RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #72412  Szerző: LuciFerko
 
lali87 írta:25 perc alatt még véletlenül sem hallottam "emerkettő Petőfi Rádió"-t mindig Petőfi Rádiót mondanak...
Ha az összes változtatás ilyen "drámai" lenne, nem lenne rossz ez a rádió, pontosabban nem rontanák el.
Az adás tegnap óta nem változott semmit, a megszólalások hangvétele, és összképe nem változott semmit, a hírek alatt továbbra is van bed, az arculat továbbra is fiatalos, mint eddig...
én hallottam 6:50 fele :)
 #72374  Szerző: lali87
 
25 perc alatt még véletlenül sem hallottam "emerkettő Petőfi Rádió"-t mindig Petőfi Rádiót mondanak...
Ha az összes változtatás ilyen "drámai" lenne, nem lenne rossz ez a rádió, pontosabban nem rontanák el.
Az adás tegnap óta nem változott semmit, a megszólalások hangvétele, és összképe nem változott semmit, a hírek alatt továbbra is van bed, az arculat továbbra is fiatalos, mint eddig...
 #72357  Szerző: djlacee
 
a legnagyobb hiba
 #72354  Szerző: markfelt
 
Sertésem szerint éjféltől végleg szakítanak az MR2 név használatával.
 #72313  Szerző: LuciFerko
 
Soerri & Poolek - Eltohn John megy :shock: :shock: :shock: Na ez az ami csöppet nem fér bele az arculatba :shock:
 #72303  Szerző: LuciFerko
 
felvette valaki? :shock:
 #72301  Szerző: DRoland
 
Hellosztok!

Ma éjszaka kb 03:00-tól 4-ig valami szerintem nem volt rendben. Karácsonyi műsort raktak be. Esetleg emergency CD ment volna? Petőfire egyáltalán nem jellemző zenékkel; ilyen nyugis, lassú számok pl Dionne Warwick - Heartbreaker (ezt ismertem). Többször mondták csak úgy zene közben, hogy boldog karácsonyt kíván az MR2-Petőfi rádió :D :D és a zenék közt nem volt jingle sem.
 #72287  Szerző: ceve
 
Zoey írta:Tegnap megint hallottam MR2-s szignálokat. Vagy ezeket is használják párhuzamosan a sima Petőfisekkel? :o
Ma több órán keresztül hallgattam, és feltűnt, hogy a régi szignálokat meghagyták, csak kivágták belőlük az "em-er-kettő"-t. Néhol kissé döccenősen. :) MR2-s szignálra nem emlékszem, bár lehet csak nem figyeltem eléggé.

Zenei téren nem tapasztaltam popularizálódást. 5-6 óra alatt lement egy Kid Cudi Day 'N' Night és kettő Bruno Mars, a többi a szokásos alter vernyogás.
 #72161  Szerző: Gyurii91
 
Zoey írta:Tegnap megint hallottam MR2-s szignálokat. Vagy ezeket is használják párhuzamosan a sima Petőfisekkel? :o
Rádiósok, és az új reklámok Petőfiznek csak (még).
 #72157  Szerző: Zoey
 
Tegnap megint hallottam MR2-s szignálokat. Vagy ezeket is használják párhuzamosan a sima Petőfisekkel? :o
  • 1
  • 452
  • 453
  • 454
  • 455
  • 456
  • 607