RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #196994  Szerző: Marcii
 
https://www.musicfm.hu/

Félek,itt is márkanév gyalázás van készülőben...
 #196219  Szerző: misi
 
milyen kár hogy nem folytatták legalább a neten :(
 #195003  Szerző: knoskamatee
 
Johndie92 írta: 2021.10.30. 02:56 Sziasztok
Melyik zene volt a music FM hírek bad zene? Valami drum N bass volt csak meg vagdosva. Valakinek ötlet???
nem volt megvagdosva, alapból ilyen. nekik készítették külön. nincs címe.
 #194545  Szerző: Johndie92
 
Sziasztok
Melyik zene volt a music FM hírek bad zene? Valami drum N bass volt csak meg vagdosva. Valakinek ötlet???
 #189815  Szerző: noartist
 
djlacee írta: 2021.01.09. 21:58 Belegondolva abba, hogy a Rise FM, ha zombiként is, de több éven keresztül működött és most szerkesztett netrádióként újra életre kelt...

A Music FM míg létezett, állandóan a Top 3-ban volt online hallgatottság terén. Ha valakik, ők megtehették volna, hogy netrádióként folytatják. Minimális stábbal, esetleg konzerv, vagy ismételt mixekkel, változatlan stream elérési adatokkal még akár manapság is sikeresen működhetnének.

De nem, ők inkább a topiktemetőt választották.
A Music FM mögött álló cég elég ***rul állt már a végén, nem volt pénz ilyen kísérletekre.
 #189811  Szerző: djlacee
 
Belegondolva abba, hogy a Rise FM, ha zombiként is, de több éven keresztül működött és most szerkesztett netrádióként újra életre kelt...

A Music FM míg létezett, állandóan a Top 3-ban volt online hallgatottság terén. Ha valakik, ők megtehették volna, hogy netrádióként folytatják. Minimális stábbal, esetleg konzerv, vagy ismételt mixekkel, változatlan stream elérési adatokkal még akár manapság is sikeresen működhetnének.

De nem, ők inkább a topiktemetőt választották.
 #189482  Szerző: robert11
 
Na a felsorolt rádiók közül bármelyik jó lenne de szerintem r1 lesz a 89 5ön.
Már rég írtak ide jó lenne ha ismét aktív lenne ez a topik.
Egy Roxinak nagyon örülnék de akár egy Danubiusznak is ha nagyon kikéne emelni valamit.
 #189443  Szerző: noartist
 
Garfield írta: 2020.12.05. 10:31 Emberileg természetesen semmi bajom a moderátorral, hiszen sesem láttam/beszéltem vele. Ezt az undorító részlehajlást viszont nagyon utálom. A "Radio02" nicknevű r*t*r*d*lt a sokadik témába nem vágó, értelmetlen, primitív írása után is csak egy ejnyebejnyét kap, engem pedig egy a nevezett taggal szemben alkalmazott lightosabb beszólás után kimoderál, meg figyelmeztet. Ez az, ami feháborít.

A problémás tagot - Radio02 - tartósan kitiltottam, de ez nem fogja megakadályozni abban, hogy ismételten regisztráljon. Küldhetünk rá bármit - IP-tiltást, stb -, de két perc múlva ki fogja játszani, és ugyanott folytatja, ahol abbahagyta, csak más néven.

---

A napi teendőim mellett foglalkozom én is a fórummal, és hidd el, hogy nem azért lépek be nap végén, hogy azt nézzem oldalakon keresztül, ki mennyire küldte el a másik anyját jó messzire. Ez nem normális, és nem érdekel, ki milyen meggyőződésből csinálja (főleg a politikai viták kiakasztóak).

Ha valami nem tetszik, vagy a másikkal elszaladt a ló, írjatok üzenetet nekem, vagy jelöljétek meg a problémás hozzászólást, és intézkedek. Mindkettőről kapok email értesítést is azonnal, így rögtön látom, mi történt.

De ha ehelyett engem kezdesz el cseszegetni több topikban is, mivel leszel előrébb? Most éppen 7 napnyi gondolkodási idővel gazdagodtál ezáltal. A személyeskedést nem tolerálom.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 565