RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #71972  Szerző: PooLee
 
Ne feledjük, hogy volt olyan is, amikor a szignálokban csak "MR2" hangzott el, és egy rövid ideig az RDS is csak azt tartalmazta. Aztán valaki(k) hatására visszacsinálták. Én örültem neki. Most a másik véglet történik; titkon reménykedem, hogy hátha most is észhez térnek. Az "MR2-Petőfi" egyszerre tiszteli a hagyományokat, és egyszerre megfelel úgymond az európai elvárásoknak, már ha szabad ilyet mondanom. De a lényeg, hogy egy tökéletes kompromisszum (volt?)... már csak ezért is meg kellene tartani!!!
 #71969  Szerző: csokie
 
Adele - Someone Like You számát egyszerűen kénytelen vagyok elkapcsolni, annyira nem tetszik, pláne reggel, pedig az énekes nő hangja abszolut lenyűgöző!
 #71968  Szerző: csokie
 
Volt most két hete kb, hogy csak PETOFI volt az RDS. Egy szavukba kerül csak, és az lesz az RDS is.
 #71964  Szerző: Ati7
 
Ho-ho-ho! Most veszem észre ma már elhagyják az "Mr 2" szót a szignálokban. :shock:
Kíváncsi vagyok az RDS-t mikor állítják át.
 #71905  Szerző: donder
 
SzD írta:aztamindenit... :sleep:
:question:
 #71893  Szerző: SzD
 
aztamindenit... :sleep:
 #71881  Szerző: donder
 
csak az baj hogy mivel et semmi főfejes nem olvassa, mrg amúgysem valósulna meg.. NAGYON NAGY CSODÁra volna szükség hogy ez megtörténjen... :sealed:
 #71786  Szerző: királyrák
 
moby67 írta:Akkor időszerű lenne a Bartókra rá ültetni a régi Petőfi műsorait.
Talán jobb lenne a hallgatottsága és lenne két talk rádió!
Én meg azt gondolom, hogy ha már az államnak mindenképpen részt kell vennie a műsorszolgáltatásban, akkor pont az olyan szegmenseket és stílusokat kellene felvállalni, amelyek kereskedelmi alapon valószínűleg nem élnének meg, kulturális szempontból mégis erősek. A Bartók pont ilyen ezért kár lenne kommerszebbé tenni.
 #71774  Szerző: moby67
 
Na látod,akkor ezt megoldottuk!
 #71751  Szerző: donder
 
moby67 írta:Akkor időszerű lenne a Bartókra rá ültetni a régi Petőfi műsorait.
Talán jobb lenne a hallgatottsága és lenne két talk rádió!
jaja ez se rossz ötlet.. És akkor lehetne (szernintem) keverni a régi Petőfit és a bartókot.. (úgy mint a Gazdaságinál)
napközben Petőfi, Éjszaka Bartók
  • 1
  • 453
  • 454
  • 455
  • 456
  • 457
  • 605