RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #59034  Szerző: Pasa
 
Gabeedj írta:Ezt a réteget kell továbbfejleszteni,műsorral és pár értékes ,nem Bárányos klubzenével!
Mert neked ez tetszik...
 #59032  Szerző: Gabeedj
 
Jó az Mr2!Ha most olyan rádió lesz Petőfiből,hogy Rádió 1 vagy éppen Class Neo keverék,akkor régen rossz!!Akkor is ha régi 40 felettieknek szól !Ezt a réteget kell továbbfejleszteni,műsorral és pár értékes ,nem Bárányos klubzenével!
 #59028  Szerző: Pasa
 
Snake írta:Pasának az a baja h elvették tőle a kabarét
Ebben van némi igazság. :sealed: Na meg a vízállásjelentést is...
Snake írta:Amúgy teljesen jó a koncepció, számos üzletben ez szól.
De akkor jó a Rádió 1 koncepciója is, mert az még több helyen szól, mégis szidjátok.
Cicoo írta:Amúgy meg legyen, csináljanak egy olyan koncepciót, mint az országosok: 30 év, 30 bpm a számok közt, pop után rock, aztán egy kis szintipop, sőt, legyen még egy house is, a fiatalok azt is szeretik.
Nem azt mondtam, hogy így kéne, de azért legyél őszinte, ami most van, az nagyon szűk keresztmetszet.
 #58985  Szerző: Cicoo
 
Pasa írta:most a Petőfi nem a fiatalokhoz szól, hanem csak a fiatalok egy részéhez, tehát rétegrádió.
Ennyi erővel a "tévéegy" meg rétegtv, mert csak a 40 felettiekhez szól.. Amúgy meg legyen, csináljanak egy olyan koncepciót, mint az országosok: 30 év, 30 bpm a számok közt, pop után rock, aztán egy kis szintipop, sőt, legyen még egy house is, a fiatalok azt is szeretik. És óránként legyen Bijonccé vagy Dévidgetta.. Vagy legyen inkább mindkettő. Mondanám, hogy legyen megoldva úgy, mint a Tiloson, hogy sokféle rétegműsor, de az úgysem fog létrejönni. Meg ami ott van, az abszolút követhetetlen; ha el is csípsz egy jó műsort, ki tudja, mikor hallod majd a következő adásukat, mert átláthatatlan az egész műsorstruktúra. De tény, hogy változatos. Valamit valamiért..
 #58978  Szerző: Snake
 
Pasa írta:
Cicoo írta:Amúgy szerintem hadd legyen már egy olyan állami médium, ami a fiatalokhoz szól.
Ebben igazad van, azt én sem vitatom, hogy kell. A bajom az, hogy most a Petőfi nem a fiatalokhoz szól, hanem csak a fiatalok egy részéhez, tehát rétegrádió. Ja, és műsor sincs rajta...
Pasának az a baja h elvették tőle a kabarét :lol:
Amúgy teljesen jó a koncepció, számos üzletben ez szól. :roll:
 #58972  Szerző: Pasa
 
Cicoo írta:Amúgy szerintem hadd legyen már egy olyan állami médium, ami a fiatalokhoz szól.
Ebben igazad van, azt én sem vitatom, hogy kell. A bajom az, hogy most a Petőfi nem a fiatalokhoz szól, hanem csak a fiatalok egy részéhez, tehát rétegrádió. Ja, és műsor sincs rajta...
 #58967  Szerző: Cicoo
 
Pasa írta:Hagyjuk ezeket a méréseket, mert elég csekélyke közük van a valósághoz.
Most volt olyan mérés, ahol 15-90 volt a határ, de csak Bp.
Amúgy annyi közük van a valósághoz, hogy aminek nem mérnek valami nagy hallgatottságot, annak tényleg nincs. Ha valamit tömegesen hallgatnak, akkor biztos lehet találni a mintában is jópár hallgatót.. Amúgy meg tévedés, hogy a fiatalokat mérik. A kérdőívekre jórészt a nők válaszolnak meg a diplomások, a férfiak és az egszen fiatalok, 30 alatt, alig..

Amúgy szerintem hadd legyen már egy olyan állami médium, ami a fiatalokhoz szól. Se az ide tartozó TV csatornák közt nincs ilyen, se a másik 6 MR között.
 #58897  Szerző: Pasa
 
djlacee írta:De ha csak egy bizonyos réteg hallgatja, akkor az a réteg nagyobb mint az előző volt, mert a rádió hallgatottsága is mérhetővé vált.
Ja, persze, nagyobb lett. Vagyis inkább csak azokat mérik, akik most hallgatják, nincs benne a 15 alatti és 39 feletti korosztály (pl. a mesék, rádiójátékok, kabarék, sportműsorok közönsége). Hagyjuk ezeket a méréseket, mert elég csekélyke közük van a valósághoz.
 #58893  Szerző: Gabeedj
 
Nehéz lesz azt mondani,hogy lesz régi Petőfi és azt is,hogy marad a mostani.Szerintem teljesen új lesz és félő,hogy nem lesz az amire mindannyian várunk.Régit kár erőltetni,a mostanit meg finomítani kellene,nem törölni:(
Mr3 ahhoz már nem ártana hozzányúlni!!
 #58888  Szerző: Ati7
 
Nekem is bejön. ;)
  • 1
  • 514
  • 515
  • 516
  • 517
  • 518
  • 607