RADIOSITE Fórum

  • Dankó Rádió

 #107877  Szerző: mimi
 
adminisztrator írta:50+ és 25-49 CDE célcsoportnak ha kihozol nyereségesre nótával, vagy akár mulatóssal egy kerrádiót, kapsz tőlem ajándékba egy tevét.
sok potemix reklámmal, meg lehetne benne hirdetni a hasonló nevű kannásbort
 #107876  Szerző: markfelt
 
mimi írta:Nincs, ha kiadják a frekvenciákat kereskedelmi koncesszióba (merthogy állítólag igény van a nótára, tán még szerintem is van benne fantázia akár piaci alapon is)
50+ és 25-49 CDE célcsoportnak ha kihozol nyereségesre nótával, vagy akár mulatóssal egy kerrádiót, kapsz tőlem ajándékba egy tevét.
 #107874  Szerző: egon2
 
rmihály:Egy kis érdekesség az 1341Khzes egykori Lakihegyről sugárzott adóról: Az 1341Khzen 1998.Január 1.ig Budapesten a Petőfi Rádió sugárzott,Lakihegyről.A telefonfülkékben néha ha telefonálni akartam meglepve tapasztaltam,hogy a Petőfi rádiót hallom.
 #107873  Szerző: mlaszlo
 
mimi írta:
mlaszlo írta:Gyakorlatilag a városhatárt elhagyva hallgathatatlanná válik, teljesen elnyomja a 91,3.
Borzalmas veszteség.
Szerintem ha már sugárzásra költenek, akkor az legalább olyan frekvencia legyen, ami normálisan szól és nem zavarja más rádió. Egyébként lehet, hogy meglesz a maga hallgatótárbora, a Nóta TV-t is sokan kedvelik, bár ott mulatós zenék is vannak.
 #107869  Szerző: mimi
 
mlaszlo írta:Gyakorlatilag a városhatárt elhagyva hallgathatatlanná válik, teljesen elnyomja a 91,3.
Borzalmas veszteség.
 #107868  Szerző: mlaszlo
 
szabogabor10 írta: A 91,4-et átmenetileg belső célokra használták már a 20-ai ünnepen. Nem lenne rossz választás. Bár dél felé haladva a dunaújvárosi Kossuth (91,3) gyorsan lenyomja, ha nem adnak majd rá elég kakaót.
Gyakorlatilag a városhatárt elhagyva hallgathatatlanná válik, teljesen elnyomja a 91,3.
 #107866  Szerző: asimov
 
Beb@szna a 1341 kHz felelesztese, de nagyon!
Tobb km-es korzetben erosen belezugott a vezetekes telefonokba es szamitogephangszorokba is. :vomit: Gyakorlatilag, beepitett/lakott terulet mellett helyezkedik el az ado! Aki ezt a helyet kinezte, az rohadt volna meg... mar bocsanat.
Anno, a M. Posta/T-Home muszakosai ezrevel telepitettek RFI zavarszuroket a kornyekbeli telefonvonalakra (vonalankent tobb darabot) azert, hogy lehessen egyaltalan beszelni. Ha azota lett kiadva IPTV azon a kornyeken, azt valoszinuleg ki is nyirja a Sostoi KH ado bekapcsolasa.
adminisztrator írta:Már beadták a kérvényt budapesti és egyéb vidéki frekvenciákra. Várhatóan a 91,4 MHz-en adnak majd, de felmerült a 810 és 1341 kHz-ek felélesztése is.
 #107865  Szerző: szabogabor10
 
adminisztrator írta:Már beadták a kérvényt budapesti és egyéb vidéki frekvenciákra. Várhatóan a 91,4 MHz-en adnak majd, de felmerült a 810 és 1341 kHz-ek felélesztése is.
A 91,4-et átmenetileg belső célokra használták már a 20-ai ünnepen. Nem lenne rossz választás. Bár dél felé haladva a dunaújvárosi Kossuth (91,3) gyorsan lenyomja, ha nem adnak majd rá elég kakaót.
 #107864  Szerző: LuciFerko
 
adminisztrator írta:de felmerült a 810 és 1341 kHz-ek felélesztése is.
Az jó lenne. :yes: Csak ha Siófokon beindul 150kW nem tudom mit szól hozzá az Icom vevőm a 40 méteres dróttal. :blush:
Romániában van hasonló rádió "Antena Satelor" néven, ami magyarul Falusi Antennát jelent. Hosszú és középhullámon sugároz országosan, kifejezetten a vidéken élő és mezőgazdasággal foglalkozó lakosságnak. http://www.antenasatelor.ro/
Szépen felépített arculatuk van amúgy.
 #107863  Szerző: markfelt
 
Már beadták a kérvényt budapesti és egyéb vidéki frekvenciákra. Várhatóan a 91,4 MHz-en adnak majd, de felmerült a 810 és 1341 kHz-ek felélesztése is.
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80