RADIOSITE Fórum

  • Fox Rádió - Zenta - 97.9MHz

 #200297  Szerző: Promenád
 
weiszmatyi írta: 2023.08.19. 15:03
007 írta: 2023.08.19. 12:22 Az előbb kapcsoltam rá, csend volt rajra. Néhány másodperccel ezelőtt 13:20-kor lekapcsolták az adót is.

Vége?

Vagy csak karbantartás? :stare:
Online épp szól.
Nem tudom mi volt, most este rákerestem a rádióra és ment az adó.
 #200296  Szerző: weiszmatyi
 
007 írta: 2023.08.19. 12:22 Az előbb kapcsoltam rá, csend volt rajra. Néhány másodperccel ezelőtt 13:20-kor lekapcsolták az adót is.

Vége?

Vagy csak karbantartás? :stare:
Online épp szól.
 #200290  Szerző: 007
 
Az előbb kapcsoltam rá, csend volt rajra. Néhány másodperccel ezelőtt 13:20-kor lekapcsolták az adót is.

Vége?

Vagy csak karbantartás? :stare:
 #200053  Szerző: Promenád
 
Időnként az egyik szemem sír, a másik meg nevet ezen a rádión. Sajnálom, hogy a szöveg csak a hírekig és a reklámig ér el. Semmi élő, semmi megszólalás nincs, csak a YouTube-ról leszedett zenék. Csak azoknak lehet ajánlani, akiknek a zene többet ér, mint a beszéd. Ezt egy vagy két személy össze tudja rittyenteni.
 #191638  Szerző: Promenád
 
Kovi02 írta: 2021.04.23. 18:24
Promenád írta: 2021.04.22. 19:03 A nagy változások beharangozása óta semmi nem történt. A beszéd tartalom kimerült a hírekben, semmi más nincsen. A zenei rotációban pedig nem fedezek fel soha semmi újat, van amikor hallható, hogy a YouTube-ról leszedett zenék mennek. Ezt nem a hangzásban értsétek, hanem ha egy videó effektekkel kezdődött, akkor ezek nem képesek kivágni belőle. Nem hiszem el, hogy a vételkörzetben lévő hallgatók igényeit kielégítené így ez a rádió.
A szerb országos adókon kívül nagyon más nem vehető arrafelé,azoknál meg nem rosszabb.

Amúgy itt érezhetően erősebben vehető(a délkeleti irányt szerintem tavaly augusztusban néztem utoljára),szóval teljesítménynövelés vagy az adóantenna átállítása történhetett, RDS+ST szól,autóban falun belül stabil.
(amikor még dance rádióként üzemelt,az 5 elemes antennával irányba állítva sem tudtam stabil sztereóban hallgatni :( )
A múlt évben Magyarországról jöttek az adójukat kicserélni a stúdió technikával együtt. Ennek lett ez a pozitív előnye, nálam is sokkal jobb lett a vételi lehetősége. Annyira, hogy az RDS is lejön.
 #191613  Szerző: Kovi02
 
Promenád írta: 2021.04.22. 19:03 A nagy változások beharangozása óta semmi nem történt. A beszéd tartalom kimerült a hírekben, semmi más nincsen. A zenei rotációban pedig nem fedezek fel soha semmi újat, van amikor hallható, hogy a YouTube-ról leszedett zenék mennek. Ezt nem a hangzásban értsétek, hanem ha egy videó effektekkel kezdődött, akkor ezek nem képesek kivágni belőle. Nem hiszem el, hogy a vételkörzetben lévő hallgatók igényeit kielégítené így ez a rádió.
A szerb országos adókon kívül nagyon más nem vehető arrafelé,azoknál meg nem rosszabb.

Amúgy itt érezhetően erősebben vehető(a délkeleti irányt szerintem tavaly augusztusban néztem utoljára),szóval teljesítménynövelés vagy az adóantenna átállítása történhetett, RDS+ST szól,autóban falun belül stabil.
(amikor még dance rádióként üzemelt,az 5 elemes antennával irányba állítva sem tudtam stabil sztereóban hallgatni :( )
 #191599  Szerző: Promenád
 
A nagy változások beharangozása óta semmi nem történt. A beszéd tartalom kimerült a hírekben, semmi más nincsen. A zenei rotációban pedig nem fedezek fel soha semmi újat, van amikor hallható, hogy a YouTube-ról leszedett zenék mennek. Ezt nem a hangzásban értsétek, hanem ha egy videó effektekkel kezdődött, akkor ezek nem képesek kivágni belőle. Nem hiszem el, hogy a vételkörzetben lévő hallgatók igényeit kielégítené így ez a rádió.
 #187717  Szerző: Promenád
 
A tegnapi nap folyamán adó korszerűsítést hajtottak végre és a neten a bitrátát megemelték 128 kbps-ra. Egy picit mintha nagyobb a térerő és az antennáik hatósugara, de ezt nem szeretném elkiabálni. RDS funkcióban a : FOXRADIO látható, zenei információnál a : MOSOLYRA_HANGOL, a PI: F381.
 #185460  Szerző: Promenád
 
Glenn írta: 2018.12.15. 10:38 Pedig bizony az adó Törökkanizsán van, a stúdió meg Zentán:
https://www.magyarszo.rs/hu/2011_10_28/ ... terben.htm
"A törökkanizsai silón van az antennánk."
"A Fox rádió központja továbbra is Zentán van, a régi helyen, vagyis a Tóparti utcában."
(Igaz, ez egy 7 éves cikk, de akkor indult újra, gondolom, azóta nem változott a helyzet.)
Mindenesetre az interneten valamit csinálhatnának, mert nagyon gyér ez 96 kbps...
 #180321  Szerző: Glenn
 
Pedig bizony az adó Törökkanizsán van, a stúdió meg Zentán:
https://www.magyarszo.rs/hu/2011_10_28/ ... terben.htm
"A törökkanizsai silón van az antennánk."
"A Fox rádió központja továbbra is Zentán van, a régi helyen, vagyis a Tóparti utcában."
(Igaz, ez egy 7 éves cikk, de akkor indult újra, gondolom, azóta nem változott a helyzet.)