RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #175818  Szerző: Csongii
 
mihalylovics írta: 2018.05.23. 21:20 Komolyan, ennél a névnél még az is jobb lenne, ha felélesztenék a - már a cég tulajdonában lévő - Kék Duna Rádió nevet, még az is jobban hangzik, hiába országos a rádió...
Azért nem mernék rá megesküdni, hogy a jogokat a Kék Duna Rádióhoz átadták.
 #175815  Szerző: Marcii
 
Reggelre esetleg Esperes Ákos? -Csak tippelek-
 #175814  Szerző: Marcii
 
mihalylovics írta: 2018.05.23. 21:20
Pasa írta: 2018.05.23. 15:27
Marcii írta: 2018.05.23. 14:00Egyébként nem túlzó kissé a lefedettségi térkép?
Autórádióval biztos stimmel.
Marcii írta:POP FM?Pffff.... Ez nagyon gáz név.
Igen. Remélem választanak valami dallamos könnyen megjegyezhető nevet. Mint régen a Danubius, Juventus, Roxy volt, pl. ;)
Komolyan, ennél a névnél még az is jobb lenne, ha felélesztenék a - már a cég tulajdonában lévő - Kék Duna Rádió nevet, még az is jobban hangzik, hiába országos a rádió...
Én is gondoltam rá
 #175812  Szerző: mihalylovics
 
Pasa írta: 2018.05.23. 15:27
Marcii írta: 2018.05.23. 14:00Egyébként nem túlzó kissé a lefedettségi térkép?
Autórádióval biztos stimmel.
Marcii írta:POP FM?Pffff.... Ez nagyon gáz név.
Igen. Remélem választanak valami dallamos könnyen megjegyezhető nevet. Mint régen a Danubius, Juventus, Roxy volt, pl. ;)
Komolyan, ennél a névnél még az is jobb lenne, ha felélesztenék a - már a cég tulajdonában lévő - Kék Duna Rádió nevet, még az is jobban hangzik, hiába országos a rádió...
 #175809  Szerző: tomee
 
Dani írta:
tomee írta: 2018.05.23. 20:24
Dani írta:Bochkor van olyan sikeres, mint Balázs? El lehet vele úgy adni egy rádiót, mint Balázsékkal?
Miért? Harsányival el lehet adni egy országos rádió reggeli műsorát?
Nem tudom, mekkora Harsányinak a hallgatottsága, de Balázsék biztos sikeresebbek, mint Harsányi.
Ha ugyanoda folyik be a lóvé, nem hiszem, hogy szempont lesz, hogy ki fog tudni több hallgatót hozni.
 #175808  Szerző: Dani
 
tomee írta: 2018.05.23. 20:24
Dani írta:Bochkor van olyan sikeres, mint Balázs? El lehet vele úgy adni egy rádiót, mint Balázsékkal?
Miért? Harsányival el lehet adni egy országos rádió reggeli műsorát?
Nem tudom, mekkora Harsányinak a hallgatottsága, de Balázsék biztos sikeresebbek, mint Harsányi.
 #175807  Szerző: tomee
 
Dani írta:Bochkor van olyan sikeres, mint Balázs? El lehet vele úgy adni egy rádiót, mint Balázsékkal?
Miért? Harsányival el lehet adni egy országos rádió reggeli műsorát?
 #175806  Szerző: Dani
 
tomee írta: 2018.05.23. 20:14
Tomi76 írta:
Dani írta:Nekem meg az jutott az eszembe, hogy mi van, ha Balázsék át akarnak majd menni erre az adóra?
Nyilván a Rádió 1 csak olyan simán ezt nem engedné, talán van is valami ilyesmi a szerződésben. Viszont ha mégis megtörténhetne ez, akkor az a R1-nek egyeneságon a hallgatottság magas fokú visszaesését jelentené.
Hát röhögjetek ki, de bennem még az is átfutott, hogy Bochkoréknak tesznek egy zsíros ajánlatot. Összerakott csapat, sokan szeretik őket, egyértelműen jól járnának velük. Ami hercehurca várható majd a jelenlegi munkahelyükön, nem biztos, hogy kivárnának addig.
Bochkor van olyan sikeres, mint Balázs? El lehet vele úgy adni egy rádiót, mint Balázsékkal?
 #175805  Szerző: tomee
 
Tomi76 írta:
Dani írta:Nekem meg az jutott az eszembe, hogy mi van, ha Balázsék át akarnak majd menni erre az adóra?
Nyilván a Rádió 1 csak olyan simán ezt nem engedné, talán van is valami ilyesmi a szerződésben. Viszont ha mégis megtörténhetne ez, akkor az a R1-nek egyeneságon a hallgatottság magas fokú visszaesését jelentené.
Hát röhögjetek ki, de bennem még az is átfutott, hogy Bochkoréknak tesznek egy zsíros ajánlatot. Összerakott csapat, sokan szeretik őket, egyértelműen jól járnának velük. Ami hercehurca várható majd a jelenlegi munkahelyükön, nem biztos, hogy kivárnának addig.
  • 1
  • 206
  • 207
  • 208
  • 209
  • 210