RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #70568  Szerző: LewyDee
 
LuciFerko írta:valami gáz van a 94.8al, olyan mintha interferenciás lenne. De nem tudom kiforgatni, a Szecskán lehet valami gáz. De nagyon idegesítő.
már dél óta kábé, de nem rég elis tünt az adó 2percig fmzaj volt
 #70566  Szerző: LuciFerko
 
valami gáz van a 94.8al, olyan mintha interferenciás lenne. De nem tudom kiforgatni, a Szecskán lehet valami gáz. De nagyon idegesítő.
 #70558  Szerző: Rádiós
 
Nem a név fontos ebben az esetben, hanem a tartalom! Azzal foglalkozzunk! Politikai és párt érdekek mondják meg, hogy mi legyen és nem az igény számít. Most egy népnevelő, a Magyarságot erősítő közrádiót akarnak. Már elnézést, de nem attól leszek MAGYAR, hogy folyton ezt verik belém. Büszke vagyok az elődeinkre és a kudarcainkat el akarom feledni! Nem ettől fogom jobban érezni magam, de ők így hiszik.
Majd meghalljuk, hogy az eszmék milyen szakmai háttérrel párosulnak majd!
 #70551  Szerző: PooLee
 
Ja, és ha még lehet ezt egyáltalán fokozni... a netes streamen természetesen MR2-Petőfi Rádió név szerepel. De a koltay-féle ámokfutás jele ugyanakkor kitűnően látható: a rohamosan eső színvonal rohamosan eső hallgatottsággal jár! Egy éve még azt lehetett mondani, hogy aki MR2-t hallgat, annak van stílusa, most ez ellenkezőjére változik, ugyanis beállítják a nagyszerű hozzáértő vezetők a katyvasz rádiók közé...
 #70550  Szerző: LewyDee
 
LuciFerko írta:
PooLee írta:MR2-t ír ki, Petőfi Rádiót mond, karácsonyi zenét játszik, ráadásul Whitney Houstont... ennél rosszabbat már szándékosan sem lehetne egy rádióval elkövetni... :wailing:
szerintem csak a mi kedvünkért kevernek, és jót nevetnek rajtunk :D :)
amikor a Petőfi nevet akarták kidobni akkor meg a petőfi felírat "ragadt" be

jut eszembe a Petőfi Rádió mit idéz elő bennetek? Mert nekem a régi unalmas moslékot jelenti az MR2 névvel olyan mintha menne minden ami jó volt... :(
 #70546  Szerző: LuciFerko
 
PooLee írta:MR2-t ír ki, Petőfi Rádiót mond, karácsonyi zenét játszik, ráadásul Whitney Houstont... ennél rosszabbat már szándékosan sem lehetne egy rádióval elkövetni... :wailing:
szerintem csak a mi kedvünkért kevernek, és jót nevetnek rajtunk :D :)
 #70543  Szerző: PooLee
 
MR2-t ír ki, Petőfi Rádiót mond, karácsonyi zenét játszik, ráadásul Whitney Houstont... ennél rosszabbat már szándékosan sem lehetne egy rádióval elkövetni... :wailing:
 #70534  Szerző: markfelt
 
És 10 óta már csak MR1 / MR2 / MR3 :lol:
 #70533  Szerző: tomee87
 
RDS-PS-ek reggel 9:00 óra óta ismét:

__MR2___ / _PETOFI_
__MR1___ / KOSSUTH_
__MR3___ / _BARTOK_

:D
 #70529  Szerző: djlacee
 
Egyébként most ez mi, magyar óra? Már a 3. magyar szám egymás után.
  • 1
  • 462
  • 463
  • 464
  • 465
  • 466
  • 607