RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #177257  Szerző: asr27
 
nyikolaj írta: 2018.06.10. 21:08 egy átlag ember inkább hallgat majd Retro rádiós zenéket mint R1-est.
Ez baromság. fél év alatt meg fogják unni ezt a Retrót az emberek, ha csak a 60-as, 70-es, 80-as, esetleg 90-es évek slágereit fogja játszani. Egy idő után unalmassá válik, majd elkapcsolási faktort fog előidézni.

Mondjuk én nem unom meg, mert max a kezdéskor kapcsolok majd oda, pár perc erejéig, aztán még a programlistában is maximum az utolsó helyre, ha elmentem. Mind a politikai hovatartozása miatt, mind pedig a célközönség/zenei stílusa miatt nagyívben kerülni fogom! :)
 #177255  Szerző: szabogabor10
 
Igazából ha 15-én indulnak, akkor illene holnaptól erősen promózni. Valószínű meg is teszik.
 #177254  Szerző: szabogabor10
 
lalu84 írta: 2018.06.10. 21:07 Indul vmi akkor éjféltöl az országos frekin? Érdemes fent maradni?
Nem hiszem.
 #177253  Szerző: nyikolaj
 
Nem a reggeli műsor a lényeg!
1. A Rádió 1 lesz Vajna kettes számú rádiója,és bár lehet,,sőt biztos,hogy a reggeli órákban többen hallgatják Balázsékat majd mint Hudák Anitáékat, de ez így helyes ha lehet ezt mondani.
2.A Retro rádió egy masszív országos kereskedelmi rádió lesz,amit sokkal többen érnek majd így el,és különböző napszakokban is lesz bizonyos hallgatottságuk. És nem szabad elfelejteni a zenei kínálatot sem,mert egy átlag ember inkább hallgat majd Retro rádiós zenéket mint R1-est.
 #177252  Szerző: lalu84
 
Indul vmi akkor éjféltöl az országos frekin? Érdemes fent maradni?
 #177251  Szerző: tomee
 
szabogabor10 írta:
Robca87 írta: 2018.06.10. 20:32 Csupán az a kérdés, hogy a Hepi Endre és Hudák Anita elég erősek-e ahhoz, hogy megtudják szorongatni Balázsékat.
Így láthatatlanban azt mondom, hogy nem.
Kizártnak tartom. Szerintem nem is ez a célja vajnának.
Tök más dimenzió a kettő. Országos rádió lévén kéne egy ütős reggel műsor, viszont abban meg nem vagyok biztos, hogy direkt konkurenciát akarnának csinálni házon belül Balázséknak.
 #177250  Szerző: djlacee
 
Dani írta: 2018.06.10. 16:52 A Rádió1 lehetett volna a ClassFM méltó utódja, méghozzá akkor amikor Balázsék megszólaltak rajta először. Akkoriban kellett volna a zenei arculatukat is megváltoztatni, de az valamiért elmaradt. Itt a fórumon is sokan várták akkoriban, hogy majd Balázsékkal együtt a Classos zenék is megjelennek majd fokozatosan, de nem igy történt, és ez nagy hiba a Rádió1 részéről, emiatt pedig elkerülhetetlenül előbb utóbb menni fog a süllyesztőbe.
De ezt mire alapozod? A Class FM/Danubius most a Petőfi. A Neo FM/Sláger Rádió lesz most a Retro. A Rádió 1 meg a Rádió 1, ahogy mindig is volt. Más kérdés, hogy helyi rádiók, illetve MR2 most gyakorlatilag nincs(enek).
 #177249  Szerző: szabogabor10
 
Robca87 írta: 2018.06.10. 20:32 Csupán az a kérdés, hogy a Hepi Endre és Hudák Anita elég erősek-e ahhoz, hogy megtudják szorongatni Balázsékat.
Így láthatatlanban azt mondom, hogy nem.
Kizártnak tartom. Szerintem nem is ez a célja vajnának.
 #177248  Szerző: Robca87
 
Csupán az a kérdés, hogy a Hepi Endre és Hudák Anita elég erősek-e ahhoz, hogy megtudják szorongatni Balázsékat.
Így láthatatlanban azt mondom, hogy nem.
 #177247  Szerző: Robca87
 
Az én véleményem az, hogy a Petőfi még sem közelíti a Danubius és Class szintjét.
Jó indulattal talán a korai Class stílusa köszön vissza, de aztán a Classnál belátták, hogy jobban járnak, ha Danubius stílusát kezdik követni.
A Sláger anno valami hasonló stílussal próbálkozott, de akkor kevésnek bizonyult és valamikor 2000-es évek elején kezdett el szélesíteni a zenei palettán, ami végül bejött nekik.
A siker egyik kulcsa a reggeli műsor volt. Bochkor és Boros volt a korszak 2 nagyágyúja és Bumeráng meghozta a sikert a Slágernek, hiszen napközben is sokan maradtak ott.
  • 1
  • 159
  • 160
  • 161
  • 162
  • 163
  • 210