RADIOSITE Fórum

  • Fox Rádió - Zenta - 97.9MHz

 #180314  Szerző: Promenád
 
TechY01 írta: 2018.08.16. 08:28 FmScan azt írja Törökkanizsán van nem Zentán.
Akkor nézz már rá a honlapjukra és ne csak az FM Scan-t bűvöld. :troll: Žilinski Endrea 67, Bečej, Srbija - Szerinted? Szerintem ez inkább Óbecse. :lol:
 #178920  Szerző: djlacee
 
 #178788  Szerző: Promenád
 
Még 5 nap és ha minden igaz lesz már szerkesztett műsor a végtelenített Winamp után.
 #178628  Szerző: Kovi02
 
Promenád írta: 2018.07.20. 09:56 Nehézségek árán sikerült addig hegyeznem az antennát, hogy megtaláltam a jelet. Sajnos a térerő eléggé ingadozik, a lényeg, hogy nem tapasztaltam semmi változást. A reggeli órákban teljesen üresen megy az adó, mint a Szabadkai Magyar Rádiónál esténként. Aztán a délután folyamán már megy a zene, de akárhányszor hallgattam bele semmi szignál nem volt. A zenék váltása a Winamp lejátszóba belepakolt zenék váltására hasonlít, gyakorlatilag azt lehet mondani, hogy ez így minden, csak nem rádió. Ráadásul az adójuk úgy búg üres járaton, mintha a sugárzó vissza verné a jelet az adóra. Ennél már egy kalózadó is változatosabb dolgot tudd produkálni. ^^
A zenei kínálat meg már vagy 8 hónapja ugyanaz.
 #178627  Szerző: Promenád
 
Nehézségek árán sikerült addig hegyeznem az antennát, hogy megtaláltam a jelet. Sajnos a térerő eléggé ingadozik, a lényeg, hogy nem tapasztaltam semmi változást. A reggeli órákban teljesen üresen megy az adó, mint a Szabadkai Magyar Rádiónál esténként. Aztán a délután folyamán már megy a zene, de akárhányszor hallgattam bele semmi szignál nem volt. A zenék váltása a Winamp lejátszóba belepakolt zenék váltására hasonlít, gyakorlatilag azt lehet mondani, hogy ez így minden, csak nem rádió. Ráadásul az adójuk úgy búg üres járaton, mintha a sugárzó vissza verné a jelet az adóra. Ennél már egy kalózadó is változatosabb dolgot tudd produkálni. ^^
 #174139  Szerző: Kovi02
 
Promenád írta:
Kovi02 írta:Mostanában sűrűn van időm hallgatni autóból Tompa és Kiskunhalas között,új zenék szólnak, majdnem 100% dance/house van,hétvégén napközben népzene,ill. 80's 90's megy. Popzenét nyomokban sem tartalmaz,ahogy hallgatom,este meg elmegy club/tech irányba.(néha már EHR feelingje van az embernek)
Műsorvezetés már régóta nincs,óránként van 2 db reklám,szignálok csak egészkor ill. félkor. Az adásgépet rendbe hozták,nem szakad,a hangzás meg legalább jobb mint a Petőfi. :D

Ilyen rádió kellene itthonra is,esetleg reggeli műsorvezetéssel meg hírekkel.

Ilyet nem fogsz találni, mert erre itthon azt fogják mondani, hogy minden, csak nem rádió ez így. :D Szerbiában valahogy másképp értelmezik a zene és szöveg arányát.
A legnagyobb problémám csak továbbra is az,hogy nem foglalkoznak a rádióval,már több napja csak csönd megy ki éterbe. :( (a szerb szabályozás meg jóval meghaladja a magyart szerintem,ott sokkal nagyobb a választék)
 #174128  Szerző: Promenád
 
Kovi02 írta:Mostanában sűrűn van időm hallgatni autóból Tompa és Kiskunhalas között,új zenék szólnak, majdnem 100% dance/house van,hétvégén napközben népzene,ill. 80's 90's megy. Popzenét nyomokban sem tartalmaz,ahogy hallgatom,este meg elmegy club/tech irányba.(néha már EHR feelingje van az embernek)
Műsorvezetés már régóta nincs,óránként van 2 db reklám,szignálok csak egészkor ill. félkor. Az adásgépet rendbe hozták,nem szakad,a hangzás meg legalább jobb mint a Petőfi. :D

Ilyen rádió kellene itthonra is,esetleg reggeli műsorvezetéssel meg hírekkel.

Ilyet nem fogsz találni, mert erre itthon azt fogják mondani, hogy minden, csak nem rádió ez így. :D Szerbiában valahogy másképp értelmezik a zene és szöveg arányát.
 #173487  Szerző: Kovi02
 
Mostanában sűrűn van időm hallgatni autóból Tompa és Kiskunhalas között,új zenék szólnak, majdnem 100% dance/house van,hétvégén napközben népzene,ill. 80's 90's megy. Popzenét nyomokban sem tartalmaz,ahogy hallgatom,este meg elmegy club/tech irányba.(néha már EHR feelingje van az embernek)
Műsorvezetés már régóta nincs,óránként van 2 db reklám,szignálok csak egészkor ill. félkor. Az adásgépet rendbehozták,nem szakad,a hangzás meg legalább jobb mint a Petőfi. :D

Ilyen rádió kellene itthonra is,esetleg reggeli műsorvezetéssel meg hírekkel.
 #170326  Szerző: Kovi02
 
Mostanában újra belehallgatok,újra dance és popzenék mennek az adón,az adásgép viszont sűrűn gondolja úgy,hogy másodpercekre megáll,és szakad. Néha hallok rajta híreket,de műsorok nincsenek.
Lett weblapjuk : http://www.radiofox.fm/ :gülü2: :gülü2:
ill. a facebook oldalukat is elkezdték frissíteni,de kb. 1 hónapja megint semmi sincs rajta.