RADIOSITE Fórum

  • Petőfi Rádió

 #152227  Szerző: altermanus
 
Kelemen Kabátban nevű formációra térve az egyetlen jó zenéjük a ,,Köszönöm szépen" mert humoros, de aztán kinek mi...
Jah, és hamarosan olvasható a fórumban az én véleményem mi lesz a Class-szal...
pébégáz írta:Most, hogy olvastam a hírt a Petőfi "megújításáról", gondolkodtam, mennyire akarnak majd kommerszebb zenéket játszani. Gondolom, csinálnak egy Class FM 2-őt. Az utóbbi időkben is észre lehetett venni némi hígulást a zenei kínálatban. Meg aztán hányadik megújítás is lesz ez 2007 óta ? Volt ugye a nagyon durva váltás 2007. június 1-jén. Szinte 100 % zene-0 % tartalom volt az arány. Pár műsor volt, amiben beszéltek:a Hírpercek, a Kultúrfitnesz, meg a Netidők. Aztán 2009-ben jött az Akusztik, mint zenei műsor a szokásos "zene ehhez, zene ahhoz" blokkok mellé. Nekem 2009-ben tetszett a legjobban a Petőfi. 2011-ben jött az újabb változtatás, bekerültek az etnopopos jellegű hajdananaj-najnanaj típusú dalok. A 2012-es változtatás viszont szerintem jó volt: háromórás Kultúrfitnesz, Egész úton hazafelé. Azt a struktúrát is szerettem. Végül leépítették a Kultúrfitneszt, de jöttek mellé más zenei műsorok. Szóval, ha jól számolom, már a zenei Petőfi is megélt legalább négy megújítást, és még mindig nincs vége. Ami most van, nem rossz. Kicsit katyvasz, de legalább egyedi.
Azért remélem, az újabb változtatással a Kelemen Kabátbant úgy, ahogy van, száműzik a rádióból. Komolyan, ez az együttes bármit csinál, már húzzák is be az adásvezérlőbe.
 #151506  Szerző: Kovi02
 
Pasa írta:
Kovi02 írta:hallgatom AM 891-en az 538-at,annak ellenére is,hogy a vétel a gyenge és a 0 közt ingadozik
Miért kínzod magad? Neten kristálytisztán szól. :shock:
OFF

Én azt mondom:"minek hallgassuk gépen azt,amit rádión is lehet?".
Így meg van egy "varázsa" neki,amit gépen hallgatva nem igazán lehet érezni. :D
( A gépet meg vigyem magammal pld autóba? ;) )
Folytassuk az AM-DX topikba.

ON
 #151493  Szerző: Glenn
 
Kovi02 írta:hallgatom AM 891-en az 538-at,annak ellenére is,hogy a vétel a gyenge és a 0 közt ingadozik
Miért kínzod magad? Neten kristálytisztán szól. :shock:
 #151480  Szerző: markfelt
 
Kovi02 írta:
molnarb írta:Várható volt... mivel mindenki azt csiripeli, hogy a Class bukik november 19-e után... és mire új gazdája lesz a frekicsomagnak, addig jó ha van egy mainstream adó... mégjobb ha az kormányközeli.
Szerintem inkább maradjon üresen az országos frekicsomag,vagy osszák szét helyi adóknak.
Ne riogass (ötletet se adj).
 #151477  Szerző: Kovi02
 
molnarb írta:Várható volt... mivel mindenki azt csiripeli, hogy a Class bukik november 19-e után... és mire új gazdája lesz a frekicsomagnak, addig jó ha van egy mainstream adó... mégjobb ha az kormányközeli.
Szerintem inkább maradjon üresen az országos frekicsomag,vagy osszák szét helyi adóknak.
 #151475  Szerző: molnarb
 
Várható volt... mivel mindenki azt csiripeli, hogy a Class bukik november 19-e után... és mire új gazdája lesz a frekicsomagnak, addig jó ha van egy mainstream adó... mégjobb ha az kormányközeli.
 #151474  Szerző: Kovi02
 
Richmonde írta:Egy országos (tisztán) "Top 40" rádió nagyon elkél! Talán a fiatalabb generáció így újra visszatalál...
Annak én is örülnék,csak magyar zene nem kéne bele.(én pld ezért hallgatom AM 891-en az 538-at,annak ellenére is,hogy a vétel a gyenge és a 0 közt ingadozik)
 #151473  Szerző: Richmonde
 
Egy országos (tisztán) "Top 40" rádió nagyon elkél! Talán a fiatalabb generáció így újra visszatalál...
 #151467  Szerző: noartist
 
Antibiotikum mellé ne felejtse el...
 #151460  Szerző: pébégáz
 
Most, hogy olvastam a hírt a Petőfi "megújításáról", gondolkodtam, mennyire akarnak majd kommerszebb zenéket játszani. Gondolom, csinálnak egy Class FM 2-őt. Az utóbbi időkben is észre lehetett venni némi hígulást a zenei kínálatban. Meg aztán hányadik megújítás is lesz ez 2007 óta ? Volt ugye a nagyon durva váltás 2007. június 1-jén. Szinte 100 % zene-0 % tartalom volt az arány. Pár műsor volt, amiben beszéltek:a Hírpercek, a Kultúrfitnesz, meg a Netidők. Aztán 2009-ben jött az Akusztik, mint zenei műsor a szokásos "zene ehhez, zene ahhoz" blokkok mellé. Nekem 2009-ben tetszett a legjobban a Petőfi. 2011-ben jött az újabb változtatás, bekerültek az etnopopos jellegű hajdananaj-najnanaj típusú dalok. A 2012-es változtatás viszont szerintem jó volt: háromórás Kultúrfitnesz, Egész úton hazafelé. Azt a struktúrát is szerettem. Végül leépítették a Kultúrfitneszt, de jöttek mellé más zenei műsorok. Szóval, ha jól számolom, már a zenei Petőfi is megélt legalább négy megújítást, és még mindig nincs vége. Ami most van, nem rossz. Kicsit katyvasz, de legalább egyedi.
Azért remélem, az újabb változtatással a Kelemen Kabátbant úgy, ahogy van, száműzik a rádióból. Komolyan, ez az együttes bármit csinál, már húzzák is be az adásvezérlőbe.
  • 1
  • 362
  • 363
  • 364
  • 365
  • 366
  • 607