RADIOSITE Fórum

  • Dankó Rádió

 #108451  Szerző: djlacee
 
OFF
akkor johet a hd altal jelolt hianyzo helyre a VIRGIN RADIO :)
 #108445  Szerző: hd
 
OFF:
Richmonde írta:Remélem még az én életemben hallhatok egy országos Hot Ac/CHR adót! :megusta: Ennyire talán még soha nem voltak lexarva a fiatalok és a fiatal felnőttek. Ez nem túl jó hozzáállás az NMHH részéről, akik módszeresen szoktatják rá a fiatalokat az mp3 lejátszóra.
Részben most is hallhatsz, szerintem a Class FM (Hot AC*) és az MR2 (CHR-Alternative*) jelenleg kielégítik a 18 - 29 - 39 évesek igényeit. Inkább egy országos AC adóra lenne szükség, mivel az ország nagyobb részén a 29+ korosztály maradt rádió, és népszerű 80-as 90-es slágerzenék nélkül.

Kép**

*: Körülbelül
**: Tudom, nem pontosan ezek az adott rádiók célcsoportjai, de a lényeg szemléltetésének szempontjából ez most nem feltétlenül releváns


ON:

Miskolc 102.3 - A Petőfi szól, de az RDS PS MR-Danko, a PTY pedig OTHER M

Kép
 #108444  Szerző: markfelt
 
adminisztrator írta:
mimi írta:
adminisztrator írta:Kép

Itt az igazi logo.
ne :D
Eddig a percig gondolkoztam azon, hogy mit szimbolizál, és most megvan a megfejtés: több tippem van, de mindegyik perverz.
Oké, hálistennek nem ez lett a végleges logo... :)
 #108439  Szerző: DRoland
 
Most nézem az rtvstaton az összes eddigi körzeti streamen már megy :D
 #108438  Szerző: asr27
 
Richmonde írta:Remélem még az én életemben hallhatok egy országos Hot Ac/CHR adót! :megusta: Ennyire talán még soha nem voltak lexarva a fiatalok és a fiatal felnőttek. Ez nem túl jó hozzáállás az NMHH részéről, akik módszeresen szoktatják rá a fiatalokat az mp3 lejátszóra.
Ez így van!
Amíg a mostani emberek ülnek a médiatanácsnál addig nem lehet jó irányba komoly változásra számítani!
A színvonal évek óta folyamatosan süllyed, de az utóbbi 1 évben ez a folyamat igencsak felgyorsult.
 #108437  Szerző: Richmonde
 
Remélem még az én életemben hallhatok egy országos Hot Ac/CHR adót! :megusta: Ennyire talán még soha nem voltak lexarva a fiatalok és a fiatal felnőttek. Ez nem túl jó hozzáállás az NMHH részéről, akik módszeresen szoktatják rá a fiatalokat az mp3 lejátszóra.
 #108436  Szerző: mihalylovics
 
jeek írta:A miskolci 102,3-on az RDS PS: "MR-Danko" (így kisbetűkkel :) )
RT pedig nincs.
PTY?
 #108435  Szerző: LuciFerko
 
Mister Danko :D
 #108434  Szerző: tomee87
 
A miskolci 102,3-on az RDS PS: "MR-Danko" (így kisbetűkkel :) )
RT pedig nincs.
  • 1
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 80