RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #199490  Szerző: kondalyuk
 
Megszűnt a Talpig Magyar és a Petőfi Podcast, mindkettő helyett sima magyar zenei óra hallható, bár az utóbbi nevében még létezik, amit nem teljesen értek. Szép emlékévre sikerült az idei... xD

Kíváncsi vagyok, hogy esetleg terveznek-e visszahozni régi-új műsorokat vagy idén is nyári műsorrendre váltani. Az Iránytű és a Hét Lemeze jó koncepciók voltak és most lenne is helyük az esti sávban, továbbá az utóbbi a TV-ben is megy.
altermanus írta: 2023.05.03. 17:41 Ha már közszolgálat, és zenei rádió.
- koncertek
- fesztiválok
- hazai és nemzetközi szinten
- ki, hol, mikor.
A héten ez is elindult, hogy lehet koncertjegyeket nyerni nemzetközi sztárok fellépéseire. Több hónapos kihagyás után a weboldal is frissült tartalmilag.
 #199463  Szerző: shadoe
 
pébégáz írta: 2023.06.04. 10:01 Tina Turner hétvége van, ami abban nyilvánul meg, hogy kétóránként lejátszanak egy dalt tőle, amúgy a normál rotáció megy. Ilyen ócska tematikus hétvégét még az életemben nem hallottam.
Pont ezt akartam írni. Ez a hétvége nyomokban is alig tartalmazott Tina Turnert, pedig nagy csinnadratta volt hetekig, hogy mekkora hétvége lesz.
 #199437  Szerző: pébégáz
 
Tina Turner hétvége van, ami abban nyilvánul meg, hogy kétóránként lejátszanak egy dalt tőle, amúgy a normál rotáció megy. Ilyen ócska tematikus hétvégét még az életemben nem hallottam.
 #199377  Szerző: altermanus
 
Legyen pop, de idézem saját magamat...
Legyen egy olyan rádió, ahol reggelente nem röhögnek, és délután nem kérdezik meg a hallgatót, hogy volt-e majálison.
Ha már közszolgálat, és zenei rádió.
- koncertek
- fesztiválok
- hazai és nemzetközi szinten
- ki, hol, mikor.
 #199350  Szerző: 007
 
Valaki el tudja magyarázni, esetleg szakmai érvekkel alá tudja támasztani az indokot arra, hogy miért keverik le a L'lamour Toujours című dal utolsó másfél percét? Ritkaszar a Que pont beállítása. Konkrétan a dal utolsó része, ami a csattanója lenne a dalnak, eddig sosem került adásba... ráadásul mindenféle verzióban hallottam már megszakítani, műsorvezetői megszólalást is kevertek már rá, vagy hosszú ID a következő dal dinamikus intrójával... Nincs az ott dolgozóknak füle és ritmusérzéke? Vagy szarul került a Daletbe és jóvanazúgy!? :stare:

Ja és egyébként ez a legkisebb gond itt. Már szerintem ők sem tudják, kinek akarnak szólni... a délutáni órákban ez az "Egész úton" reloaded valami borzalmas. A "Talpra Magyar" lehetett volna teljesen kuka, mintsem egy órával rövidebb. Egyre nagyobb kínzás hallgatni. Az alternatívról popra alakítás után 5 évre elengedtem ezt a rádiót. Valószínűleg újabb mosolyszünet jön... :(
 #199334  Szerző: pébégáz
 
Nickman írta: 2023.05.28. 22:49 Május elején felmondták a szerződést a gyártó Petőfi Media Group-pal, így nem készülnek új részek.
Tényleg. Erre gondolhattam volna.
 #199332  Szerző: Nickman
 
Május elején felmondták a szerződést a gyártó Petőfi Media Group-pal, így nem készülnek új részek.
 #199329  Szerző: pébégáz
 
Úgy tűnik,nem készülnek már új részek a Talpig magyarból. Hetek óta ismétlések mennek.
 #199244  Szerző: Derrick
 
shadoe írta: 2023.05.18. 18:24 A mai csodarotáció egy találomra kiválasztott félórája (11.00-11.30): Ed Sheeran: Bad Habits, RAYE: Escapism, Magidom, Shakira: Waka Waka, Tom Grennan: Little Bit Of Love, Caramel: Lélekdonor, Everything But The Girl: Missing (utóbbi 4 egymás után).
ZeNNNÉÉben elsŐŐŐŐ!!!

"Caramel: Lélekdonor, Everything But The Girl: Missing "
Ezek miért égtek be az agyakba mint kötelezően játszandó dalok ?
 #199239  Szerző: shadoe
 
A mai csodarotáció egy találomra kiválasztott félórája (11.00-11.30): Ed Sheeran: Bad Habits, RAYE: Escapism, Magidom, Shakira: Waka Waka, Tom Grennan: Little Bit Of Love, Caramel: Lélekdonor, Everything But The Girl: Missing (utóbbi 4 egymás után).
ZeNNNÉÉben elsŐŐŐŐ!!!
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 605