RADIOSITE Fórum

• Petőfi Rádió

#202332  Szerző: p0tyi

Gondolom az MTVA újmédiás kollégái is utálhatják ezt a rádiót, mint a büdösszart, tekintettel arra, hogy egyik órában működik a stream a mediaklikk.hu-n, a másikban meg 404. :D

Persze csak viccelek, valamit elszúrtak.

Teszteltem, nem nálam van a hiba. Egyszer megy, egyszer nem.
 #202302  Szerző: 007

Valamelyik nap mondta nem tudom melyik műsorvezető csávó hogy a műsorvezető csaj szabin van,de szeptembertől újra lesz ez az élő koncertes szar. Tehát minimum idén még ezt a szart kell hallgatni. Most keressétek Petőfi sírját, mert a csontváza úgy forog, mint a centrifuga.
 #202291  Szerző: 007

Semmi nem indokolja, hogy ez a csatorna ilyen szar legyen...

Nem lehet magyar zene tamogatója, ha tiltólisták vannak és csak a felszopók és a botrányosan szar, 50-70 éves számok össze-vissza cserélgetése megy egész nap. Ilyen gusztustalan műsorrend ami van, mint valami legalja internetrádió 0 forintból. Szégyen!
 #202286  Szerző: djlacee

Hát nem lett belőle egy bravo! (ex Narodni), az fix. Az elején nekem tetszett, mostanra viszont már zeneileg tényleg felejtős.Bónusz még, hogy egy közösségimédia-hirdetésben a régi színvilággal promotálják.
 #202282  Szerző: 007

Egyetértek mindenkivel, geciszar, okádék, hallgathatlan, gusztustalan!!!!! Kurva gáz, szégyellem magam hogy ha külföldi emberek bejönnek és ezt az adót találják meg. Hányingerem van tőle, botrányosan szar!!!! Valamit illene baszni vele mert ilyen szar talán akkor volt utoljára amikor Kossuthos volt és vízállás meg nóta szólt rajta. Ettől csak egy lépésre vagyunk...
 #202281  Szerző: p0tyi

Én próbáltam pozitív lenni, bár eleinte nagyon rosszul vettem a váltást. Mostanra minden türelmem elfogyott. Lapátra ezzel a magyar zenés projekttel!
 #202275  Szerző: Milán88

kondalyuk írta: 2024.06.21. 10:12
p0tyi írta: 2024.06.21. 09:40 Mindenki nyugodjon le, csak a mostszol.hu dupláz néha.
Tehát nem 5× megy le a Mary Joe naponta, csak négyszer. Sokkal jobb!
Ennél még az előző arculat is sokkal de sokkal jobb volt mint ez az arculat! Nem is értem hogy miért kellet átalakítani ez egy sz@r! Legalább akkor a zene lenne jó! Én azért szerettem a Petőfi t mert külföldi zenéket játszott! És régen éjjel is zene ment rajta! Most meg dögunalmas beszélgetős műsor megy rajta éjjel/nappal(?) Amúgy ennek a rádiónak a zenei szerkesztője ennyire szereti Freddy től a Mary Joe t és a P.Mobil tól a Kétforintos dalt hogy többször is rotációba kerül? Remélem hogy javítani fognak rajta! :) :D
 #202240  Szerző: kondalyuk

p0tyi írta: 2024.06.21. 09:40 Mindenki nyugodjon le, csak a mostszol.hu dupláz néha.
Tehát nem 5× megy le a Mary Joe naponta, csak négyszer. Sokkal jobb!
 #202239  Szerző: p0tyi

Mindenki nyugodjon le, csak a mostszol.hu dupláz néha.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 613