RADIOSITE Fórum

  • Retro Rádió

 #177158  Szerző: tisztelettudo
 
Nem, azt akartam írni, hogy fájó faszságokat, de beérem azzal is, hogy fájó gyökérségeket.
tisztelettudo írta: 2018.06.08. 17:12 Ezeket a fájó moderálva! honnan veszitek?
DRoland írta:Úgy gondolom mivel országos rádióként több műsorvezető is kell nem lennék meglepődve, ha Dr. Borosst is szerződtetnék.

Azt akartad írni, hogy csacsiságokat, igaz?

noartist
 #177155  Szerző: szabogabor10
 
Dani írta: 2018.06.08. 20:33 Vagy ha nem lehetséges újabb országos rádió létrehozása, akkor abban az esetben a Rádió1-et kellene átalakitani olyanra, hogy a kizárólagos mainstream helyett felvállalja a régebbi zenék rotációba felvételét, és ezzel pótolja a Class FM megszűnése után már régóta hagyott űrt.
Akkor nagyon át kéne alakítani. Több műsorvezető, teljesen egységes hálózat (normálisan az AH által vezérelve, nem sufnituning módon), valóban friss zenék, valódi változatosság, és igen, visszanyúlni az előző évtizedbe. Ja és propaganda raus. Illetve a magyarzene-kvóta eltörlése. Gyakorlatilag újra kéne építeni a rádiót, a szlogen megváltoztatásától kezdve. Nem lehetetlen, csak erre annyi esély van, mint hogy életemben elviszem valamelyik lottófőnyereményt. Nem, arra nagyobb esély van.
 #177152  Szerző: Gr3g0ry
 
Robca87 írta: 2018.06.08. 20:45 A Dankó országos tételével elintézték, hogy ne legyen ellenfele a mindenkori országos kereskedelmi rádiónak.
:gülü2: :gülü:
 #177149  Szerző: Kovi02
 
Robca87 írta: 2018.06.08. 20:45 A Dankó országos tételével elintézték, hogy ne legyen ellenfele a mindenkori országos kereskedelmi rádiónak.
Ha olyan frekikészletünk lenne mint a szlovákoknak,hogy a 4 országos állami mellett még legyen pár országos kereskedelmi,akkor elfogadnám,de így,hogy a nagyadóinkról Széchenyi-hegy,Sopron,Szentes és Miskolc kivételével csak MR adók szólnak,kb. nincs sehol semmi legalább regionálisan nagy területen fogható adó.
 #177148  Szerző: Robca87
 
A Dankó országos tételével elintézték, hogy ne legyen ellenfele a mindenkori országos kereskedelmi rádiónak.
 #177146  Szerző: Robca87
 
Nyílván az nem jó hír, hogy az új országos kereskedelmi rádióval nem a fiatalabb korosztályt célozzák, de legalább bővűl a piac, mégha ismerjük is a politikai hátterét is.
Szeretem ugyan a retró zenéket, de inkább a 80-as és 90-es évekből valmint a 2000-es évek elejéről, de azért biztos, hogy oda fogok tekerni néha.
A fő konkurencia a Sláger FM lesz, legalábbis Pest megyében.
A helyzet hasonló, mint 20 éve. Van egy retro zenéket játszó országos kereskedelmi rádió és van két a fiatalabb korosztályt megcélzó rádió.
20 éve a Sláger, a Danubius és Juventus volt, most a Retro, Rádió 1, Music FM.
A torta nem lett nagyobb, csupán több lett az éhes száj, van 2 "papa kedvence" és 2 mosthagyerek. Vajon a 2 mostohagyerek meddig tud tapon lenni?
 #177145  Szerző: sgábor
 
Inkáb nyert volna a Class FM régen is jó rádiónak tartotam és most is az nálam marad a Petöfi rádió erre Kisvárdán nincs más csak Kossuth Dankó Bartok Petöfi meg egy helyi Friss FM
 #177144  Szerző: kondalyuk
 
szabogabor10 írta: 2018.06.08. 20:17
Dani írta: 2018.06.08. 20:09 Én őszintén nem értem azokat, akik örülnek a Retro országossá tételének! Mi örülni való van azon, hogy egy újabb szeget vertek ezzel a döntéssel a magyar rádiózás koporsójába?
Nem lenne ezzel gond, csak akkor pályáztassanak meg egy másik országos frekicsomagot is, magyarzene-kvóta és mindenféle műsorelem megkötés nélkül, kifejezetten a fiatalabb korosztálynak.
Egy második országos rádióra akkora az esély, mint arra, hogy holnap kineveznek engem a Magyar Rádió (ami így már nem is létezik) elnökének.
Amúgy nagyon remélem bővítik a zenei kínálatot, mert a jelenlegi véleményem szerintem nem országos rádióra való...
 #177143  Szerző: Dani
 
szabogabor10 írta: 2018.06.08. 20:17
Dani írta: 2018.06.08. 20:09 Én őszintén nem értem azokat, akik örülnek a Retro országossá tételének! Mi örülni való van azon, hogy egy újabb szeget vertek ezzel a döntéssel a magyar rádiózás koporsójába?
Nem lenne ezzel gond, csak akkor pályáztassanak meg egy másik országos frekicsomagot is, magyarzene-kvóta és mindenféle műsorelem megkötés nélkül, kifejezetten a fiatalabb korosztálynak.
Vagy ha nem lehetséges újabb országos rádió létrehozása, akkor abban az esetben a Rádió1-et kellene átalakitani olyanra, hogy a kizárólagos mainstream helyett felvállalja a régebbi zenék rotációba felvételét, és ezzel pótolja a Class FM megszűnése után már régóta hagyott űrt.
 #177141  Szerző: szabogabor10
 
Dani írta: 2018.06.08. 20:09 Én őszintén nem értem azokat, akik örülnek a Retro országossá tételének! Mi örülni való van azon, hogy egy újabb szeget vertek ezzel a döntéssel a magyar rádiózás koporsójába?
Nem lenne ezzel gond, csak akkor pályáztassanak meg egy másik országos frekicsomagot is, magyarzene-kvóta és mindenféle műsorelem megkötés nélkül, kifejezetten a fiatalabb korosztálynak.
  • 1
  • 165
  • 166
  • 167
  • 168
  • 169
  • 210