RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #176547  Szerző: moby67
 
TechY01 írta:Valami történik? 103.6 Petőfit hallom, 103.7(Pécs) semmi. Wikipédia nem ír semmit. :D
Bár történne!
A jelenlegi műsorok és vezetőik színvonalánál még egy vidéki kisközösségi adó is igényesebb színesebb műsort ad.

Az esti sávból nagyon hiányzik a kultúrfitnesz.
 #175503  Szerző: Tomi76
 
Hát igazából megértem a felsorolt hiányosságokat, kifogásokat. Viszont az tény, hogy egy egészen más utat jár a Petőfi mint korábban. Lehet azon tanakodni, vitázni, hogy ez jó vagy rossz. Aki a régi Petőfit szerette az mindig is morogni, szitkozódni fog és az ő szemszögéből nézve érthetően. Akik később kapcsolódtak be, már a "megújult" Petőfit hallgatják, sokkal elégedettebbek. Szándékosan nem írtam maximális elégedettségét mert nem lehet. Ezek a kötelező "hoztam egy kérdést/témát mára" dolog nekem nagyon erőltetett. Ezt és az esti 19:00-21:00 közötti, valamint a vasárnap esti műsort teljes egészében megszűntetném. Ami lett illetve akar lenni a rádió, ahhoz ezek nagyon nem passzolnak.
Azonban ami miatt mégis életképes tud lenni a rádió az az véleményem szerint, hogy képes napra kész lenni zeneileg, nincs agyonjátszás, bőséges a zenei lista, plusz autósoknak rengeteg információval szolgál az egész országban. Lehet, hogy ez karcsú, hogy ez nem képvisel igazi minőséget, hogy beállt az adó a sodrásba, de ez eleve nem is titkolt célja. Ami esetleg majd gondot fog okozni az az új rádió megszületése lehet. Kérdés, hogy az mit fog képviselni, mit és kit fog megcélozni. Mindenesetre az furcsa lenne ha a Rádió 1 és a Petőfi mellett ez az új is ugyanezt a trendet lovagolná meg. Akkor érdekesen oszlana meg a hallgatottság.
 #175374  Szerző: altermanus
 
tomee írta: 2018.04.27. 16:55 Én már annak is örülnék, ha nap közben esetleg elhangzanának érdemi információk is előadókról, és nem olyan agyzsibbasztó baromsággal lenne kitöltve a műsoridő, hogy "szerintetek létezik-e örök barátság?" vagy, hogy "nektek mi a kedvenc ételetek?" Mindez 80 milliárd Ft-ból, és ők vannak a legjobban felháborodva, mikor kiröhögik őket.
na, például... +1
Sokkal jobb volt hogy sms-ben reagáltak arra, hogy milyen zene szolt ekkor és ekkor. viszont azokat az időket visszasírom amikor felvételről ment a felkonf... a mostani gyötrelem... akkor minden óramű pontossággal ment, most egy katyvasz... és koncert, és album vagy EP ajánló. Most ami érdekelne az pont nincs, végig kell túrni a netet... :P
 #175367  Szerző: tomee
 
Én már annak is örülnék, ha nap közben esetleg elhangzanának érdemi információk is előadókról, és nem olyan agyzsibbasztó baromsággal lenne kitöltve a műsoridő, hogy "szerintetek létezik-e örök barátság?" vagy, hogy "nektek mi a kedvenc ételetek?" Mindez 80 milliárd Ft-ból, és ők vannak a legjobban felháborodva, mikor kiröhögik őket.
 #175363  Szerző: Marcii
 
altermanus írta: 2018.04.27. 06:54 Szerintem már ideje lenne lecserélni a hétköznap esti mixeket valami frissebbre, mert januártól fogva ugyan az megy a kocsiba, ha délutános hétről megyek, haza, mind akkor ha éjjelesbe megyünk. :hit:
Pontban szerda este 21:33-kor megszólal az UP - A Nap c. dala valami remixben...
Az egész esti savot át kéne szervezni,szerintem...
 #175358  Szerző: altermanus
 
Szerintem már ideje lenne lecserélni a hétköznap esti mixeket valami frissebbre, mert januártól fogva ugyan az megy a kocsiba, ha délutános hétről megyek, haza, mind akkor ha éjjelesbe megyünk. :hit:
Pontban szerda este 21:33-kor megszólal az UP - A Nap c. dala valami remixben...
 #175339  Szerző: Wolfman
 
Dani írta: 2018.04.25. 17:45
szabogabor10 írta: 2018.04.25. 01:36 Szerintem már nagyon várják, hogy elinduljon a vajna fm. Ők majd átveszik tőlük a kitelepülős szerepet, mint anno a Class/Neo.
Új Vajna rádió is lesz?
A Pop FM-re céloznak, gondolom.
 #175338  Szerző: Dani
 
szabogabor10 írta: 2018.04.25. 01:36 Szerintem már nagyon várják, hogy elinduljon a vajna fm. Ők majd átveszik tőlük a kitelepülős szerepet, mint anno a Class/Neo.
Új Vajna rádió is lesz?
  • 1
  • 238
  • 239
  • 240
  • 241
  • 242
  • 605