RADIOSITE Fórum

  • Rádió Sport Infószolgálat

 #193489  Szerző: jimmer
 
Egyébként ez topic mehet a temetőbe, mivel tavasz óta nem létezik. Zsoltit felvették a Sláger FM-be így ezt a szolgáltatást megszüntette.
 #193294  Szerző: CharlesCharles
 
CharlesCharles írta: 2021.07.09. 11:21 Csodálatos az írásod, a rádióban is gyakran hallgatok nagyszerűen sporthíreket, a rádióban is gyakran hallgatok sporthíreket. Az online rádió előre rögzített élő hang sugárzása az interneten vagy távolról, élő internetes közvetítés útján. Az online rádió használatával Ön nem korlátozódik egyetlen földrajzi területre, vagy attól függ, hogy a műsorszolgáltatást együttműködő partnerek veszik igénybe.
További előny, hogy segíthet meghatározni, melyik rádióállomás játssza le kedvenc dalait. Mint korábban említettük, ezt a szolgáltatást a nagy zenei kiadók nyújtják. Ha azonban ki écouter la radio akarja hagyni a hirdetéseket, akkor egyszerűen megváltoztathatja az állomásokat valami hirdetésmentesre. A napi árajánlat megszerzése plusz, mivel azt jelenti, hogy megkapja a rendelkezésre álló legfrissebb online tartalmat, és mindaddig, amíg egy állomásnál marad, a dalait a környék más állomásain játsszák.
 #193293  Szerző: nermalcat
 
CharlesCharles írta: 2021.07.09. 11:21 Csodálatos az írásod, a rádióban is gyakran hallgatok nagyszerűen sporthíreket, a rádióban is gyakran hallgatok sporthíreket. Az online rádió előre rögzített élő hang sugárzása az interneten vagy távolról, élő internetes közvetítés útján. Az online rádió használatával Ön nem korlátozódik egyetlen földrajzi területre, vagy attól függ, hogy a műsorszolgáltatást együttműködő partnerek veszik igénybe.
He?
 #193287  Szerző: CharlesCharles
 
Csodálatos az írásod, a rádióban is gyakran hallgatok nagyszerűen sporthíreket, a rádióban is gyakran hallgatok sporthíreket. Az online rádió előre rögzített élő hang sugárzása az interneten vagy távolról, élő internetes közvetítés útján. Az online rádió használatával Ön nem korlátozódik egyetlen földrajzi területre, vagy attól függ, hogy a műsorszolgáltatást együttműködő partnerek veszik igénybe.
 #182275  Szerző: Vindieselwalker
 
Jó hangoló az FT-891-hez?
Hamarosan felveszem egy FT-891-et a hordozható munkaért, és ragaszkodom egy jó egyszerű tunerhez, hogy eldobjam az elemeket és az izzóktól a gyepszékekig, és talán néha antennát is. Az AT200 Pro II és az MFJ 939Y között vagyok. Az előbbi jelenleg a helyi Radioworld-nál kapható, az utóbbi online vásárlás, de a rádió macskavezérlésével érkezik a hangolás közben. Melyek az emberek, és miért?
 #97171  Szerző: sasy
 
A sportot én mondom, de a többi nem az enyém. Ha én nem tudok híreket mondani akkor Niki helyettesít, de ha Niki nincs akkor én vagyok a gazdasági szakértő. Ha valakit érdekel a szolgáltatás a műsor továbbítással együtt, akkor itt talál mp3-at:
FTP:
nyugatmedia.hu
demo
demo



sasy
 #84896  Szerző: Csongii
 
Én nagyon bírom a Zsolt hangját, nálunk csak a Sport megy mondjuk. Néha volt, hogy egy hölgy mondta a sportot, na az elég fura volt. :shock: