RADIOSITE Fórum

  • Dankó Rádió

 #107850  Szerző: Bence
 
Nem értem a fanyalgókat. Biztosra veszem, hogy az indulás után 3 hónappal 100-200 ezer hallgatóval fognak bírni. Minimum.
Itt egy hatalmas nagy piaci rés, amit nem tömött be senki. Úgy néz ki, hogy a közszolgálat kapcsolt a leggyorsabban.
Mellesleg ennek tükrében kíváncsian várom a Neo frekik sorsát.
 #107849  Szerző: mihalylovics
 
egon2 írta:Szerintem nem csak magyar nótát kellene játszani,hanem mulatóst és Zámbó Jimmyt is.Anno a 102,1 Mhzen fogható budapesti Sztár Fm csak ilyeneket játszott.aztán váltottak ők is.
Mért pont Dankó rádió lett a neve?
Dankó Pista miatt :D Mondjuk szerintem se ártana becsempészni a mulatóst meg a Zámbó Jimmyt, de akkor már jöhetnének az oldies slágerek is, a nótának meg az operettnek maradna 1-1 óra :D
 #107848  Szerző: egon2
 
Szerintem nem csak magyar nótát kellene játszani,hanem mulatóst és Zámbó Jimmyt is.Anno a 102,1 Mhzen fogható budapesti Sztár Fm csak ilyeneket játszott.aztán váltottak ők is.
Mért pont Dankó rádió lett a neve?
 #107847  Szerző: mihalylovics
 
Pasa írta:Down Kór Rádió :hehe:
Elképzelhetőnek tartom, hogy akár az évek óta üresen álló - egykor elég szép teljesítménnyel sugárzó - 1341 kHz-et kapják meg Budapesten. FM-en csak kis lefedettségű frekvenciát tudnának kijelölni, azt meg inkább tartsák meg valami helyi/körzeti sugárzásra. Mindannyian jobban járnánk ezzel a variációval.
Pasa, szívemből szóltál! Nekem is ez a név jutott eszembe, meg az, hogy az indulás időzítése is jó: megvárják a világ végét, csak utána indítják be :D Szerintem pesten tuti, hogy URH-t kap, középhullámon szerintem elég nagy pénzkidobás lenne... Mondjuk eleve úgy gondolom, veszteséges lenne egy ilyen adó, végülis ez is csak elég szűk rétegigényt elégít ki, hasonlóan a Bartókhoz (vagy talán még akkora rajongótábora se lenne)...
 #107846  Szerző: Chucky
 
Dankó rádió Budapest!
Pontos időjelzést adunk! :D

Lehet megkapják a 98,6-ot, azt úgysem tervezték megpályáztatni legutóbb. Vagy a 91,4-et, ahol az augusztus 20-i közvetítés ment.
 #107845  Szerző: Glenn
 
Down Kór Rádió :hehe:
Elképzelhetőnek tartom, hogy akár az évek óta üresen álló - egykor elég szép teljesítménnyel sugárzó - 1341 kHz-et kapják meg Budapesten. FM-en csak kis lefedettségű frekvenciát tudnának kijelölni, azt meg inkább tartsák meg valami helyi/körzeti sugárzásra. Mindannyian jobban járnánk ezzel a variációval.
 #107841  Szerző: DRoland
 
egon2 írta:A radiosite által idézett cikkben benne van,hogy kapna a Dankó Rádió budapesti frekvenciát is.Lehetséges,hogy a Neo FM által használt 100,8Mhzes budapesti frekvenciát megkapná a Dankó Rádió?AAnno a kereskedelmi Sztár Fm budapesti frekijét is megkapta a közösségi Magyar Katolikus Rádió.
100,8-at nem hiszem az egy országos csomag része. Szerintem 98,6//96,4//92,9
De hogy mégegy ingyen freki nekik... meg még ki tudja hány...
A 102,1 újrakiadásáról is megvan a véleményem...
 #107840  Szerző: egon2
 
A radiosite által idézett cikkben benne van,hogy kapna a Dankó Rádió budapesti frekvenciát is.Lehetséges,hogy a Neo FM által használt 100,8Mhzes budapesti frekvenciát megkapná a Dankó Rádió?AAnno a kereskedelmi Sztár Fm budapesti frekijét is megkapta a közösségi Magyar Katolikus Rádió.
 #107836  Szerző: moby67
 
Dankó Rádió TOP 30!
Gondolom nem csak muzsika lesz naphosszat.
 #107831  Szerző: mimi
 
Szögezzük le, hogy nincs azzal bajom, hogy a nóta teret kap a médiában. Nincs, ha kiadják a frekvenciákat kereskedelmi koncesszióba (merthogy állítólag igény van a nótára, tán még szerintem is van benne fantázia akár piaci alapon is), avagy akkor fog bele a Magyar Rádió, ha már minden feladatával megvan. Bele se merek kezdeni, hogy alapvető feladatát, az objektív, hiteles tájékoztatást sem végzi a rádió, csűröscsillákkal és bannergézákkal szabotálnak; aztán végleg letettek a regionális tájékoztatásról is, amiből csak az akarat hiányzott, infrastruktúra éppen lett volna.
De azt csak holmi hanyatló nyugati demokráciákban gondolják, hogy a média egyik fő feladata a tájékoztatás, és nem önmagában a barátokközött, a bádszpenszer és a szálljelkismadár. Úgyhogy ide pont jó lesz a nótarádió, még remekül bele lehet majd csomagolni egy kis propagandát.
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80