RADIOSITE Fórum

  • Juventus Rádió

 #1665  Szerző: Attis
 
Én a K1-en hallottam Bende Gábort műsort vezetni, és szerintem egyáltalán nem volt rossz! Inkább hallgatom őt, mint a sok lejáratott, bukott műsorvezetőt. És ha már szidtátok, mint a K1 station voice-ként. A Roxy-é jobb? A Danubius-é jobb? Nem. Szerintem semmi baj vele.
Amint lesz alkalmam, meghallgatom a Juventuson. Talán ha valamiben csalódni fogok, az az, hogy ebben a rádióban nem lesz hiteles, mert nem ezt szoktam meg. De előre nem mondok véleményt.
 #1630  Szerző: Norby
 
MikySoft írta:
norbyka írta:
Flash írta:Bravó Juventus! Ezek után abszolút nem fogom hallgatni a rádiót. Jó, hogy nem valami gumicsizmás parasztot raknak a reggeli műsorba. Mondjuk egy ratyinál az is jobb...

xD
LOLOLL :D
xdxdxd lol jaj hohohóóóó xdxd loool xd.
gyökér.
Mé erre mit leeht mondani?
Tudsz jobbat mondani?
 #1625  Szerző: rsite1
 
norbyka írta:
Flash írta:Bravó Juventus! Ezek után abszolút nem fogom hallgatni a rádiót. Jó, hogy nem valami gumicsizmás parasztot raknak a reggeli műsorba. Mondjuk egy ratyinál az is jobb...

xD
LOLOLL :D
xdxdxd lol jaj hohohóóóó xdxd loool xd.
gyökér.
 #1623  Szerző: Norby
 
Flash írta:Bravó Juventus! Ezek után abszolút nem fogom hallgatni a rádiót. Jó, hogy nem valami gumicsizmás parasztot raknak a reggeli műsorba. Mondjuk egy ratyinál az is jobb...

xD
LOLOLL :D
 #1515  Szerző: Flash
 
Bravó Juventus! Ezek után abszolút nem fogom hallgatni a rádiót. Jó, hogy nem valami gumicsizmás parasztot raknak a reggeli műsorba. Mondjuk egy ratyinál az is jobb...
 #1505  Szerző: Sz.
 
Nocsak!
Kíváncsian várom, holnap hallgatni fogom.

A nő kicsoda? Márminthogy honnan jött, melyik rádiónál volt eddig?

Egyébként szentül meg voltam győződve, hogy a férfi tag vagy Kaldenecker Anti, vagy Szani Roland lesz (ha már úgyis elléptek a Danuból).
 #1504  Szerző: Zolee(ractive)
 
Bende Gáborról annyit, hogy ő a station voice a K1-nél, akit kiherélt hangúnak, meg kiabálósnak, meg miegyébnek tituláltatok :D Egyébként nem lesz új dolog számára a reggeli műsor vezetés, ugyanis a Plusznál huzamosabb ideig a reggeli sávban volt hallható, én kedveltem, amikor átformálták a reggeli sávot, és helyettük betettek egy egyszemélyes, előre felvett dolgot, akkor kapcsoltam el.
 #1502  Szerző: Mipi
 
Holnaptól indul az új reggeli műsor. www.juventus.hu oldalon mindent meglehet tudni a műsorvezetőkről meg a műsorról. Kíváncsi leszek mert 2 új ember fogja vezetni a műsort.
 #1233  Szerző: Sokol404
 
Jaja,
de a rádiós főszerkesztők, műsorigazgatók, {és műsorvezetők} ezt nem unják? Vagy nem szólnak nekik az ismerőseik, hogy ez már gáz? [Ők nem hallják ezeket a zenéket??]

(Flash, készíthetek Neked egy listát a többezerszer lejátszott sz@r -vagy a sok játszás miatt azzá vált- zenékből, és már borotválhatod is a hátad. :lol: )

OFF: A Slágeren tavaly nyár óta az "R-Go: Szeretlek is, meg nem is" szól, valahányszor odatekerek. Semmi Beatles vagy Elvis(!). Annak idején, amikor megalakult azzal a nyugdíjas bemondóhanggal, hallott rajta valaki Elvist? Mert én nem. Akkor meg miért SLÁGER Rádió a neve? :OFF

A Juventus régről a kedvenc rádióm, mert az nem járatta le magát úgy, mint a Danubius, de azért nem vok elragadtatva tőle az előbbiekben (és általatok is) leírtak miatt. :?
 #991  Szerző: Sz.
 
Sokol404 írta:De ha már valamit 500-adszor hallasz, plusz másik adók is azt nyomják orrba-szájba, akkor az már nem "jó", hanem agyrém.

Így lehet egy akkoriban kellemes számból utálatot gyártani.
A Danubius is erről híresült el: addig nyomták a számokat, míg meg nem untad. De a rémálomnak még ma sincs vége, hiszen biztos vok benne, h. Ti is szoktátok hallani Cserháti Zsuzsa: Hamu és gyémánt c. dalát, meg Melanie C. egyik szétjátszott számát, stb. sorolhatnám.
A Slágeren ilyen példa a Gipsy Kings: Bamboleo c. "száma".

(Jó, ez már lehet, h. OFF. :? )
Nekem hirtelen a Hips Don't Lie jutott eszembe (Shakira & W. Jean). Ha nem ment le egy héten százszor (jópár hónapon át) a megújulás előtti Juventuson, akkor egyszer sem...
  • 1
  • 256
  • 257
  • 258
  • 259
  • 260