RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #175911  Szerző: Dani
 
lali87 írta: 2018.05.27. 00:30 A Rádió 1 élt a Rádió 1 él a Rádió 1 élni fog....
30 frekvencián több százezer hallgatónak pontosan tudnia KELL, hogy mekkora veszély leselkedik a hazára.
El kell mondani nekik is mi a valóság.
Balázsék csak a víz ami beviszi a Soros tablettát......könnyebben lecsusszan Brüsszel ha közbe röhögünk rajta..... :lool:
Lesz Rádió1 MINDENHOL..... :S
Mindegy mennyien hallgatják éppen az a lényeg milyen társadalmi célú üzenetek mennek rajta, milyen híreket mondanak..... a hallgatóknak.

Ez is csak egy állomása a médiakoncentrációnak. McFly-ék beüzemelnek még egy stúdiót ennyiről született döntés a héten Michael McNut majd kap pár milliárdot kártérítés gyanánt ha szerencséje van. Szerintem lesz.

Múltkor asszem DJ FM nyert Rádió 1 indult.
Most a POP FM nyert Sláger Juventus foglalt Danubius lesz a befutó szerintem, de majd meglátjuk vagy a Retro is esélyes lehet.
Az is biztos, hivatalból senki nem fog belekötni akármit is indítanak el........
Ha a Retro lesz a befutó, akkor még mindig jobb a Rádió1, mert a Retro már olyan szinten réteg rádió, hogy azt tényleg csak az inyencek hallgatják, meg persze az idős korosztály, a fiatalabbakat nem hiszem, hogy annyira régi zenékkel meg tudnák szólitani.
 #175910  Szerző: lali87
 
A Rádió 1 élt a Rádió 1 él a Rádió 1 élni fog....
30 frekvencián több százezer hallgatónak pontosan tudnia KELL, hogy mekkora veszély leselkedik a hazára.
El kell mondani nekik is mi a valóság.
Balázsék csak a víz ami beviszi a Soros tablettát......könnyebben lecsusszan Brüsszel ha közbe röhögünk rajta..... :lool:
Lesz Rádió1 MINDENHOL..... :S
Mindegy mennyien hallgatják éppen az a lényeg milyen társadalmi célú üzenetek mennek rajta, milyen híreket mondanak..... a hallgatóknak.

Ez is csak egy állomása a médiakoncentrációnak. McFly-ék beüzemelnek még egy stúdiót ennyiről született döntés a héten Michael McNut majd kap pár milliárdot kártérítés gyanánt ha szerencséje van. Szerintem lesz.

Múltkor asszem DJ FM nyert Rádió 1 indult.
Most a POP FM nyert Sláger Juventus foglalt Danubius lesz a befutó szerintem, de majd meglátjuk vagy a Retro is esélyes lehet.
Az is biztos, hivatalból senki nem fog belekötni akármit is indítanak el........
 #175907  Szerző: Gr3g0ry
 
Dani írta: 2018.05.26. 20:52 Ha Balázsék átkerülnek ide, közös tulajdonos ide vagy oda, és a Rádió1 aztán sem változtat semmit a zenei repertoárján, akkor a Rádió1-nek annyi lesz.
Nem tudom, annak idején nem volt ennyi rádió és mégis eléltegélt...
 #175905  Szerző: Dani
 
Ha Balázsék átkerülnek ide, közös tulajdonos ide vagy oda, és a Rádió1 aztán sem változtat semmit a zenei repertoárján, akkor a Rádió1-nek annyi lesz.
 #175901  Szerző: Gr3g0ry
 
nyikolaj írta: 2018.05.26. 19:21 Elmennek nyári szünetre és ősszel már az országos rádión köszönnek be. Ez is alternatíva!
Az 1 pedig valóban mehetne helyi tartalommal mindenhol a reggeli és a délelőtti órákban.
Arról nem is beszélve hogy egyes emberkék nem bírhatják balázsékat, így alternatívát kereshetnek reggel,szóval még ők is jól járhatnak mert helyi infókat kaphatnak.És egyéb taktikai okok miatt....
Szerintem nem lesz 1 hónap se az átállás...
 #175899  Szerző: nyikolaj
 
Elmennek nyári szünetre és ősszel már az országos rádión köszönnek be. Ez is alternatíva!
Az 1 pedig valóban mehetne helyi tartalommal mindenhol a reggeli és a délelőtti órákban.
 #175898  Szerző: Gr3g0ry
 
gatilaci írta: 2018.05.26. 19:13 ha a balázsék átkerülne akkor visszatér a kukori a rádió1 re balog eperes ákosal
Vagy átmenne "helyi tartalomba" a reggeli sáv.
 #175897  Szerző: gatilaci
 
ha a balázsék átkerülne akkor visszatér a kukori a rádió1 re balog eperes ákosal
 #175896  Szerző: Gr3g0ry
 
Szerintem is átkerülhetnek majd "Balázsék"(a rádió indulássa után néhány hónappal).Hiszen ez országos ledefedettségű, a R1 meg nem lehet országos(és ezzel lehet következtetni a hallgatók elérésére is).
"Balázsék" egy ismert "márka".

De most komolyan, ha nektek lenne két rádiótok az egyik 1,a másik 5 frekvenciával melyikre költöztetnétek egy "jó reggeli műsort"? Melyik lenne a kifizetődőbb?
Ebből a szempontból az is elképzelhető hogy "ott" nagyon "reggeli műsor" se lesz....
  • 1
  • 201
  • 202
  • 203
  • 204
  • 205
  • 210