is rendszeresen felbukkan a rotációban, de senkinek nem tűnt fel, hogy hibás a track? Először azt hittem, csak a stream rossz, de már sokadjára minimum gyanús, hogy mindig ugyanott akad meg a szám, mint egy karcos CD-nél.
https://www108.zippyshare.com/v/rP1QsQoy/file.html
 #198101  Szerző: noartist
 
Örvendetes, hogy már a Depeche Mode – Never let me down again is rendszeresen felbukkan a rotációban, de senkinek nem tűnt fel, hogy hibás a track? Először azt hittem, csak a stream rossz, de már sokadjára minimum gyanús, hogy mindig ugyanott akad meg a szám, mint egy karcos CD-nél.
 #198076  Szerző: 007
 
Megint hétvégi pihenőt tartott a Dalet.
A Holnapután második részéből annyi ment le, hogy "szia". Majd a szokásos Hypnotised. :party:
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 605